جمعه، بهمن ۱۱، ۱۳۹۲

آیا سپاه در قاچاق این حجم عظیم هروئین دست داشته؟! / صحبت های تهدید آمیز دری نجف آبادی برای قاچاق را به یاد بیاورید!

چهل و پنج کیلو هروئین خالص، که بالغ بر ده ها میلیون دلار قیمت آن در دست قاچاقچیان خیابانی است، در گمرک آلمان کشف شده است. (منبعاین هرویین ها، به شکل ماهرانه ای، در فرش های ایرانی جا سازی شده بود.
جدای از اینکه سو استفاده از فرش (نمادی از هنر ایران) به هدف قاچاق هروئین، تلخی این خبر را دو چندان می کند، اما نکته اصلی که نباید فراموش شود، نقش سپاه در قاچاق مواد مخدر است. لطفا به یاد داشته باشید:
یک- به یاد داشته  باشیم، وزیر اطلاعات سابق و دادستان کل کشور، اقای نجفی درآبادی، رسما تهدید کرده بود که در صورت فشار برای توفق برنامه هسته ای، رژیم ایران، درب را بر روی قاچاق مواد مخدر به اروپا خواهد گشود...!
او گفته بود: (منبع
" درصورتى که کشورهاى غربى به ادامه چالش با ايران درزمينه انرژى هسته‌اى ادامه دهند ايران نيزمى تواند اجازه عبورمواد مخدررا البته نه ازخاک ايران بلکه ازدريا ونقاط ديگربدهد""
دو- سپاه رسما به ساقی بین المللی قاچاق مواد مخدر تبدیل شده است. حتی یکی از سران سپاه، به دلیل قاچاق مواد مخدر، در لیست تحریم های اداره های مبارزه با مواد مخدر آمریکا قرار گرفته است...! (منیع)
سه- امنیت تمامی  فرودگاه های ایران، در اختیار سپاه پاسداران است و سپاه با استفاده از کنترلی که بر روی فرودگاه ها دارد، می تواند  نسبت به قاچاق این حجم عظیم از مواد مخدر اقدام کند. به یاد داشته باشیم، چند سال پیش که خاتمی می خواست مدیریت یکی از فرودگاه ها را به یک شرکت خارجی سرمایه گذار، واگذار کند، همین سپاه با حمله مسلحانه، و تهدید هواپیمای مسافربری، بحران ایجاد کرد و کنترل فرودگاه را پس گرفت...!
حال می توان حدس زد چرا سپاه، تا این حد مایل بوده که کنترل فرودگاه ها را در اختیار داشته باشد!
در جمع بندی، باید گفت که صدور این حجم از هرویین خالص، تنها با نظارت و مشارکت سپاه پاسداران ممکن است و به همین علت است که اینچنین جلب توجه کرده است.
پی نوشت:
زمانی، این شعر، نشانگر فرهنگ پر افتخار ایرانی بود:

شکرشکن شوند همه طوطیان هند/--------/زین قند پارسی که به بنگاله می‌رود!

نوشته دیگر امروز: فاجعه پنهان/ کجای دنیا را دیده اید که قاضی و پلیس، وارد کار بازرگانی و اقتصادی (بخوانش دلالی) شوند؟!

صدام با پورمحمدی؟/ دولتی که یک متهم به جنایت علیه بشریت،وزیر دادگستریش باشد، مشخص است که چطور عدالتی را گسترش خواهد داد!


۱ نظر:

  1. تمام انواع فاچاق و فساد و اعتیاد توسط سپاه و وزارت اطلاعات سازماندهی میشه. همه برای فقط حفظ نظامه تا ببینیم این نظام که با انواع کارهای خلاف و غیر شرعی دارند بزور و فشار نگهش میدارند تا کی دوام میاره.

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.