چهارشنبه، خرداد ۲۹، ۱۳۹۲

مدرک دکتری روحانی از بریتانیا، دلیل برای پایبندی او به دمکراسی و آزادی بیان نیست...!/لاریجانی مدرکش واقعی تر است، اما از سنگسار دفاع می کند!

در فیسبوک دیدم که یکی نوشته بود حسن روحانی، رییس جمهور رژیم اسلامی، می تواند به چند زبان زنده دنیا حرف بزند. جدای از اینکه آیا این حرف درست یا غلط است، نکات ذیل قابل توجه است:

یک- در میان ایرانیان، مدرک دانشگاهی از اهمیت ویژه برخوردار است، به همین دلیل است که می بینیم مثلا کردان، تا پای جعل مدرک پیش رفت.

دو- واقعیت این است که اکثر سران رژیم که عنوان دکتر یا مهندس را یدک می کشند، فاقد سواد لازمه هستند به عنوان مثال، محسن رضایی یا احمدی نژاد را در نظر بگیرید، هر دوی آنها عنوان دکترا دارند، اما این مدارک، تنها به زور سر نیزه سپاه اخذ شده است.

سه- مثلا احمدی نژآد را در نظر بگیرید، گفته می شود استاد راهنمای او در پروژه دکتریش، آقای بهبهانی بود که بعدا وزیر کابینه شد. گفته می شود جلسه دفاع احمدی نژاد از تز دکتریش، کمتر از پنج دقیقه به طول کشیده است!! چنین سخنی، بی ارزش بودن مدرک دانشگاهی او را نشان می دهد.

چهار- اصولا مدرک دانشگاهی،  نشان توان مدیریتی بالایی نیست و هیچ ارتباطی نیز با پایبندی شخص به حقوق بشر، آزادی و دمکراسی ندارد.

بسیاری از انسان های بزرگ و آزادی خواه دنیا، اصولا دارای مدرک دانشگاهی خاصی نیستند، و همینطور، بسیاری از مهمترین جنایتکاران دنیا، دارای مدرک دانشگاهی هستند! مثلا لاریجانی از دانشگاه معتبر آمریکایی مدرک خود را گرفته است یا احمدی نژاد، از دانشگاه معتبری، چون علم و صنعت، مدرک دکتری دارد. 

مگر نه آنکه فرزند هاشمی رفسنجانی نیز با رشوه عربستان، در دانشگاه آکسفورد مشغول به تحصیل شده بود؟!  (منبع)

پنج- قبل از انقلاب، در مورد خمینی نیز می گفتند که او به چند زبان زنده دنیا حرف می زند. اما وقتی یاسر عرفات به ایران آمد، دیدند که بین یاسر عرفات و خمینی، یک مترجم نشسته است. یعنی انگلیسی و فرانسه که پیشکش، خمینی حتی قادر نبود به زبان عربی، که زبان رسمی آخوندها است، صحبت کند. تکلیف فارسی او هم که مشخص بود...!!

در خاتمه، باید توجه داشت که مدرک دکتری روحانی، ثابت کننده اعتقاد او به آزادی بیان، دمکراسی و یا حقوق بشر نیست، بماند که اصولا تز دکتری او، تطبیق قوانین اسلامی و قوانین ایران است(!).


امان از مردمی که سی سال پیش، عکس خمینی را در ماه دیدند، و می گفتند او به چند زبان حرف می زند، اکنون سالها است که در باتلاقی که خمینی برای آنها تدارک دیده، دست و پا می زنند، اما باز به همان روش، می خواهند تصمیم بگیرند...! 

پی نوشت: 
جک استرا، وزیر سابق انگلیسی، در مصاحبه خود می گفت که انگلیسی روحانی، به خوبی انگلیسی موسویان نبود و در طی مذاکرات هسته ای، به فارسی صحبت می کرد.

ضمنا، لاریجانی مدرک دکتری معتبرتری دارد، بر عکس آقای دکتر روحانی که تز دکتریش تطبیق قوانین تخلی با دیگر قوانین است، دانشجوی با سوادی بوده است، اما همین لاریجانی، از قوانین سنگسار دفاع می کند! 

