دوشنبه، خرداد ۲۲، ۱۳۹۱

مسلمان عزیز، چشم بگشا، خودت ببین بسنج که اسلام یک منجلاب متعفن است...!

اسلام بنا شده بر دو چیز است، یکی قرآن و دیگری سنت محمد و احادیث به جا مانده از او.

هرگاه کسی لب به انتقاد از رژیم اسلامی می گشاید، ماله کشان اسلامی، در صدد دفاع بر می آیند و می گویند که رژیم خامنه ای، اسلام واقعی و درست را اجرا نمی کند!

براستی اسلام واقعی کجاست؟!

اسلام واقعی را تنها می توان در زمان حیات محمد بن عبدالله یافت، چه آنکه در آن زمان، بر اساس ادعای محمد؛ خدای او با او در تماس بوده و اشتباهات را تصحیح می کرده است. حال اگر به زمان صدر اسلام و زندگی محمد نگاه کنیم، جنایاتی می بینیم که تنها می توان در زمان قدرت طالبان، نمونه اش را یافت!

در اینجا، با ذکر تعدادی از قوانین اسلامی، نشان می دهم که اسلام، تنها یک منجلاب متعفن و بدبو است. 

پیشاپیش پاسخ ماله کشانی که استدلال احمقانه ای را می آورند و می گویند این آیات، متعلق به زمان صدر اسلام است و لازمه اداره جامعه آن زمان بوده را ارایه می کنم.
پاسخ من این است: چطور است در آیه 51 احزاب، الله درباره نوبت زنان محمد و اینکه محمد کدام شب را با کدام زن بگذراند، صحبت می کند و آیه صادر می کند، اما یک کلام نگفته قوانین برده داری و کتک زدن زنان، فقط مال صدر اسلام است و مسلمین در سال 2012 چنین جنایتی نکنند؟!

بماند که برده داری و کتک زدن زنان و گرفتن پول زور و تجاوز به زنان شوهر دار و یا رابطه جنسی با کودکان، در هر زمانی کار کثیف و احمقانه ای بوده است.

در اینجا، به صورت خلاصه لیست کثافت کاری های اسلامی را تقدیم می کنم:

1-     تجاوز به زنان شوهر دار:
در خود قران به صراحت این اجازه را می دهند که به زن شوهردار، تجاوز صورت گیرد، این هم آیه قرآنی که دستور این تجاوز را می دهد:
آیه 24 سوره النسا:

وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاء إِلاَّ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُكُمْ كِتَابَ اللّهِ عَلَيْكُمْ وَأُحِلَّ لَكُم مَّا وَرَاء ذَلِكُمْ أَن تَبْتَغُواْ بِأَمْوَالِكُم مُّحْصِنِينَ غَيْرَ مُسَافِحِينَ فَمَا اسْتَمْتَعْتُم بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَرِيضَةً وَلاَ جُنَاحَ عَلَيْكُمْ فِيمَا تَرَاضَيْتُم بِهِ مِن بَعْدِ الْفَرِيضَةِ إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِيمًا حَكِيمًا ﴿۲۴
و [همچنين‏ بر شما حرام شده است] زنان شوهردار، مگر ملك يمين [كنيز]تان، اين فريضه الهى است كه بر شما مقرر گرديده است، و فراتر از اينان بر شما حلال گرديده است كه با صرف اموال خويش، پاكدامنانه و نه پليدكارانه، آن را به دست آوريد، و آنانكه [به صورت متعه‏] از آنان برخوردار شويد، بايد مهرهايشان را كه بر عهده شما مقرر است، بپردازيد، و در آنچه پس از تعيين [در مدت يا مهر تغيير دهيد يا] به توافق رسيد، گناهى بر شما نيست، كه خداوند داناى فرزانه است‏

این نوشته را نیز بخوانید:

-          چرا و چگونه قرآن حداقل های اخلاق را زیر پا می گذارد و به صراحت دستور به تجاوز به زنان شوهر دار را می دهد؟2-     کشتن هر انسانی که اسلام را قبول نمی کند!
به صراحت در قران دستور داده می شود که هر انسانی را که حاضر نیست اسلام بیاورد را بکشید.
دلیل رشد سرطانی اسلام نیز همین دستور است، مسلمانان به رهبری محمد راهزن،  در صدر اسلام، به دیگر کشورها حمله می کردند و می گفتند اگر اسلام را قبول نکنید، شما را خواهیم کشت. معلوم است که این دین گسترش می یابد، این آیه را قران را ببینید:
سوره توبه، ایه 123:
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ قَاتِلُواْ الَّذِينَ يَلُونَكُم مِّنَ الْكُفَّارِ وَلِيَجِدُواْ فِيكُمْ غِلْظَةً وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُتَّقِينَ.
ای کسانیکه ایمان آورده اید، کافرانی که نزد شمایند را بکشید! تا در شما درشتی و شدت را بیابند. و بدانید که خداوند با پرهیزکاران است!  

