یکشنبه، شهریور ۰۵، ۱۳۹۱

ویدیویی با مزه از فخرآور / زمانی که امیرعباس فخرآور، احمدی نژاد را سوسک می کند!/اثبات اینکه فخرآور زندانی سیاسی نبوده است!

فخر آور را بسیاری از ما می شناسیم، فردی دروغ گو که خود را قهرمان مبارزات دانشجویی می خواند، اما بر اساس منابع موجود، او تنها به جرم تجاوز به یک خانم و همینطور قاچاق عتیقه به زندان می افتد و بعد از طرف وزارت اطلاعات، مهره خوبی برای بدنام کردن اپوزسیون تشخیص داده می شود.

اخیرا این فرد دروغ گو، در یک برنامه تلوزیونی شرکت می کند و یکی از شهروندان به صورت تلفنی از او می پرسد:
«آقای فخرآور، شما که می گویید در زندان عادل آباد شیراز بازداشت بوده اید، در کدام بند بوده اید؟!»
پاسخ آقای فخر آور بسیار دیدنی است، فخر آور می گوید: «در بخش قرنطینه بوده ام!»

و در پی اصرار آن بیننده تلوزیونی، تلفن او را علی رغم مخالفت مجری، قطع می کند، بعد می گوید من باید بروم، و تهدید می کند که کسی حق ندارد در نبود او حرف بزند!!

ابتدا ویدیو را ببیند تا لبخندی بر لب شما بیاورد و بعد توضیحات مرا بخوانید: 


من با دو نفر از افراد بسیار آگاه صحبت کرده ام، که اصولا یکی از آنها مدتی را در زندان عادل آباد شیراز، زندانی بوده و دیگری نیز صاحب نظر است:

هر دوی آنها به قاطعیت تاکید می کنند:

«بخش قرنطینه زندان عادل آباد، یک بخش بسیار کوچک است که قبل از ورود به زندان، زندانیان را در آنجا برای مدت چند دقیقه تا حداکثر چند ساعت نگه می دارند، فاقد هیچ امکانات بهداشتی یا استراحت است، تمامی زندانیان را از ادارات آگاهی یا بازداشت گاه ها به آنجا منتقل می کنند و همه منتقل شده ها، مدت زیادی حمام نرفته اند و اصولا تنها به مدت چند دقیقه دکتر زندان، فرد را بازرسی می کند تا مطمین شود او بیماری واگیرداری ندارد و می شود او را به بخش عمومی زندان فرستاد و همینطور مدیر زندان تصمیم بگیرد او باید به کدام بخش منتقل شود! اصولا امکان ندارد هیچ کسی بیش از چند ساعت در این بخش نگه داری شود!»
حال با توجه به این نکته، می توان دید که فخر آور، مدعی است در زندان عادل آباد زندانی شده است، اما حتی اسم بند ها را نمی داند! حال باید افسوس خورد به حال روز حزب جمهوری خواه آمریکا، که او را مشاور نامزد حزب جمهوری خواه کرده بود! هرچند فورا او را خلغ کردند و اسم او را حذف کردند، اما چنین اشتباهی، تنها نشان می دهد چنین حزبی چقدر از واقعیت به دور است و چه ساده مورد سو استفاده رژیم ایران قرار می گیرد و جاسوس رژیم را مشاور کاندیدای خود می کند! 

بی شک فخرآور، رکورد دروغگویی را شکسته است و چنین فرد دغل بازی، روی احمدی نژاد را در زمینه دروغگویی کم کرده است...! ۲۰ نظر:

 1. امام نقی:

  «در زمانی که جد اعلای من، حضرت نوح (ع) کشتی خود را ساخت، هنوز دایناسور های پرنده منقرض نشده بودند، لذا بنا به دستور امام نقی، عرضه کشتی را شبیه به ناو هواپیمابر ساختند تا امکان فرود بی خطر آن دیناسورها نیز وجود داشته باشد...!!»

  سیره النقی، نوشته ابن قنبل، فصل خلط دانش و تخیلات، فصل با نام دایناسور پتروسور بالدار

  پاسخحذف
 2. بیچاره فکر می کنی رضا پهلوی (جوجه دیکتاتور دزد اموال ملت ایران) یا اون خاخام تخمه سگ حرامزاده اسرائیلی ( که آرزوی نابودی ایران رو کرده) که سنگشونو به سینه میزنی از فخر آور بهترن

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. احمق جان، درباره اسراییل و اینکه گفته بودم از اسراییل پول می گیرم، کیهان و احمقا هایی مانند تو را مسخره می کردم، شما هم باور کرده اید!!

