جمعه، خرداد ۱۹، ۱۳۹۱

بزرگداشت قهرمان / با یک کیک یا کارت کوچک، برای شیوا نظرآهاری جشن تولد بگیریم...!

دو روز دیگر، روز تولد شیوا نظرآهاری است. دو سال پیش، سازمان امنستی اینترنشنال (عفو بین الملل)، یک جشن تولد در لندن برگزار کرد و کارکنان سازمان، در آن شرکت کردند. در انتهای این نوشته،  ویدیو این مراسم را می بینید.

چه خوب می شود ما وبلاگ نویسان نیز، یک جشن تولد مجازی در فضای اینترنت برای شیوا نظرآهاری برپا کنیم و نشان دهیم که شیوا را فراموش نکرده ایم.

امروز (جمعه)، فردا و پس فردا (یعنی تا یکشنبه) شما نیز می توانید در این جشن تولد مشارکت کنید، کافیست یک کیک کوچک خریداری کنید، بر روی آن اسم شیوا را بنویسید (یا روی یک کاغذ کوچک اسمش را کنار کیک بگذارید) و عکس کیک را به اشتراک بگذارید.

اگر امکان خریدن کیک را هم ندارید، روی یک تکه کاغذ اسم شیوا را بنویسید و تولدش را تبریک بگویید.

اگر وبلاگ دارید، آن عکس را در وبلاگ خود بگذارید و اگر وبلاگ ندارید، آن عکس را به این آدرس ایمیل کنید:

لینک وبلاگ های شما و عکس ها را در یک مجموعه منتشر خواهیم کرد و به شیوا تقدیم خواهیم کرد. 

۱۱ نظر:

 1. احمقی که اینجا اسپم می کنی و به شیوا توهین می کنی،
  من نظر تو را اسپم گزارش کردم، بلاگ اسپات اتوماتیک نظر تو را اسپم رد می کند!

  من اگر پاک کنم، می نویسند این نظر پاک شده ! اما می بینی که چیزی نمی نویسد.
  حالا تا صبح اسپم کن!

  پاسخحذف
 2. مهران (بکن کونی های بالاترین و ارادت به گمنامیان )جمعه, خرداد ۱۹, ۱۳۹۱ ۷:۴۴:۰۰ بعدازظهر

  این یارو مهران نیست . یک بچه کونی چاقال اینترنتی است که از کپی رایت من استفاده میکنه

  مهران همیشه هوادار گمنامیان است
  مهران بکن چاقالهای اینترنتی و بالاکون های بالاترین است
  مهران فقط با کیر اسامه بن لادن مادر این بچه کونی ها را خفن حلقوم میکند.


  با تشکر مهران خان

  پاسخحذف
 3. گمنامیان گرامی,خسته نباشید
  به نظرم کامنتهای بالا همشون رو این یارو مهران فرستاده است
  مهران یک بیمار روانی هستش که گاهی برای ردگم کنی به خودش فحش میده

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کسی از شما نظر خواست ؟آخه چیزی که نمیدونی رو چرا راجع به او نظر میدی ؟ شما خودت نه اسم داری نه اصل نه نسب . حالا خوبه کسی بیاد خواهر شما را ناشناس بکنه و چیزی نده؟ پس از این به بعد سعی نکن ناشناس باشی یا خودت را جای مهران جا بزنی

   حذف
  2. مهران (بکن کونی های بالاترین )جمعه, خرداد ۱۹, ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹:۰۰ بعدازظهر

   آخه الاغ ناشناس . بعدش میگن مهران بددهنی میکنه. آخه کره خر اون بالا فقط یک گامنت هست که گمنامیان نوشته و دومیش هم من نوشتم . یعنی چی که همه رو مهران نوشته؟!!!
   کیر شتر خاتنکشوک افریقای مرکزی تو وسط واژن مادر جندت . تو اصلا میفهمی چی میگی؟ آخه ننت این همه داد که تو آدم شی آخرش هم پشم تخم علی بن ابیطالب هم نشدی!!!

   حذف
 4. جناب گمنامیان کاری به بحث شما ندارم ولی تا جایی که من میدونم بلاگ اسپات امکان گزارش اسپم ندارد و فقط شما میتوانید تمام کامنتها را پاک کنید اینجا هم مشخص است که شما تمام کامنتهای قبلی را پاک کرده اید که کامنت شما کامنت اول است.
  در ضمن به نظر من شاید یک نفر به هر دلیلی بخواهد به خانم شیوا توهین کند ولی شما حق سانسور ندارید وگرنه چه فرقی با سانسورچی های حکومتهای توتالیتر دارید؟
  آمار بالای ترافیک وبلاگ شما در الکسا فقط به خاطر رعایت آزادی بیان است خواهشا تیشه به ریشه وبلاگ خود نزنید

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گمنامیان دیدم که آقای پرچم زاده از دست شما خیلی عصبی و حسابی شلنگ را بروی شما گرفته است .

   آیا نمیخواهید کمی زحمت بکشید و آنرا بخوانید . تصویری که از شما داده تصویر یک خائن به میهن است !!!!

   آدم قحطی بود رفتید این یارو بزرگش کردید؟!! این آدم اگر شما تبلیغ نمیکردید هیچ کس نمیشناختش

   حذف
 5. مهران (اولک) موقعی که یه نفر زنت رو داره میکنه نباید بری بپرسی کاندوم زدی یا نه فهمیدی زن قحبه

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. مهران (بکن کونی های بالاترین )شنبه, خرداد ۲۰, ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲:۰۰ قبل‌ازظهر

   آخه الاغ ناشناس . بعدش میگن مهران بددهنی میکنه. آخه کره خر اون بالا فقط یک گامنت هست که گمنامیان نوشته و دومیش هم من نوشتم . یعنی چی که همه رو مهران نوشته؟!!!
   کیر شتر خاتنکشوک افریقای مرکزی تو وسط واژن مادر جندت . تو اصلا میفهمی چی میگی؟ آخه ننت این همه داد که تو آدم شی آخرش هم پشم تخم علی بن ابیطالب هم نشدی!!!

   حذف
 6. مهران اگه زن داری زنتو گاییدم اگه خواهر داری خواهرتو گاییدم اگه مادر داری مادرتو خر گایید چون من پیرزن نمیکنم ولی اگه هیچکدوم رو نداری ما را با تو کاری نیست ای بی کس و کار بی همه چیز

  پاسخحذف
 7. گمنامیان شما اگر این بیچاره بیرون بود که کلی بهش توهین میکردی ، شیوا نظر آهاری عضو فعال انجمن اسلامی بوده. احتمالا اگر توهین های شما را به اعتقاداتش ببیند بسیار دلگیر شود .

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.