3-     رابطه جنسی با کودک نه ساله!
تحریر الوسیله خمینی، تمامی رساله مراجع تقلید، رفتار محمد با عایشه. منبع:
"تاریخ طبری ،جلد چهارم خوله پیمبر را دعوت کرد که بیامد و عایشه را عقد کرد ودرآن هنگام وی (عایشه) 6سال داشت صحیح بخاری۷٫۶۲٫۹۰ پیامبر اسلام وقتی با من ازدواج کرد که من شش یا هفت ساله بودم.  / صحیح مسلم ۸٫۳۳۱۱عایشه روایت کرده است که وقتی پیامبر با او ازدواج کرده وی ۷ سال داشته، و وقتی به خانه پیامبر وارد شده است ۹ سال داشته است"

این نوشته را بخوانید:

4-     دستور به جدا کردن و بریدن سر انسان ها:
در سوره انفال، ایه دوازده می بینیم که الله به صراحت دستور می دهد که سر انسان ها و انگشتان را از تن جدا کنید و ببرید. به دلیل خشن بودن بیش از حد، از گذاشتن ویدیوهای اینچنین در این وبلاگ معذورم.
واقعیت این است که هیچ انسانی که بیمار روانی نباشد، حاضر نیست سر دیگر انسان ها را از تن جدا کند، چنین رفتاری حتی در بین حیوانات نیز نادر است. براستی، اسلام چگونه منجلابی است که دستور می دهد سر دیگر انسان ها را از تن جدا کنید؟!
آیه فوق و ترجمه اش را ملاحظه بفرمایید:
"إِذْ يُوحِي رَبُّكَ إِلَى الْمَلآئِكَةِ أَنِّي مَعَكُمْ فَثَبِّتُواْ الَّذِينَ آمَنُواْ سَأُلْقِي فِي قُلُوبِ الَّذِينَ كَفَرُواْ الرَّعْبَ فَاضْرِبُواْ فَوْقَ الأَعْنَاقِ وَاضْرِبُواْ مِنْهُمْ كُلَّ بَنَانٍ:
چنين بود كه پروردگارت به فرشتگان وحى فرستاد كه من با شما هستم، مؤمنان را ثابت قدم بداريد، كه به زودى در دل كافران هراس مى‏افكنم، گردنها و سرانگشتانشان را قطع كنيد"

5-     برده داری در اسلام:
در قران به صراحت دستور به برده داری شده است و این عمل کثیف به رسمیت شناخته شده است.
سوره روم، آیه بیست و هشت:
ضَرَبَ لَكُم مَّثَلًا مِنْ أَنفُسِكُمْ هَل لَّكُم مِّن مَّا مَلَكَتْ أَيْمَانُكُم مِّن شُرَكَاء فِي مَا رَزَقْنَاكُمْ فَأَنتُمْ فِيهِ سَوَاء تَخَافُونَهُمْ كَخِيفَتِكُمْ أَنفُسَكُمْ كَذَلِكَ نُفَصِّلُ الْآيَاتِ لِقَوْمٍ يَعْقِلُونَ
{خداوند] براى شما از خودتان مثلى زده است آيا در آنچه به شما روزى داده‏ايم شريكانى از بردگانتان داريد كه در آن [مال با هم] مساوى باشيد و همان طور كه شما از يكديگر بيم داريد از آنها بيم داشته باشيد اين گونه آيات خود را براى مردمى كه مى‏انديشند به تفصيل بيان مى‏كنيم 

سوره نحل آیه 75
ضَرَبَ اللّهُ مَثَلاً عَبْدًا مَّمْلُوكًا لاَّ يَقْدِرُ عَلَى شَيْءٍ وَمَن رَّزَقْنَاهُ مِنَّا رِزْقًا حَسَنًا فَهُوَ يُنفِقُ مِنْهُ سِرًّا وَجَهْرًا هَلْ يَسْتَوُونَ الْحَمْدُ لِلّهِ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لاَ يَعْلَمُونَ.
خدا برده زر خريدی را مثل می زند که هيچ قدرتی ندارد، و کسی را که از، جانب خويش رزق نيکويش داده ايم و در نهان و آشکارا انفاق می کند آيااين دو برابرند ? سپاس خاص خداست ، ولی بيشترشان نادانند.

سوره معارج آیات 29 و 30
وَالَّذِينَ هُمْ لِفُرُوجِهِمْ حَافِظُونَ؛ إِلَّا عَلَى أَزْوَاجِهِمْ أَوْ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُهُمْ فَإِنَّهُمْ غَيْرُ مَلُومِينَ.
و کسانی که شرمگاه خويش نگه می دارند؛ مگر برای همسرانشان يا کنيزانشان ، که در اين حال ملامتی بر آنها نيست.

این نوشته ها را در اینباره مطالعه بفرمایید:

-          کنیزانی که در زمان پیامبر به بردگی برده می شده اند، در جنگ علیه اسلام شرکت نکرده بودند، پس گناه آنها چه بوده که باید برده مسلمانان می شده اند ؟!


