یکشنبه، آذر ۰۳، ۱۳۹۲

دردا که این پیروزی نیست! این شکست مردم ایران است!/ آیا غرب به رژیم چراغ سبز داده تا مانند قذافی، چند دهه جنایت کند؟!

کشورمان را به نابودی کشانده اند، ایرانی در خوار کرده اند، شان و منزلت ما را از بین برده اند، نام ایران، مترادف شده با نام ترور،  آنگاه دم از پیروزی می زنند.

هر کودک شش ماهه ای نیز می داند که تنها هدف رژیم از ادامه برنامه اتمی، دسترسی به بمب اتم است. حال باید از خود پرسید، آیا سران این رژیم نمی دانند که نمی توانند با چند کلاهک هسته ای، با چند هزار کلاهک اتمی آمریکا یا دیگر کشورهای غربی مقابله کنند؟!

صد البته که آنها بر این واقعیت واقف هستند، اما تنها هدف آنها از ادامه برنامه اتمی و دسترسی به بمب اتم، همیشگی کردن حکومت خودشان بر ایران است.

آنها به خوبی می دانند که اگر بمب اتمی داشته باشند، دیگر مردم ایران نمی توانند انها را سرنگون کنند. بهترین مقایسه، حکومت کنونی بشار اسد است، تصور می کنید اگر بشار اسد، بمب اتمی می داشت، لحظه ای در بمباران شیمیایی شهرها، درنگ می کرد؟!

تنها عاملی که جلوی بشار اسد را گرفته، آین است که می داند اگر مثلا بخواهد دویست هزار نفر را یکجا بکشد، آنگاه غرب وارد کارزار شده و دست به حمله نظامی خواهد زد، وگرنه این جنایتکار، از دست یازیدن به چنین جنایتی، دریغی ندارد.

حال حکایت رژیم آخوندی است، این حکومت به خوبی می داند که اگر بمب اتمی داشته باشد، دیگر حکومتش بر ایران، همیشگی می گردد.

اینچنین است که برای رسیدن به بمب اتمی، تا لبه نابودی کل کشور نیز جلو می روند.

بیش از هزار میلیارد دلار ضرر مستقیم برنامه اتمی در این چند سال گذشته است، آن هم در شرایطی که یک میلیون کودک ایرانی از گرسنگی و سو تغذیه رنج می برد!

در این میان، باید پرسید که نقض روزانه حقوق مردم ایران چه می شود؟ تکلیف دمکراسی و حق مردم ایران برای تعیین حاکمان، چه می شود؟!

واقعیت این است که این توافق، یک پیروزی برای این رژیم است، اما برای مردم ایران، یک شکست محسوب می شود، چون این رژیم موفق شده باز زمان بخرد و باز برای دستیابی به بمب اتمی تلاش کند.

به یاد بیاوریم که آمریکا، با قذافی توافق کرد، تا در صورت خاتمه دادن به برنامه اتمی، دیگر در مسایل نقض حقوق بشر لیبی، دخالت نکند. و دیدیم که دولت آمریکا، به مدت چند ده، چشم بر روی نقض حقوق بشر در لیبی بسته بود.

حال سوال اینجاست، آیا با این توافق کنونی، آمریکا می خواهد چشم بر روی نقض حقوق بشر بر ایران نیز ببندد؟!  
صد البته که این توافق کنونی، پیروزی برای رژیم کنونی ایران است، چون برخی از پول های ایران آزاد شده، اجازه صادرات پتروشیمی فراهم شده و رژیم می تواند با فراغ بال، به اعدام های فله ای و جنایت های خود ادامه دهد.

اما آیا اتفاقات اخیر، پیروزی برای مردم ایران محسوب می شود؟! خیر! این یک شکست تمام عیار برای مردم ایران است. تا زمانی که مردم ایران، دست در دست هم برای مقابله با این رژیم قد علم نکنند، آنها مغلوبه این نبرد با حکومت چنگیزی هستند...!  نوشته های اخیر این وبلاگ:


و چند نوشته اخیر این وبلاگ:

۱ نظر:

 1. برو بمیر وطن فروش :\
  منو چرا اعدام نمیکنن؟
  بابامو چرا اعدام نمیکنن ؟
  دوست و آشنای منو چرا اعدام نمیکنن؟
  تا وقتی که کسی کرم نریزه کاری به کارش ندارن یارو !
  اینو بفهمو سعی کن تو دری وری هایی که مینویسی ترتیب اثر بدی
  هه نه بسیجیم نه سپاهیم نه هرچیز دیگه ای که تو فکرشو بکنی.
  هروقت از وطن فروشی دست برداشتی حق داری راجع به وطنت نظر بدی :)

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.