نوشته های چند روز گذشته نگارنده: 

۱۷ نظر:

 1. خسته نشدی بدبخت فلکزده از اینهمه مزحرفاتی که مینویسی؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. اکبر آقا من هم متوجه شدم که این به قول شما ( بدبخت فلک زده ) مجبور بود برای اینکه امثل من متوجه منظورشان بشویم اسامی این جانوران را چندین بار بیاورند! شما خودشو زیاد ناراحت نکن, 2کتر مموتی (اینجور بایستی ازشون نام ببری کسی شوکه نشه) بعد از اینکه انگششتو از دماغش بیرون آورد استادش سوال کرد: مموتی انگلیسی خوندی؟ مموتی جواب داد: یس! این همون ( یس ) معروفه که مموتی تحویل رئیس جمهور روسیه مدودف داد.

   2کتر جدیدمون, روحانی 2 عالم, کادوی مقام عظمای رهبری 2 عالم و حومه هم تقش جند روز دیگه در میآد نگران نباش.

   بابک جان

   حذف
  2. بهتره یادی بکنیم از امام حسن مجتبی (ع) کس کش 2 عالم. که به جای اینکه بره باغ فدک رو پس بگیره فقط خانوم بازی می کرد.

   حذف
 2. من این حرف شما را کاملا قبول دارم که مدرک حتا از خارج از ایران گرفتن لزوماً دلیلی‌ برای آزادی خواهی‌ همه نیست.(معتقدم که اکثریت کسانی‌ که در دستگاه‌های دولتی هستند به زور دیپلم دارند، چه برسد به مدرک دانشگاهی). بسیاری از ایرانی‌‌هایی‌ را که از خارج و از دانشگاه‌های خوب مدرک گرفته را هم دیده‌ا‌م و یا گفتار و رفتارشون رو شنیده و یا دیده‌ام که گوئی این جماعت فرهنگ غرب را اصلا نه دیده‌اند و نه اصلا درک کرده‌اند. نمی‌دانم این یک ضعف کلی‌ از آن دسته افراد هست و یا پول و قدرت اینطوری شون میکنه.

  پاسخحذف
 3. قابل توجه است که خمینی گجستک چندین سال در عراق زندگی می کرده است اما عربی نمی دانست .

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. اگه خر نبودی می دونستی که همه مراجع تقلید حداقل عربی رو بلدن مخصوصا اونایی که تو حوزه نجف تدریس کردن. حداقلش اینه که اما چند کتاب به زبان عربی نوشتن. یعنی همه مراجع به زبان عربی کتاب می نویسن. وجود مترجم بخاطر نفهمیدن عربی نیست یک رسمه. عادل فردوسی پور هم زبان بلده ولی وقتی کیروش میاد تو استودیو مترجمشم میارن که برای مردم ترجمه کنه نه برای عادل

   حذف
  2. سید الاغ پیغمبر، خمینی تو نجف نه مرجع تقلید بود و نه تدریس می‌کرد.
   ایشون اونجا تو بشکه بودن که ساواک شاخش نزنه سر به سوراخش نزنه.
   آیت اللهی یه شبه دادن بهش که ساواک سر به نیستش نکنه.
   خمینی فقط حجت الاسلام ساده زیستی بود که توی بشکه زندگی می‌کرد.

   حذف
  3. سید خر، کسی که ننه ات رو عرب ها گائیدند، مگر یاسر عرفات برای ایرانی ها سخنرانی می کرده که نیاز به مترجم داشته ؟ 2 نفر که با هم حرف می زند، اگر یک زبان مشترک داشته باشند نیازی به مترجم ندارند. کنفرانس خبری که نبوده، یک نشست 2 نفری بوده، قاعدتاً نیازی به مترجم عربی فارسی نیست، ولی چون خمینی سواد عربی نداشت، مترجم آوردند براش.