   ینعی آی کیو در جا قابلمه فلزی!!

   ضمنا،

   اینجا انتقاد دو هفته قبل من از رضا پهلوی است:
   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2012/08/blog-post_4.html

   اگر جایی ببینم کسی حرفی زده که از نظر من غلط است، از آن انتقاد می کنم، اگر کار درستی چون شکایت از خامنه ای را هم ببینم، تحسین می کنم. ضمنا
   این فقط چند انتقاد من از رضا پهلوی در این چند ساله است!


   /-----/آقای رضا پهلوی، باور بفرمایید کسی که عاشق ایران باشد، در این حال پریشان مردم، به عنوان پادشاهی نمی اندیشد...!
   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2012/01/blog-post_06.html
   /--------/ آقای رضا پهلوی ، رقم شصت یا ششصد میلیون دلار ثروت پدرت، اهمیتی ندارد ، مهم منش دیکتاتوری او بود که به رژیم اسلامی منتهی شد
   http://gomnamian.blogspot.com/2011/03/blog-post_4585.html

   /-----/ در آستانه تولد مصدق بزرگ، آیا پهلوی ها به ایران خدمت کردند ؟
   http://gomnamian.blogspot.com/2010/03/blog-post_8928.html
   /-----/ آقای رضا پهلوی ، رقم شصت یا ششصد میلیون دلار ثروت پدرت، اهمیتی ندارد ، مهم منش دیکتاتوری او بود که به رژیم اسلامی منتهی شد
   /-----/ آقای رضا پهلوی، فقط برای اعدام انسان های بیگناه توسط ج.ا. باید بیانیه داد؟آیا کشته شدن دکتر فاطمی را نیز محکوم می کنید ؟ رطب خورده منع رطب کی کند ؟!
   http://gomnamian.blogspot.com/2010/05/blog-post_12.html

   حذف
 3. من خودم خبر موثق دارم به جرم مفعول بودن زندان رفت و قریب به 100 زندانی به او تجاوز کردن ولی پول میگرفت بابت کارمزد تو محله اکباتان هم از صغیروکبیر کرده بودنش بچه کونی حرومزاده

  پاسخحذف
 4. گمنامیان خجالت نمیکشی به اعتقادات میلیون ها ایرانی اهانت می کنی؟
  من موندم تو به چه امیدی زنده ای؟
  شرم بر تو

  پاسخحذف
 5. کس ننه امام حسین فدای فخرآور باد. فکر نکنم مامور جمهوری اسلامی باشه.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کیر اسب آبی تو کس زنی که گوساله ای بی ادبی مثل تو رو پس انداخته

   حذف
  2. گیانده فطمه زهرا بنت رسول الله و پیروانشچهارشنبه, شهریور ۰۸, ۱۳۹۱ ۹:۳۹:۰۰ قبل‌ازظهر

   کیر گوهی خوک تو کس مادر جنده تو که به من میگی بی ادب. بدبخت گوه خوک تو کس ننه حرام زاده تو رفته که برای حضرت فاحشه زهرا مادر جنده امام حسین ولد ازنا خودت را جر میدی. گوه تو کس و دهان مادر جنده تو و امثال تو. فقط زنا زاده ها پیرو امامان شیعه هستند.

   حذف
  3. این ها که خودشون را برای خاندان پیامبر کذاب اسلام جر میدند همگی نطفه شمقدر و عفیر (شتر و خر ) هستند. کیر گوهی خوک حواله ننه هر چی سید و حزب اللهی و شیعه و سنی و مسلمانه.

   حذف
  4. از فاحشه زهرا دختر پیامبر اسلام حدیث هست که گفته تن زن عورت است. کیر گوهی خوک تو کس و کون دختر پیغمبر که خودش را عورت و کس میدانسته. کیر گوهی خوک و کیر اسب آبی و کیر نهنگ و کیر عفیر و کیر تو کس ننه هر کس که پیرو حضرت زهراست.
   بقول نویسنده وبلاگ وزین شمر: حضرت زهرا فیل کس بوده.