6-     دستور به کتک زدن زنان در اسلام:
آیه 34 سوره النسا، به صراحت می گوید که زنان خود را کتک بزنید. در کشورهای متمدن، حتی اگر کسی با حیوانات بد رفتاری کند، با مجازات روبرو می شود، براستی، این چه آیین کثیفی است که دستور می دهد زنان را کتک بزنید؟!
آیه سی و چهار سوره النسا :
"الرِّجَالُ قَوَّامُونَ عَلَى النِّسَاء بِمَا فَضَّلَ اللّهُ بَعْضَهُمْ عَلَى بَعْضٍ وَبِمَا أَنفَقُواْ مِنْ أَمْوَالِهِمْ فَالصَّالِحَاتُ قَانِتَاتٌ حَافِظَاتٌ لِّلْغَيْبِ بِمَا حَفِظَ اللّهُ وَاللاَّتِي تَخَافُونَ نُشُوزَهُنَّ فَعِظُوهُنَّ وَاهْجُرُوهُنَّ فِي الْمَضَاجِعِ وَاضْرِبُوهُنَّ فَإِنْ أَطَعْنَكُمْ فَلاَ تَبْغُواْ عَلَيْهِنَّ سَبِيلًا إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِيًّا كَبِيرًا 
ترجمه :
مردان بايد بر زنان مسلط باشند چرا كه خداوند بعضى از انسانها را بر بعضى ديگر برترى بخشيده است، و نيز از آن روى كه مردان از اموال خويش [براى زنان‏] خرج مى‏كنند، زنان شايسته آنانند كه مطيع و به حفظ الهى در نهان خويشتندار هستند، و زنانى كه از نافرمانيشان نگرانيد، بايد نصيحتشان كنيد و [سپس‏] در خوابگاهها از آنان دورى كنيد [و سپس اگر لازم افتاد] آنان را کتک بزنید آنگاه اگر از شما اطاعت كردند، ديگر بهانه جويى [و زياده‏روى‏] نكنيد، خداوند بلندمرتبه بزرگوار است‏"

این نوشته ها را بخوانید:

-          بخش عمده ای از خشونت علیه زنان در ایران را مدیون آیات قرآن هستیم...!/ ویدیو از ایزابل آلنده با زیرنویس فارسی

-          خشونت علیه زنان آنقدر زشت است که قران بابت دستور به کتک زدن زنان، از درجه اعتبار ساقط می گردد./مگر می شود بدون نکوهش قرآن به خشونت علیه زنان اعتراض کرد؟


لازم به ذکر است که این تنها خلاصه ای از جنایات های اسلامی است، وگرنه دستوراتی چون سنگسار (که دستور مستقیم محمد است)، کشتن کسانی که به محمد توهین می کنند، ترور و کشتن انسان های دیگر و هزار جنایت دیگر، هدیه این آیین پلید به بشریت است!۴۹ نظر:

 1. درود برگمنامیان که طاعتش موجب قربت است و به شکر اندرش مزید نعمت

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. میگم جملت جالب بود
   یه دونه شعر هم من تقدیم میکنم به گندامیان عزیز!
   البته چون الفاظ رکیک داشت !فقط ادرس بهش میدم بره ببینه چون چند باری دیدم این شعر رو به دیگران تقدیم کرده(گفتم شاید دوستش داره!)...
   از اشعار مرحوم دودوزه!
   مبحث شیرین(برای گندامییان)احلیل!
   سطر یک الی اخر!
   برو نوش جونت،قابلتم نداشت!!!

   حذف
 2. الان حکومت با استبداد اسلامی مردم رو بیچاره کرده، شمایان هم راه مقابله رو در استبداد ضد اسلامی میبینید. رضاخان به زور چماق میگفت کشف حجاب، انقلابیون افراطی به زور چماق میگن حفظ حجاب. الان اگه یه دختر توی مهمونی یا محل کار بخواد به خاطر عقبده اش حجابش رو حفظ کنه یه جوری نگاش میکنن که از صد تا چماق بدتره. این نگاها ادامه داره تا وقتیکه قدرت دوباره به دست کشف حجابیا بیفته و بتونن علنن چماق به دست بگیرن. ولی عزیز، مشکل از حجاب و بی حجابی یا اسلام و بی دینی نیست. مشکل از چماقیه که دستت گرفتی. امروز چماقت اینه که به من مسلمون میگی متعفن (همونطور که یه بسیجی به من آزادی خواه میگه هرزه، فاسد و ...) و منتظر فردایی که بتونی تلافی استبداد رو به سر اسلام در بیاری. همون اسلامی که آزادی رو برتر از دین میدونه. امیدوارم که چنین فردایی پیش نیاد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. عزیز جان،
   من به مسلمان نگفتم متعفن، شرم بادا که چنین بگویم.

   فرق است بین اینکه بگویم اسلام متعفن (که واقعا چنین است و در متن نشان داده ام) با یک نفر مسلمان.

   توهین به یک عقیده مجاز است، اما توهین به صاحب یک عقیده، چون یک انسان است، مجاز نیست.

   من کجا نوشته ام مسلمان متعفن؟!!؟!؟

   ضمنا،
   من خودم مخالف کشف حجاب اجباری هستم، انتخاب نوع پوشش، حق هر انسانی است، اما در عین حال اسلام را نقد می کنم، تا آن زن اگر خودش به این نتیجه رسید که حرف اسلام چرت است و حجاب احمقانه است،حجاب را کنار بگذارد.

