دوشنبه، دی ۳۰، ۱۳۹۲

جایگاه حقوق بشر در مذاکرات آمریکا و اتحادیه اروپا با رژیم ایران: آمار اعدام چند برابر می شود، آنها تحریم ها را کاهش می دهند..!

ساعاتی پیش خبر کاهش تحریم های آمریکا و اتحادیه اروپا علیه رژیم ایران، اعلام شد (منبع)؛ این در حالی است که اعدام ها در چند ماه اخیر، بشدت افزایش یافته است...!

این در حالی است که از زمان روی کار آمدن حسن روحانی، تعداد اعدام ها در ایران افزایش چشمگیری داشته است، به عنوان مثال، سازمان عفو بین المللی گزارش داده است که در کمتر از دو هفته، بیش از چهل نفر در ایران اعدام شده اند (منبع).

اگر مردم ایران، خود به مسایل و موارد نقض حقوق بشر توجه لازم را مبذول ندارند، طبیعی است که کشورهای خارجی نیز اهمیتی به این مهم نخواهند داد...!

 گزارش کامل مرکز اسناد حقوق بشر ایران را از تعداد اعدام ها، در این لینک می توانید مشاهده بفرمایید:


     هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.