چهارشنبه، دی ۲۵، ۱۳۹۲

با وقوع کودتا در ایران، محمد خاتمی به رهبری برگزیده شد، و آقای خامنه ای و پسرش مجتبی، رهبری اصلاحات را در دست گرفتند!

برای لحظه ای تصور کنید که در ایران کودتایی رخ بدهد، و بدون جنگ و خونریزی، اعضای مجلس خبرگان، خامنه ای را از قدرت خلع، و محمد خاتمی را به رهبری ایران برگزینند. تصور می کنید در چنین شرایطی، خامنه ای چه خواهد کرد!؟
به نظر نگارنده، خامنه ای جنبش رنگی راه خواهد انداخت، و خواستار بازگشت به دوران طلایی امام خمینی و اصلاحات خواهد شد...!
گویا برخی از هموطنان فراموش کرده اند که جناح چپ رژیم، در زمان خمینی، قدرت کامل را در اختیار داشت، و این جناح راست بود که دم از اصلاحات اقتصادی و ...می زد!
بعد از روی کار آمدن خامنه ای و زمانی که قدرت در اختیار جناح راست قرار گرفت، حال نیروهای چپ و جنایتکارانی مانند مجید انصاری، نبوی و ...، اصلاح طلب شده اند...!
و مردم ما به چه قشنگی، فراموش کرده اند که همین اصلاح طلبان، دستشان به خون مردم آلوده است و خون از دست آنها می چکد...! 
نکته بامزه اینجاست، این افرادی که مدعی اصلاحات هستند، خود زمانی قدرت را به صورت کامل در اختیار داشته اند و جز جنایت، هیچ کار دیگری نکرده اند! از نظر آنها، اصلاحات یعنی بازی با کلمات و تحمیق مردم! آنها با مفاهیمی چون حقوق بشر، دمکراسی و سکولاریسم بیگانه هستند، و این ارزش های انسانی را ساخته دست بشریت می دانند.
هدف آنها از اصلاحات، بهبود شرایط زندگی مردم نیست! بلکه منظور آنها از اصلاحات، اصلاح شرایط زندگی خودشان، و بازیابی قدرت است، تا بتوانند در غارت ایران، شریک شوند...!!
تصور کنید که چنین  کودتایی رخ می دهد، به نظر شما، تکلیف جنبش اصلاحات چه خواهد شد؟!
-          در چنین شرایطی، خاتمی رهبر خواهد شد و صدا و سیما، از او به عنوان رهبر مکرم یاد خواهد کرد..!
-          خامنه ای که دستش از قدرت کوتاه شده است، و نمی تواند مثل قبل در غارت رژیم مشارکت کند، یک جنبش اصلاحات راه خواهد انداخت، و مثلا رنگ قهوه ای (!) را به عنوان سمبل برخواهد گزید...!
-          طبیعی است که با رهبر مکرم انقلاب (خاتمی) توافق می کنند که  تنها طرفداران آقای خامنه ای و رهبر مکرم انقلاب (خاتمی)، اجازه داشته باشند که نامزد معرفی کنند و شورای نگهبان، تمام نامزدهای دیگر گروه ها  را حذف خواهد کرد.
-          آنها در انتخابات نامزد معرفی می کنند، و سعی می کنند کسی را به عنوان نامزد انتخاب کنندک ه به صورت مستقیم، دستش به خون کسی آلوده نباشد، اما در عین حال، مورد اعتماد آنها باشد.
-          هر از گاهی خامنه ای دم از دوران طلایی امام خمینی خواهد زد
-          آنها شعارهای قشنگی را انتخاب خواهند کرد، و خلاصه به کمک پول هایی که از همان مردم دزدیده اند، و با خرج مبالغ کلان برای تبلیغات، سعی می کنن برنده شوند.
-          اگر در انتخابات برنده شوند، و بتوانند رییس جمهور را تعیین کنند، مدتی با همان شعارها سر مردم را گرم می کنند، و خلاصه در پشت پرده، به غارت کشور ادامه می دهند...!
-          اگر در انتخابات شکست بخورند، یا رهبر مکرم انقلاب (خاتمی) تقلب کند، اعتراض خواهد کرد، و اگر مثلا ببیند جنبش مردم، تا آستانه سرنگون کردن نظام پیش می رود، فوری سعی می کنند کنترل جنبش را بدست گیرند و نظام را نجات دهند..!
-          مجتبی خامنه ای به تلوزیون خواهد آمد و خواهد گفت: «مردم گفته اند هم غزه هم لبنان، جانم فدای ایران...!»
-          زن خامنه ای خواهد گفت که  جنش قهوه ای، برانداز نیست...!
-          خامنه ای و طرفدارانش، با افرادی مثل سروش و کدیور تماس می گیرند، و به کمک آنها سعی می کنند از نظر تئوریک، و بدون اینکه به اصل نظام خدشه ای وارد کنند، قدرت ولی فقیه را کمی محدود کنند...! 
-          مهدی هاشمی رفسنجانی، به خارج از کشور خواهد آمد، و سعی می کند کنترل جنبش علیه رژیم را در خارج از کشور، به دست گیرد...! 
-          ابراهیم نبوی وزیر ارشاد می شود، اما حسین شریعتمداری، مجبور می شود به بلژیک پناهنده شود، و خلاصه در روز آنلاین مطلب بنویسد...! و به مخالفین اصلاحات، فحاشی کند..! 
-          حتی اگر شکست هم بخورند و ببینند رهبر کنونی تقلب کرده است، با پر رویی تمام، در انتخابات بعدی شرکت می کنند، به دو دلیل:
اولا برای آنها حفظ نظام و مشروعیت خریدن به این نظام، از هر چیزی برای آنها مقدس تر است، به هر حال نون دونی(!) آنها است.
دوما: هدف آنها غارت ایران است، تلاش می کنند یکبار دیگر شانس خود را امتحان کنند، بلکه رهبر کنونی، به آنها شانسی بدهد..!
 چند نوشته اخیر این وبلاگ:
 چرا حکومت های دیکتاتوری، از هنر می ترسند؟!/ آیا چاپلین هم در مراسم هیتلر شرکت می کرد؟!/ مشروعیت بخشی هنرمندان به رژیم

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.