   من کجا چماق بدست گرفته ام که کسی بی حجاب شود؟!؟!؟

   این نوشته را بخوانید تا کمی بیشتر درباره آزادی بیان بدانید:
   آزادی توهین به عقاید دیگران، بخش جدا نشدنی دمکراسی است، به آن خو بگیرید..! /توهین به عقیده با توهین به شخص فرق دارد

   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2012/05/blog-post_17.html

   حذف
  2. ماله نکنش نژادپرست بی همه چیز

   حذف
  3. احمق‌های بی‌شعور، هر موقع که از حقوق زنان، غیر مسلمانان و دیگران دفاع کردید بعد بیان اینجا ز‌ر بزنین و توقع احترام داشته باشین.

   حذف
  4. 1-رسول الله گفت زنها پاک دامن باشن
   2-تو و خواهر مادرت خیلی ازش بدتون میاد!
   نتیجته:اینکه گفتی بیشتر بشما چسبیده تا به رسوالله!!!
   راستی راستی شما که مخالف این اقای رسول الله و حرفاش هستین،خوار مادرتون هرجایی میرن...؟! (ببخشید!شما خودتون گفتین هرموقع احترام دیدی احترام کن!منم بی ادبی دیدم!بی ادب شدم!!!)

   حذف
 3. سلام گنامیان عزیز!
  خوبی؟ایمیلم گه حاوی یک داستان واقعی از یکی از وقایعی که منجر به رجعتم از اسلام شد به دستت رسید؟
  منتظر جوابتم دوست عزیزتر از جان
  سبز باشی و برقرار
  فرورتیش کردتبار

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گمنامیان سبز نیست ایشان سلطنت طلب میباشند گمنامیان بارها ارتباط خودش رو با رضا پهلوی لو داده رجوع شود به پست های قبلی این وبلاگ

   حذف
  2. انگشت بیلاخ تان را در ماتحت پدر و مادر گرامتان فرو کنید و بچرخانید...باشد که نقی از شما خشنود باشد!

   حذف
  3. سلام
   خاسی کاک؟
   خوش هاتی و چسی و جهنم...

   حذف
 4. گمنامیان شما گفتید که هیج کامنتی حدف نمیشود ولی در چند روز اخیر خیلی کامنت ها رو حذف کردید. ایا شما هم تغییر منش دادید مثل سایت بالاترین با یک بهانه هایی اعمال سانسور میکنید؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. نه گرامی،
   من کامنتی را حذف نمی کنم
   اگر کامنتی را من حذف کنم، زیر آن و در جای خالی آن نوشته می شود کامنت حذف شده است

   برخی از افراد، اسپمر هستند که مرتب زیر وبلاگ های مختلف اسپم می کنند، گوگل اتوماتیک کامنت آنها را به دلیل آی پی و یا محتویات ، اسپم تشخیص می دهد
   اگر به محیط بلاگ اسپات آشنا باشید می دانید که من نمی توانم هیچ کامنتی را حذف کنم، بدون اینکه در جای آن نوشته نشود این کامنت حذف شده است

   راه انداختن وبلاگ که کار ندارد، خودتان وبلاگی راه بیاندازید، ببینبد که وقتی کامنت حذف می شود، در جای آن نوشته می شود این کامنت توسط مدیر وبلاگ حذف شده است.

   حذف
  2. این خیلی بد است ، چون گوگل همچین ادعا و حقی ندارد که سانسور کند چون این وظیفه ادمین سایت است . خیلی از بلاگ اسپات کلا فحش و سکس است ولی هیج کامنتی حذف نمی شود!!!

   به هر حال این نتیجه خوبی نخواهد داشت چون همانطور که خواهید دید شما هم بسیاری از خواندگان را از دست میدهید.

   حذف
  3. حالا میفهمید که بالاترین چرا دست به سانسور زد. البته بالاترین حداقل فیلتر میکند ولی شما با ترفند تغییر کد html که کلا کاربر و نظرش را محو میکنید !!!

   چند روز پیش بود که کاربری از حقانیت شما دفاع کرده بود و گفته بود سانسور در مرام شما نیست

   چقدر مسخره است اگر باور کنیم ایرانی سانسورچی نیست چرا که سانسور در خون ماست.

   حذف
  4. ای گندامییان قالتاق!
   خیال کردی ما سلطنت طلب ها ببوگلابی تشریف داریم!؟
   پس html حذف میکنی؟!
   میگم چرا نظرام پاک میشن؟
   من ساده فکر میکنم مشکل از نت هست!
   تو نگو گندامییان زیر ابی میره!

   حذف
 5. این خیلی بد است ، چون گوگل همچین ادعا و حقی ندارد که سانسور کند چون این وظیفه ادمین سایت است . خیلی از بلاگ اسپات کلا فحش و سکس است ولی هیج کامنتی حذف نمی شود!!!

  به هر حال این نتیجه خوبی نخواهد داشت چون همانطور که خواهید دید شما هم بسیاری از خواندگان را از دست میدهید.

