پنجشنبه، خرداد ۲۵، ۱۳۹۱

جنبش آزادی خواهی ایران، یکصد سال قدمت دارد، خاموش شدنی نیست


نوشته های روز گذشته من: 


/-----------/براستی، آن بانک هلندی از کنار معاملات کثیف با ایران، چقدر سود کرده که حاضر شده هفتصد میلیون دلار خسارت بدهد؟!


/---------/آقایان اصلاح طلب، خامنه ای مسئول ریختن خون ندا و سهراب است، اما شما نیز مسئول هدر رفتن آن خون و ادامه یافتن جنایات خامنه ای هستید!


/-----------/مسلمان عزیز، چشم بگشا، خودت ببین بسنج که  اسلام یک منجلاب متعفن است...!

/-------/رفتار اشخاصی که به دلیل داشتن عقیده متفاوت به دیگران انگ می چسبانند، از جنس رفتار مراجع تقلید و فتواهای قتل آنان است...! / در پی اتهام های احقمانه می نویسم!۱ نظر:

  1. اندر فوايد صدور صلوات بر محمد (ص)
    روزي از امام نقي ميپرسند ، فوايد صلوات چيست ؟ ايشون ميفرمايندمهمترين آن آثار ايجاد شادي و انبساط خاطر است ...ياران امام ميپرسند:‌ چگونه صدور صلوات مسبب انبساط خاطر است؟!!
    امام ميفرمايد صلوات از دوبخش تشكيل شده است ص + لوات ، كه لواط بسيار شيرين مسبب انبساط خاطر وطرب انگيز است !!
    به امام نقي می گن با آش جمله بساز. می گه: محمدی آش صلوات.

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.