   حذف
 6. این مادر جنده که خوکی بیش نیست گوه خورده در این وبلگ برای هواداری از فاحشه زهرا به مادر ایرانیان اصیل توهین کرده. کیر تو کس ننه تو سید اولاد پیغمبر که نطفه خوکی. کیر خوک تو آمنه مادر رسول الله. کیر خوک تو فاحشه زهرا.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کیر اسب آبی تو کس ننه هرچی سید و حزب اللهی گوساله عورت پرسته. فاطمه زهرا عورت است وارث پیغمبر است (به گفته خود حضرت زهرا)

   حذف
  2. فقط حرامزاده ها میتونن چنین ادبیاتی داشته باشن
   اهل بیت نماد عفت و پاکی و عدالت هستند
   فقط یه حرامزاده میتونه با پاکی ها دشمنی کنن

   حذف
  3. خوبه خودت اعتراف کردی ادبیات امامان شیعه، محمد رسول الله و قرآن و مسلملنلن موید حرامزادگی آنان است.
   من از تو بیشتر قرآن و حدیث خوندم و یک عالمه فحش به مخالفان اسلام در آن دیده ام.

   ادبیات ملایان و روضه خوانان را هم در مداحی و روضه خوانی های مهدیه تهران شنیدم.

   امامان شیعه نصفشان کنیز زاده هستند و بقدری برخی امامان شیعه شهوت ران بودند که حرمسرا داشتند ولی زن عقدی نداشته اند وسنی ها فرزندانشان را حرامزاده میدانند اما مصادق و کاظم و رضا کنیز زاده اند و به قول سنی ها حرامزاده اند. (سنی ها بچه های زن صیغه ای و متعه را زنا زاده میدانند)

   اهل بیت اگر نماد عفت و پاکی و عدالت بود حدیث نمی گفت که تن زن عورت است و یا حدث نمی گفت که به غوزک پای زنان نگاه کنید فلان است و بهمان.

   من هم موافقم که دشمن پاکی ها حرامزاده است برای همین امامان و خلفا و پیامبر اسلام و پیروانش را که کثیف و کمر به پایین هستند را همه را حرام زاده و زنا زاده میدانم.

   تو هم مثل آنهایی حرامزاده ای.

   حذف
  4. بقدری بنیانگزاران و مدافعان و مبلغان دین اهریمنی اسلام دروغ و توحش و جنایت و رذالت و کثافت و وقاحت در دنیا به بار آورده اند که اگر تمام انسانهای دنیا به تعداد اتمهای تشکیل دهنده جهان آن ها را لعنت و نفرین کنند و فحش دهند کمشان است.

   حذف
  5. همین جوک های امام نقی که کلافه تان کرده همش از روی همین حدیث های کمر به پایین امامان شیعه ساخته شده.

   حذف
  6. اگر هیتلر نماد حقوق بشر باشد امامان و اهل بیت محمد هم نماد پاکی هستند!

   حذف
  7. حضرت امام جعفر صادق (ع): همانا شیطان در نشیمنگاه شخص نمازگزار می نشیند و بادی رها می کند تا او را به شک بیاندازد

   حذف
  8. من به دینی که زن را از بیضه ی چپ مرد کمتر می داند توهین می کنم

   من به دینی که دستور سر بریدن مخالفانش را می دهد توهین می کنم

   من به دینی که مخالفان اسلام را نجس می داند توهین می کنم

   من به دینی که اجازه ی غنیمت گرفتن زنان را می دهد توهین می کنم

   من به دینی که چند همسری را رواج می دهد توهین می کنم

   من به دینی که فرمان قطع انگشت و دست و پا را می دهد توهین می کنم

   من به دینی که دختر 9 ساله را آماده سکس می داند توهین می کنم

   من به دینی که فرمان جنگ با غیرمسلمانان را می دهد توهین می کنم

   من به دینی که تهدید به شکنجه سوزانده شدن در آتش می کند توهین می کنم

   من به دینی که اعراب مهاجم با جمله به کشورم رواجش دادند توهین می کنم

   من به دینی که زن را کالا فرض می کند و او را ناقص العقل می داند توهین می کنم

   من توهین را از ابراهیمی یاد گرفتم که تبر برداشت و بت هایی را که برای مردم مقدس بودند شکست

   حذف
 7. یه انسان با پدر و مادر به اعتقادات دیگران توهین نمیکنه

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.