  پاسخحذف
 6. ﺭﻭﺵ ﺟﺪﯾﺪﯼ ﮐﻪ ﮔﻤﻨﺎﻣﯿﺎﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺳﺎﻧﺴﻮﺭ ﺑﮑﺎﺭ ﻣﯿﺒﺮﻩ ﺣﺬﻑ ﮐﺎﻣﻨﺖ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺍﺩﯾﺖ ﺻﺤﻔﻪ ﻭ ﺣﺬﻑ ﮐﺪ html ﺍﻭﻥ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﻧﺸﻮﻥ ﻧﺪﻩ کامنت سانسور شده
  حداقل مرد باش و اعتراف کن که داری سانسور میکنی آخه احمق گوگل مثل تو خر نیست کامنتی را که شاید ارزش فراوانی برای ادمین داشته باشه بدون اجازه حذف کنه بنابراین این سانسورها فقط کار شخص خودت میباشد
  چیه؟ میترسی به سانسور اعتراف کنی همین چند نفر خواننده رو هم از دست بدی؟
  نگران نباش اگر سانسور را ادامه بدی باید در این وبلاگ حقیرت را گل بگیری

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. واقعا افرادی مثل شما که زیر مطلبی به این زیبایی سعی میکنید اذهان را منحرف کنید مثل دقیق انگلهایی اند که تنها گند و کثافت و تعفن از خود بجای میگذارند

   حذف
  2. دقیقا درسته...
   اما راستشو بخوای نظرای منم نیست!!!

   حذف
 7. حالا میفهمید که بالاترین چرا دست به سانسور زد. البته بالاترین حداقل فیلتر میکند ولی شما با ترفند تغییر کد html که کلا کاربر و نظرش را محو میکنید !!!

  چند روز پیش بود که کاربری از حقانیت شما دفاع کرده بود و گفته بود سانسور در مرام شما نیست

  چقدر مسخره است اگر باور کنیم ایرانی سانسورچی نیست چرا که سانسور در خون ماست.

  پاسخحذف
 8. جناب گمنامیان عزیز، تمامی مسلمانان اعم از شیعه و سنی بر طبق آیات قرآن متفق القول هستند که قرآن برای تمامی اعصار نازل شده و از آیاتی چون سوره یوسف آیه 104وآیه 1 سوره فرقان برای اثبات این ادعا استفاده میکنند اما ماله کشان و مغلطه گران قرن ۲۱ برای اینکه به این جسد متعفن (اسلام ) رنگ و بوی عطر Calandre فرانسوی بدهند ادعا میکنند که قرآن باید در هر زمانی توسط علمای دین بر اساس شرایط زمانه تفسیر بشه، هر چند که این ادعا مضحک و غیر منطقی به نظر میرسه اما برای جمیعت دین زده ی ایرانی که عقلشون رو با دینشون معاوضه کردند، هر مغلطه ای قابل قبول به نظر میرسه، در پایان از جناب عالی خواهش میکنم که جلد یک کتاب قرآئت غیر دینی قرآن اثر استاد رضا آیرملو رو توی وبلاگتون به صورت تدریجی منتشر کنید تا شاید تلنگری باشه برای مسلمانان.تشکر .

  پاسخحذف
 9. جناب گمنامیان درود بر شما
  خواستم به شما خسته نباشید عرض کنم و بسیار متاسفم که بالاخره این مهران حرومزاده به هدفش رسید و شما را مجبور کرد که تیغ سانسور به دست بگیرید

  پاسخحذف
 10. جناب گمنامیان درود بر شما
  خواستم به شما خسته نباشید عرض کنم و بسیار متاسفم که بالاخره این مهران حرومزاده به هدفش رسید و شما را مجبور کرد که تیغ سانسور به دست بگیرید

  پاسخحذف
 11. نمیدونم اینهایی که اینطور بر سانسور در این سایت پافشاری میکنند اصلا اینجا چی میخوان . راه و مرام گمنامیان برای بازدید کنندگان همیشگی کاملا مشخص شده. دوستان زحمت کشیده رد کار خود گیرند .

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. اومدیم دنبال...ننه تو!
   خب لعنتی!نظراتمونو پاک میکنه...
   من نظراتمو میخوام!یالا!

   حذف
 12. آخه خارکسه زن جنده ولدوزنا مگه اینجا ارث بابای دیوث بی همه چیزته که میگی بقیه برن بیرون؟
  حالا خوبه موقعی که بابات مرد پول نداشتی براش کفن بگیری خواهرتو آوردی یه شب تا صبح گاییدمش بعد برای بابات کفن خریدم

  پاسخحذف
 13. اگر اینجا مال بابام بود .میگفتم تورو اول از همه بندازه بیرون. بلکه تو هم برای خودت ادمی بشی سایتی باز کنی و چند تا از این رفقای مثل خودت هم دورت جمع کنی وصبح تا شب با هم حال کنید..هفت تومنی

  پاسخحذف
 14. پس حالا که مال بابات نیست ببند کون خر رو

  پاسخحذف
 15. يکبار بواسير مقدس امام نقي (ع) درد ميگيره و ايشون پيش طبيب سامره ميروند..طبيب بعد از معاينه به ولي امر مسلمين ميگه که، اماما ! شما نبايد پر خوري کنيد، سوسمارنخوريد، موش نخوريد، خرما نخوريد، و بالاي منبر هم نرويد..حضرت ميپرسند خوب اون هارو نميخوريم، ديگه چرا بالاي منبر نرويم؟!طبيب پاسخ ميده آخه وقتي بالاي منبر ميرويد، گُه زيادي ميخوريد!!!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. خیلی جالب بود
   منم یکی بگم
   یه بار گمنامیان و نویسنده ی این لطیفه داشتن از خیابون رد میشدن،یه اخوند رو دیدن!
   گفتن بزا حالشو بگیریم!
   رفتن جلو بهش گفتن:
   حاج اقا!اگه ما خواهر مادر شما رو...!!! اونوقت حکمش چی میشه؟!
   حاج اقا با کمال خونسردی گفت:
   اونوقت تازه با شما بیحساب میشم!!!
   و اینگونه بود که حال اخوند گرفته شد!