   حذف
 4. از چهار جفت خر،هفت راس رفتند به اصطبل هایشان

  بر گرفتند از پالان، بوق و شیپور و طبل هایشان

  در سیرک انتخابات،نمایش فقط مختص به خر بود

  جای موسیقی و آواز،فقط عرعر و عر عر بود

  حرف همگی‌ حرف تورم و اقتصاد کشور بود

  به گفته امامشان اقتصاد بهر خر بود

  سید علی‌ که به الاغ سوار‌ی بود مشهور

  جای خر دائم بر کول رئیس جمهور

  میگذارد بر کول این خر نیز باری

  تا کشد ا و این بار را به ناچاری

  خرِ بی‌ نوا را گاه به یسار و گاه به یمین می‌کند

  گاهی‌ هش هش و گاهی‌ هین هین می‌کند
  http://youtu.be/Vy_Gx7g1xdM

  Shere Tanz شعر طنز، روحانی خر جدید سید علی‌
  از چهار جفت خر،هفت راس رفتند به اصطبل هایشان بر گرفتند از پالان، بوق و شیپور و طبل هایشان در سیرک انتخابات،نمایش فقط مختص به خر بود جای موسیقی و آواز،فقط عرع...

  پاسخحذف
 5. دنبال چی هستی؟

  هرکس دیگه هم که رییس جهمور بشه چون جمهوری اسلامی هستش شما می کوبیدش

  بابا یکم فرصت بدید بیاد بعد راجع به سواد و زبان و معلوماتش صحبت کنید و انقدر

  قاطعانه حرف بزنید

  من طرفدار خمینی نیستم ولی این که شما میگی با یاسر عرفات مترجم داشت

  شما الان بری گیلان زبونشون رو نمیفهمی (البته اگه گیلانی نباشی)

  این که یه شهر داخل ایران هستش ما زبونشون رو نمیفهمیم حالا عربی که

  چندتا کشور هم داره چطوری باید متوجه شد؟

  اینو از یه متخصص زبان بپرسید کامل توضیح میده

  ولی به نظر من درست نیست هرکسی اومده بکوبیمش

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. دوست گرامی, من هم با شما موافقم که هر ( کس ) که آمد نبایستی او را کوبید, اما آقای روحانی هر کس نیست والله دیگه خسته شدم برای هم میهنان از روی سایتهای خود جمهورس اسلامی روخونی کنم که ایشان در چه مقامهای کلیدی و امنیتی در نظام جمهوری اسلامی حاکم بر ایران شاغل بوده است, فقط به یک شفلش اکتفا میکنم اونهم دبیری شورای امنیت ملی نظام است! شما بخاطر نداری همین 2کتر روحانی در تظاهرات حکومتی بعد از حوادث کوی دانشگاه که دانشگاهیان را از طبقه سوم کوی دانشگاه یا حسین و یا زهرا گویان به پائین پرتاب میکردنند چه گفت؟

   *** اینها (دانشجویان) خیلی پست تر و حقیرتر از آن هستند که بخواهیم نسبت به آنها تغبیر حرکت براندازی را مطرح کنیم اگر منع مسئولین نبود مردم ما اینها را قطعه قطعه و تکه تکه میکردند.***

   من دقیقا بیاد دارم خاتمی در حوادث کوی دانشگاه به مقابل دوربین تلویزیون آمد و بعد از کلی حرفهای بظاهر با دلجویی از دانشجویان از آنان خواست که خیابانها را ترک کنند, روز بعد همین دبیر شورای امنیت ملی قلدرانه مقابل دوربین آمد و با مهر ( یک عده دانشجو نما ) به دانشجویان آنها را تهدید کرد که اگر به اعتراضات خویش ادامه دهند با آنان به عنوان محارب با خدا و مفسد فی العرض برخورد خواهد شد!!!

   حالا یا شما آنموقع کوچک بودی و به خاطر نمیآوری اگر چنین است خواهش میکنم یک کمی در اینترنت تحقیق کن ببین آنچه من نوشتم درست است یا خیر! یا اینکه فراموش کرده ایی که امیدوارم به یاد بیآوری و یا اینکه خودت از عوامل جمهوری اسلامی هستی که من به شما چنین تهمتی نمیزنم.

