پنجشنبه، مرداد ۱۹، ۱۳۹۱

تصویر قرارداد! / خامنه ای در پناگاه ضد زلزله زندگی میکند، اما وزارت کشور برای مبارزه با زلزله، با حوزه علمیه قرار داد می بندد تا دعا کنند

عدم اعتقاد خامنه ای به دعا؟!

حتما در گزارش مخلمباف، خوانده اید که درباره محل سکونت خامنه ای، گفته شده است:

"زیر خانه خامنه ای در پاستور،در عمق 60 متری ، یک پناهگاه 5 هزار متری ضد اتمی ساخته شده که تنها قیمت آسانسورش میلیون دلار است.یک پناهگاه هم زیر کاخ وکیل آباد مشهد ساخته شده است."

اگر در اینترنت چرخی بزنید، چندیدن گزارش از خانه زیر زمینی خامنه ای خواهید یافت که برای محافظت از او در مقابل زمین لرزه  ساخته شده است.

در حقیقت خامنه ای به خوبی می داند که خطر زلزله تهران را تهدید می کند، لذا تلاش می کند در مکان  امنی زندگی کند.

نکته بامزه، مقایسه ساده  زیر است:

یک- خامنه ای برای فرار از زلزله، به تکلنوژی روز دنیا پناه می برد و در زیر زمین های مجهز ضد زلزله و ضد بمب اتمی زندگی می کند.

دو-با توجه به اینکه ایران بر روی کمربند زلزله واقع شده است، این رژیم، برای حفاظت از جان مردم ایران در مقابل زلزله، با حوزه علمیه قم قرار داد می بندد، تا برای جلوگیری از زمین لرزه، دعا کنند...!!

سوال اینجاست:

-          آیا خامنه ای به دعا و خدا اعتقاد ندارد؟! اگر اعتقاد دارد، چرا برای حفاظت از خودش، به همان آخوندهای شپشوی حوزه علمیه قم، متوسل نمی شود و سراغ مهندسان می رود؟!


------------------------------نوشته های دیگر چند روز پیش این وبلاگ:


۱ نظر:

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.