   حذف
 16. بی سواد عزیز!
  در مورد آیه ی اول : اولا باید بدونی که اسلام برقراری هر گونه رابطه ی جنسی میان مرد و زن را خارج از چارچوب ازدواج حرام دانسته بنابرین ذکر کلمه ی تجاوز در این مورد بی معنی است ثانیا از کجای آیه شما فهمیدید دستور به تجاوز داده شده؟ ثالثا منظور از کنیز زنان کفار است که همسرانشان در جنگ به قتل رسیده اند ، حالا این کجاش تجاوزه؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. چون می گوید با زن شوهر دار بخواید! رابطه با زن شوهر داری که برده شما شده و به زور او را به شهر دیگری برده ای د و به زور با او می خوابید، تجاوز محسوب می شود!! آی کیو!!

   حذف
  2. میگم آ!
   خوابیدن با زن شوهردار و محرم و نامحرم و تک شوهری واین حرفا که مال این امل های عفب افتاده اس(دین باوران)
   از شما که به خوار مادر قحبگی ،اعتقاد راسخ داری(بخاطراعتقاد نداشتن به این دری وری های دینی)، بعیده این بهانه های بدرد نخور رو مطرح کنی
   موفق باشی

   حذف
 17. بی سواد عزیز!
  در مورد آیه ی دوم: لازمه قبل از اینکه هر ترجمه ی چرت و پرتی رو برای آیه بنویسی به یه لغت نامه ی عربی رجوع کنی ببینی که در معنی واژه ی "قاتلو" چی نوشته.برای اطلاع خوانندگان میگم که ترجمه ی دقیق کلمه ی "قاتلو" ، "بجنگید،جهاد کنید" است نه "بکشید". دوستان برای دانستن صدق ادعای من می توانند به هر کتاب تفسیر و هر ترجمه ای که در مصحف قرآن کریم نوشته شده رجوع کنند.
  آیا دستور جنگیدن با کسانی که ثروت ها را در انحصار خود دارند و جز بدبختی را برای مردم نمی خواهند غلط است؟
  "اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید"

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. احمق جان،
   در جنگ حلوا که پخش نمی کنند! وقتی قران شما می گوید با آنها بجنگید، یعنی بکشید دیگر!!

   آخر مثلا اهل کتاب چه گناهی کرده اند باید به آنها جنگ شود،

   چگونه دینی است که از زبان منطق جلو نمی رود و نمی تواند گسترش یابد، الله می گوید بروید و بجنگید!؟!؟

   حذف
  2. بقول خودت لووووووول!
   اخه وقتی توچیزی سواد و سر رشته نداری چرا حرف مفت میزنی؟
   گفتی زنو میزنن،اما مراحل قبل وبعدش رو به عمد معنی نکردی!اول اخم بعد فاصله گرفتن وبعد تنبیه(اصول عقلانی و روان شناختی تربیتی که موجوده توی کتابای خودتونه)
   حالا تنبیه چیه؟:
   ازخود پیامبر پرسیدن چطور تنبیه کنیم؟گفت با چوب خلال دندون(چوبی باسم اراک که از انگشت کوچک باریکتر و سبکتره).نگوکه حدیثش رو نشنیدی!(میدونم کل اسلام رو زیر ورو میکنی واسه یافتن یه سوتی!)
   بلافاصله بعدش گفت اگه زدن کسی حتی موجب سرخی پوستش بشه باید کفاره بده
   اما راجع به برده داری:
   مسلمین یه بحث عطیم فقهی دارن بنام"عتق رقبه"که خدا مجبورشون کرده بابت هر کار بدی که مرتکب میشن یه بنده ازاد کنن تا کم کم برده داری رفع بشه(چون برداشتن یه رسم چند هزارساله ظرف100 سال و200 سال هم راحت نبود)اولین چیزی که محمد بخاطرش مسخره شد این بود که گفت سهم سیاه و سفید،برده و ازاد،زن ومرد از بیت المال یکیه.همین الانشم ما کلفت ونوکر داریم.کنیز هم همونطور بوده با این فرق که الان دیگه هرکارگری واسه خودش یه خونه وزندگی داره(مثل شما که نوکر یه عده ای،ولی صاحب تریبونم هستی!)
   اروپایی هم که سنگشو بسینه میزنی همین الانشم جریانات نئو نازیسم و نژاد پرست و...رو ببین.مراسمات نمادین کابالا و....سایر فرقه هاشونوببین.اپارتاید چند ساله که برداشته شده؟کمی مطالعه بد نیست!)
   گفتی بچه باز:
   اولا ثابت کن سن کم همسر محمد رو(میخوای حدیث بیاری از اعراب؟ منم ردیاتشو دارم!بزار تا برات بزارم)
   ثانیا یه رسم بوده. واسه همین میگفتن اعراب جاهل.
   ثالثا شما ثابت کن هرکی عقد کرد حتما رابطه جنسی هم داشته!
   گفتی بد رفتاری با اهل کتاب:
   مسلمین میگن2نوع کافر داریم:ذمی(کسانی که سرجنگ وتوطئه علیه مسلمین را ندارند) حربی:سرجنگ دارند(مثال بارزش خود تو!)
   این ایات خطاب برای گروه دومه.شما با کسی که سرجنگ باهات داره چه میکنی؟
   میگی زبان منطق:
   الان ما هرچی بگیم ولو راست،تو قبول میکنی؟نه!چون معاندی!حرف تو کتت نمیره!کما اینکه منم مثل تو خرم وبه حرفای تو گوش نمیکنم!الان باید چه کنی که من حالیم بشه؟!!!
   خلاصه همه حرفات جواب دارن وشبهاتت مالی نیستن!منکه حوصلم سر رفت توچی؟
   البته جان مادر...ات!این ترفند حذفhtmlو...رو که دوستان گفتن رونزن !،نظرمو بزارملت ببینن

