چهارشنبه، دی ۱۸، ۱۳۹۲

خبر تلفات هنگام ساختن فیلم جنگی را دیدیم! کشته های سو مدیریت فرماندهان سپاه در زمان جنگ را خودمان تصور می کنیم...!

بی بی سی گزارش داده است:
"هنگام فیلمبرداری فیلم 'معراجی ها' ساخته مسعود ده نمکی در شهرک سینمایی دفاع مقدس تهران، انفجاری در سرصحنه روی داده که تعدادی کشته و زخمی برجای گذاشته است. به گزارش مهر، سه نفر دیگر هم زخمی شده اند. فیلم معراجی ها درباره خاکسپاری کشته شدگان جنگ ایران و عراق در دانشگاه تهران است."
بعد از خواندن این خبر، نکته های زیر، ذهن آدمی را به خود مشغول می کند:
-          در اثر سو مدیریت، هنگام ساخت فیلم و سریال، شش نفر کشته می شود. حال تصور کنید در زمان جنگ، و به دلیل سو مدیریت فرماندهان سپاه، در جنگ واقعی چند نفر کشته شده است؟!
-          اینها قصد داشته اند فیلم بسازند و یاد کشته های جنگ ایران و عراق را زنده نگاه دارند. حال آیا باید یک گروه دیگر بیایند و به یاد اینها فیلم بسازند؟! اگر آنها نیز کشته شدند، چه باید کرد!؟
-          هنگامی که یک چماق بدست، به نام مسعود ده نمکی، که تنها هنرش به هم زدن تجمعات، کلاس های درس و حمله به دانشجویان بوده است، ادعای هنرمندی می کند و کارگردان می شود، نتیچه بهتر از این نمی توان انتظار داشت!
-          فرماندهان سپاه، افراد فاسد و سفله ای بیش نیستند.  و با پر رویی و توسل به زور،  شغل ها و سمت های مهم را اشغال کرده اند. همانطوری که مسعود ده نمکی، با اشغال سمت کارگردانی، گند می زند و آدم ها را به کشتن می دهد، می توان تصور کرد که دیگر فرماندهان سپاه، هنگام تصدی پست هایی مانند وزارت نفت، نیرو  و ...، چه گندهای دیگری می زنند...!
-          لابد فردا رژیم ادعا می کند این بمب گذاری هم کار مجاهدین و یا اسراییل بوده است!!
پی نوشت:
ای کاش در اثر این بمب گذاری، ده نمکی کشته شده بود، کمی دلمان خنک می شد...!

نوشته دیگر امروز: من مانده ام چرا تنها آن دسته از مسلمانان به انسانیت احترام می گذارند که احترامی برای دستورات اسلام قایل نیستند و تمایلی به اجرای آن ندارند؟!
 چند نوشته اخیر این وبلاگ:

۱ نظر:

  1. آدم یاد سریال «شب های برره قسمت سربازی» می افته که برره ای ها در یک مانور ، از دشمن فرضی شکست خوردند :)))
    شما که آدم صلح طلب و بشردوستی هستی، این پی نوشت دیگه چی بود :|

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.