دوشنبه، مرداد ۲۳، ۱۳۹۱

وجدانی دارد این خامنه ای...! حتی زلزله شش ریشتری هم نتوانست وجدان او را تکانی بدهد تا به مردم قربانی رحم کند!


عجبا از این رژیم،
-         نه اجازه میدهند گروه های خارجی به قربانیان زلزله کمک کند! (منبع)
-         نه اجازه می دهند مردم داخل کشور از وقوع فاجعه آگاه شوند! (صدا و سیما را کامل اختصاص داده اند به دعای کوفت و زهر مار!)
-         نه خودشان به نحو درستی به فریاد قربانیان می رسند...!
عجب جنایکتاری است  این خامنه ای! حتی زلزله شش ریشتری هم وجدان او را تکان نداد! 

۴ نظر:

 1. یه خبر خوندم دوست داشتم شما چون وبلاگتون پربازدیدتره و تحلیل میکنید، اگر صلاح دونستید بذارید تو وبلاگتون

  ***گرفتن ختم برای خودکشی کرده ها ، ممنوع

  شورای فرهنگ عمومی شهرستان انار استان کرمان با حضور حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی، امام جمعه و مجید اعتمادی، فرماندار این شهرستان، برگزاری مراسم ترحیم را برای کسانی که خودکشی می‌کنند، ممنوع اعلام کرد.

  به گزارش ایلنا در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهر اعلام شد: «برای بازدارندگی گناه بزرگ خودکشی، لازم است هماهنگی لازم در مساجد به عمل آید و برگزاری مراسم این چنینی را در دیگر مساجد هم ممنوع کنیم.»

  در جلسه شورای فرهنگ عمومی انار، موضوع ممنوعیت برگزاری مراسم ترحیم برای کسانی که خودکشی کرده‌اند، مطرح و با نظر موافق تمامی اعضا و میهمانان به تصویب رسید.

  هفته گذشته یک نوجوان ۱۶ ساله در انار خودکشی کرد که به خانواده وی اجازه دفن و برگزاری مراسم ترحیم وی در امامزاده محمدصالح (ع) این شهرستان داده نشد.

  یکی از بستگان این نوجوان ۱۶ ساله به خبرنگار ایلنا گفت: «بعد از خودکشی مهرداد، برای دفن وی در امامزاده به امام جمعه انار مراجعه کردیم که ایشان مخالفت کردند.»

  وی افزود: «حتی به ما اجازه نداند که در امامزاده مراسم ترحیم برگزار کنیم. این تصمیم در حالی گرفته شده که قبلا افرادی دیگری که سال‌ها پیش خودکشی کرده بودند در امام زاده دفن شده‌اند و برایشان مراسم ترحیم هم در امام‌زاده گرفته شده است. اما نمی‌دانیم چرا به ما اجازه ندادند.»

  شورای فرهنگ عمومی شهرستان انار در حالی برگزاری مراسم ترحیم را برای افرادی که خودکشی می‌کنند، ممنوع کرده که مراجع تقلید نظر دیگری دارند.

  آیت‌الله مکارم شیرازی در این باره می‌گوید: «خودکشى به یقین از گناهان کبیره است و مالکیت انسان نسبت به نفس خویش، نمى‌تواند دلیلی بر خودکشى شود.‌‌ همان گونه که مالکیت انسان نسبت به اموالش، نمى‌تواند مجوز آتش زدن آن گردد. البته باید تمام مراسم را براى این گونه افراد مانند مسلمان عادی انجام داد، و براى نجات آن‌ها دعا کرد، شاید مشمول عفو الهى واقع شوند.»

  آیت‌الله صافی گلپایگانی نیز می‌گوید: «خودکشی از گناهان کبیره است؛ اما شرکت در مراسم تشییع و ترحیم کسی که خودکشی کرده، مانعی ندارد.»


  منبع خبر : تابناك - http://www.tabnak.ir/fa/print/264062

  پاسخحذف
 2. رادیو فردا:
  شهروندان آمريکا برای ارسال کمک به آسیب دیدگان زلزله ايران نیازی به «اخذ مجوز» ندارند
  سخنگوی وزارت خارجه‌ آمريکا اعلام کرد شهروندان آمريکايی می‌توانند بدون نگرانی از نقض تحريم‌ها، کمک های انساندوستانه، مواد غذايی و دارويی خود را برای آسيب ديدگان زلزله آذربايجان شرقی به ايران ارسال کنند.
  دیوید

  پاسخحذف
 3. "عجب جنایکتاری است این خامنه ای! حتی زلزله شش ریشتری هم وجدان او را تکان نداد! "

  به ملا گفتند: اینقدر اعصابت رو خرد نکن، شیرت خشک میشه! ملا جواب داد: خیالتون راحت، من اصلا اعصاب ندارم که بخواد خرد بشه.

  گمنامیان جان، این یارو فکر نکنم اصلا وجدانی داشته باشه که در مراحل بعدی چیزی بتونه اونو براش بجنبونه!

  پاسخحذف
 4. گمنامیان جان اصولا وجدان مقام کثافت و مزخرف رهبری به چه دردی میخوره؟
  این حیوان خونخوار و کثیف باید گورش را گم کنه و به زباله دان تاریخ واریز بشه تا هفتاد میلیون ایرانی و کشور عزیزم ایران از زیر یوغ تمامی آخوندک ها آزاد شوند.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.