   حذف
 18. بی سواد عزیز!
  در مورد بخش سوم:اگر به تاریخ کمی آشنا باشید می دانید که ازدواج در سن کم در قدیم الایام کاملا مرسوم بوده و نه تنها پیامبر گرامی اسلام بلکه بسیاری از اعراب و ایرانیان و چه بسا اجداد خود شما هم به همین روش ازدواج کرده باشند. باید به هر رسمی متناسب با زمان خود نگاه کرد
  از یاد نبرید پیامبر عزیز ما جامعه ی عقب مانده ی عرب را که فرزندان دختر خود را زنده به گور می کردند از شر خرافه نجات داد و میانشان دوستی و آشتی آورد و ثروت ها را میان مردم تقسیم کرد
  و برای خود هیچ اجری جز محبت به خود و خانواده اش از مردم نخواست.
  بترسید از اینکه در مورد چنین انسان بزرگی اینطور صحبت کنید!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ازدواج در سن پایین با یک کودک، یعنی بچه بازی! کار زشت و زننده ای است


   این چطور پیامبری است که شعور و شخصیت ندارد تا بداند بچه بازی بد است!
   حالا خود شعورش را نداشت، چطور الله به او نگفت!؟!؟


   ضمنا،

   اگر عرب ها دختران خود را زنده به گور می کردند که باید نسل آنها منقرض می شد!!!


   پدوفیلی چیست و چرا جنایت بزرگی است؟ / چرا در اسلام با بچه بازی مخالفتی نشده است؟

   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2011/05/blog-post_377.html

   حذف
  2. 1-شما گفتی اسلام باپدوفیلی موافقه،چون با ازدواج تو سن پایین موافقه،
   این حرفت غلطه چون اولا برای سن ازدواج یه حدودی قایل شده،وگرنه بحث بلوغ شرعی 14سال و...رو مطرح نمیکرد واینکه اون چیزایی که شما بهش استناد میکنی برای سن کم زنای محمد،قول معتبر نیست وقابل رده
   2-اگرهم بپذیریم،همه جا گفته با اجازه ی ولی ان دختر عقدصحیحه،یعنی تا بابا ننش اجازه ندن صحیح نیست.این یک سدمحکم برای محافظت از این اتفاقاته وهمچنین مانع سود جوییه امثال شماست.تازشم الان کدوم یکی از ما ایرانیای مسلمون،بچمونو زیر20 سال شوهر دادیم که این ایراد بهمون وارد باشه؟
   اگرم چنین ازدواجی بشه،بابا ننه مقصرن نه دین
   3-یکی دیگه از اشکالات بزرگی که به محمد وارد است اینه که نگذاشت اون رسومات احمقانه باقی بمونه تا الان مدرکی باشه برای اثبات حرفای ما و اینکه زنانی امثال تو باقی نمونن که حرف های بیهوده تحویل ملت بدن

   حذف
 19. بی سواد عزیز!
  در مورد آیه ی چهارم:منظور از بنان در این آیه دستاویز و ابزار اعمال قدرت است نه "انگشتان" علاوه بر این شما باید جامعه ای رو در نظر بگیرید(کفار) که برای ثروت و قدرت دست به هر عملی می زنند که سر بریدن کوچکترینشونه حالا به نظر شما با این جماعت وحشی 1400 سال پیش چجوری باید صحبت کرد که بترسند؟
  تازه چرا هر سنت غلطی رو به اسلام میبندید؟بریدن سر دشمنان از اول بشریت بوده همین حالا هم در جاهایی از دنیا (غیر مسلمان مانند مناطق بومی نشین اندونزی که سر دختر بی گناه 14 ساله شونو برای سلامتی و ثروت قبیله میبرند) ادامه دارد این چه ربطی به سبعیت نداشته ی اسلام دارد ؟ چرا یکی نیست خر اینها رو بگیره؟ دشمنان اسلام خیلی بد تر از اینها رو با مسلمونا کردن.
  "در زمین خدا بگردید و ببینید عاقبت تکذیب کنندگان چه بوده است" قرآن کریم

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. باید فرقی بین الله احمق شما و اعراب وحشی باشد؟!

