جمعه، آبان ۲۴، ۱۳۹۲

دخترک، هزار و چهارصد سال است که دین اسلام، بر سرت کوبیده، دیگر نیازی به زنجیر نیست...!نوشته های اخیر این وبلاگ:


و چند نوشته اخیر این وبلاگ:
۳ نظر:

 1. افسوس که به اندازه ی موی آن دختر فهم نداری ، اینان بوی سوختگی است که از عزاداری نصیبتان شده ، پماد سوختگی استعمال فرمایید.

  پاسخحذف
 2. آقای گمنامیان

  به حرفهای بالاکون های بالاترین توجه نکنید... از روزی که شما از بالاترین رفتید درآمد بالاترین از بازدیدکنندکان سایت به نصف کاهش پیدا کرده است.
  این ناشناس بالایی هم از همون بالاکون های بالاترین است که هروزه به اکانت شما حمله میکردند و آن را میبستند

  فلاکت ایرانی ها هیچگاه تمامی ندارد

  پاسخحذف
 3. به یزدان که ما گر خرد داشتیم کجا این سرانجام بد داشتیم

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.