شنبه، آبان ۱۱، ۱۳۹۲

آقای خامنه ای، حتی دزدان دریایی سومالی نیز اجازه دسترسی گروگان ها را به پزشک می دهند! پورشجری را به بیمارستان بفرستید!

محمد رضا پور شجری، که با نام سیامک مهر قلم می زده است، وبلاگ نویس شجاع ایرانی است که از داخل ایران، به وبلاگ نویسی می پرداخت. او بارها رژیم اسلامی، خامنه ای و دین اسلام را مورد انتقاد قرار داد بود تا اینکه او را دستگیر می کنند.

او در دادگاه ناعادلانه به زندان طولانی مدتی محکوم می شود و به زندان قزل حصار منتقل می شود. و اکنون او به شدت بیمار است.

بیماری او به حدی است که پزشک زندان، توانانی درمان او را ندارد، او جانش در خطر است و باید فورا به بیمارستان منتقل گردد.

اما مسولان رژیم، با بی شرمی تمام، جلوی انتقال او و دسترسی او را به خدمات پزشکی گرفته اند.

این رفتار زشت و زننده، حتی از دزدان دریایی سومالی نیز بعید است، چه آنکه آن دزدان دریایی، آنقدر شرف دارند که اجازه دسترسی گروگان های خود را به پزشکان بدهند! یادم است در یک مورد حداقل آنها یکی از گروگان های بیمار را آزاد کرده بودند!

زندانی کردن سیامک مهر، این نویسنده باشرف و آزاده، خود یک عمل قبیح و زننده است، و تنها رژیم جنایتکار اسلامی می تواند یک انسان بیمار را صرفا به دلیل نوشتن یک مطلب، در بند نگه دارد.

سازمان عفو بین الملل نیز، با صدور بیانیه زیر، خواستار ارایه خدمات پزشکی به محمد رضا پورشجری شده است.


نوشته های چند روز گذشته:  


دو:  
غده ای سرطانی در شورای ملی، با نام عباس فخرآور/ با این غده چرکین چه باید کرد؟
و چند نوشته اخیر این وبلاگ:

  ۱ نظر:

  1. آقای خامنه ای خمینی کجاست مگر مرگ را قبول نداری به چه علت با مردم و زندانیان سیاسی اینگونه رفتار می نمایی

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.