   بماند که همان اعراب وحشی، می گفتند کارهای محمد وحشی گری است!! یعنی برای اعراب آن موقع هم این کارها زشت بوده است!!!!!!

   ضمنا،
   چرا در قران در باره نوبت رابطه جنسی محمد با زنانش، آیه هست، (51 احزاب)اما در مورد اینکه مثلا در سال 2012 سر نبرید، آیه نیست....!؟!

   حذف
  2. اتفاقا هست
   شما شعور فهمیدن ویا دیدنشو نداشتی!یا شایدم به عمد نداری!!!
   ((وهرکس که نفسی را بدون دلیل بمیراند،گویا تمامی جهانیان را کشته است وکسی که جان ونفسی را زنده کند گویا همه انسانها را زنده کرده))
   این جمله توش تاریخ انقضا داره؟!
   میدونی خوبی اعتقاد به محمد و الهیات چیه؟
   اگر ان دنیایی درکار باشه که ما شرمنده نشدیم ولی شما...،واگر نباشه تازه شدیم برابر!
   دیگه خودت اهل حساب کتابی،حساب کن ببین چی میشه دیگه؟!!!
   فکر کن این الله وحشی که میگی،باشه و خفتت کنه ای میخندیم!!!

   حذف
 20. بی سواد عزیز!
  در مورد بخش پنجم:آیه هایی که نوشتی ربط خاصی به خود مسئله ی برده داری ندارند و صرفا مثل هایی اند که در مورد تشبیه رابطه انسان با خدا و رابطه ی کنیز با ارباب زده شده.
  باز باید متذکر شم که این آیات در ابتدا برای مردم 1400 سال پیش آمده و رسم برده داری هم هیچ ارتباطی به اسلام ندارد و تا همین دو سه قرن پیش در اروپای متمدن هم ادامه داشته. جالبه بدونید که دین مبین اسلام احکامی را برای لغو یا کمتر کردن تاثیر رسم برده داری داره مثلا اینکه هر کس روزه رو بخوره و یا گناهان کبیره ای از این دست انجام بده باید تعدادی کنیز را بخرد و "آزاد کند" و دائما هم سفارش به رفتار درست با کنیزان و ادای دین آنان شده
  خوب دوستان بگن کجای این دستورات تایید برده داریه؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. اروپای متمدن مدعی رابطه با خدا نبودند!

   سیصد سال پیش اروپا متمدن نبود!

   اروپا خودشان را نماینده خدا و وصل به خدا نمی دانستند.

   وقتی خود پیامبر اعضای مرد قبیله بنی قریضه را می کشد و زنان و کودکان را به بعنوان برده می فروشد، می شود برده داری و ترویج برده داری.

   حذف
 21. بی سواد عزیز!
  در مورد بخش ششم:نص صریح قرآن است که می فرماید: "و عاشروهن بالمعروف" "با زنان خود به درستی و نیکی رفتار کنید" شما این همه سفارش به نیکی و خوش رفتاری در اسلام رو ول کردید عدل رفتید سراغ بعضی از احکام "بازدارنده" در اسلام.
  بعدشم ترجمه ی "الرجال قوامون علی النساء" اونی که شما نوشتی نیست بلکه "مردان را بر زنان حق نگهبانی است" هست.
  در آخر اینکه اگر شما طبق آیه نفقه و پول به زنتون بدید و ابزار راحتی رو براش فراهم کنید ولی اون با هر مردی بره و بیاد ، شما رو هم آدم حساب نکنه با نصیحت و دوری از بستر هم آدم نشه خدایی یه نیشگونی بهش نمیزنید؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. قران در آیه 34 نسا به صراحت می گوید زنان را کتک بزنید! آین کجایش نیکی است؟!؟

   حذف
 22. در آخر هم برای کسانی که واقعا به دنبال دریافت حقیقت زندگی هستند از قول تنها کتاب آسمانی به جا مانده می گویم:"فبشٌر عباد الذین یستمعون القول فیتبعون الاحسنه " "بشارت بده بر بندگانم که همه ی سخن ها را می شنوند و سپس بهترین آنها را انتخاب می کنند"
  به هر حرفی نباید سریع گردن گذاشت و قبل از تغییر عقیده باید خوب مطالعه کرد و شنید
  فکر می کنم حرفهایم برای باطل کردن ادعا های این بلاگ و همچنین برای کسانی که به دنبال زندگی جاودان اند کافی است
  نه تلاشهای این وبلاگ و نه هیچ تلاش دیگری در 1400 سال گذشته و در آینده مانع هدایت و باعث تحریف قرآن نخواهد شد چراکه
  "انا نحن نزلنا الذکر و انا له لحافظون"
  "همانا ما خود قرآن را نازل کردیم و خود نیز بر آن حافظیم"

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. فعلا که افرادی چون من، دارند اغتشاش می کنند به هیکل اسلام شما، الله شما هم هیچ غلطیی برای دفاع نمی تواند بکند...

   حذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.