یکشنبه، بهمن ۰۶، ۱۳۹۲

صدام با پورمحمدی؟/ دولتی که یک متهم به جنایت علیه بشریت،وزیر دادگستریش باشد، مشخص است که چطور عدالتی را گسترش خواهد داد!

متاسفانه به اندازه کافی به مصطفی پورمحمدی، جنایتکاری که خون هزاران زندانی ایران از دست او می چکد، پرداخته نشده است.

گویا فراموش کرده ایم، مصطفی پورمحمدی، توسط سازمان دیده بان حقوق بشر، به دلیل نقش گسترده ای که در قتل عام زندانیان سیاسی در سال 67 بازی کرده است، به جنایت علیه بشریت متهم شده است! (اینجا و اینجا)

به یاد بیاورید، مصطفی پورمحمدی، جزو هییت سه نفره مرگ بوده، هییت سه نفره ای که درباره زنده ماندن یا اعدام چند هزار زندانی سیاسی در سال 67، تصمیم گرفته است.

در بسیاری از موارد، سوالی که این هییت می پرسیده، خیلی ساده بوده است، مثلا ایا حاضر هستید به هم بند خودتان که متهم به اعدام شده را بکشید؟! و اگر هر کدام از جواب ها منفی بوده است، زندانی به اعدام محکوم می شده است.

مصطفی پورمحمدی، یک جنایتکار تمام عیار است. براستی چه فرقی بین او و صدام حسین است؟! درست است که صدام حسین تعداد بیشتری انسان را کشته است، اما نوع و روش کار هر دو یکی است و هر دو به جنایت علیه بشریت، و قتل عام انسان ها دست زدها ند.

حال بامزه است، چنین شخصی، با چنین پیشینه سیاه و شرم آوری، با پر رویی تمام، احمد شهید، گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل  را عمله می خواند!

به گزارش رادیو فردا:

مصطفی پورمحمدی، وزیر دادگستری، روز پنجشنبه، احمد شهید، گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر در ایران، را فردی «فاسد» خواند و گفت:«احمد شهيد اصلا يک حقوقدان نيست و به صورت يک عمله سياسی وارد عرصه شده و از همان ابتدا عليه ملت ايران موضع گرفته است.

به یاد بیاوریم، مصطفی پورمحمدی هیچگاه پایش را به دانشگاه نگذاشته (مگر برای سرکوب و اعدام!)، و احمد شهید، از یکی از بهترین دانشگاه های دنیا(اینجا)، مدرک دکتری خود را گرفته است...!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.