   بیاد داشته باشیم که ما آزادیخواهان آرزویمان این است که یک لحظه هم هیچ ایرانی عمرش در نفرت و دشمنی با دیگران سپری نشود, بدنبال زندگی شایسته نام انسان برای خویش و هم میهنانم خویش هستیم, اما امان از دست این آدمخوران که نه شکمشان سیری دارد نه تشنگی به خونشان! فریبا خاتمی 8 سال مردم را دواند, بعد نوبت 8 سال مموتی شد, و امروز به ما قول 8 سال آینده با 2کتر روحانی را میدهند! آخه در این 16 سال ما به چه آزادی رسیدیم؟؟؟ شورای نگهبان چند نفر مومن به نظام رو برامون انتخاب میکنند, به یکیشون (جلیلی) میگن هی بگو جانم فدای رهبر, مخلص رهبرم و به دیگری (روحانی) میگویند گاه گداری بگو رهبر ولی مابینش بگو میانه روی, دخترا و پسرها, اعتدال و .... بعد تب انتصابات را میبرند بالا و با نبود گردش آزاد اطلاعات, با هر حیله و نیرنگ عده ایی از مردم را پای حوزه های انتخاباتی میکشانند نه بخاطر اینکه روحانی را انتصاب کنند بلکه اینکه برای نظام مشروعیت بخرند و گرنه اینها همانطوریکه احمد نژاد را از صندوق بیرون کشیدند این دوره هم میتونستد به عارف بگند انصراف نده تا آرا روحانی را شکسته به انتصابات هیجان بیشتری بدهند اما اطاق فکر وزارت اطلاعات ترجیچ داد دور اول کلک کار را بکنند و مشروعیت یک مرحله ایی برای نظام بخرنند.

   خاتمی هم که دیروز تخم دو زرده کردنند فرمودند (نقل به مضمون): «مواظب باشيم شتاب زدگی نکنيم که توقعات بيجا از دولت ايجاد نشود؛ دولت معجزه نمی‌تواند بکند. فقط می‌گوييم اگر مردم برای حفظ نظام از تغيير می‌گويند، رويکردها تغيير کند و اندک اندک پيش برويم. فردا تورم و بيکاری ويران کننده از بين نخواهد رفت و روابط خارجی اصلاح نخواهد شد. نبايد اين توقعات را داشته باشيم».

   بابا چند ده سال بایستی منتظر بود تا یک نفر بیاید و بگوید که همه چیز زیر سر رهبری است؟ رهبری قدرت مطلق دارد, من ایرانی معمولی میدانم که رهبری قدرت مطلق دارد چرا صدای این رهبری در نمیآید؟ در حادثه کوی دانشگاه قاتلین دانشجویان هیچ مجازاتی نشدند و بجایش وکلای مدافع دانشجویان زندانی, فراری و در زندان دق مرگ شدند!!

   نه دوست من این قوم آدمخوار را بایستی کوبید, با منطق و مشت

   بابک جان

   حذف
  2. از متخصصین زبان بپرسن؟ این متخصصین متعهد هم هستن. زبونشون هم قهوه‌ای شده از بس کون لیسیدن. ای داد ای بیداد، ای خامنه‌ای همه کس کش تو برین ماله می‌کشن. عن صاف می‌کنن. راه اصلاحات رو با گه آسفالت می‌کنن. گه قالب می‌زنن یارانه می‌گیرن. دسته جمعی میشینن گه رو از تو ریش روحانی مثل سبزی پاک می‌کنن. الله اکبر می‌گن راه سبز امیده کون هم نمیده راه می‌ندازن.
   این گاو حسن روحانی نه شیر داره نه پستون. فقط کیر داره که بزنه به پشت ملت. تحریم ها که کم بشه، هر چی درآمد نفته می‌زنن به کیر گاو حسن روحانی. آی هوار.

   سلام بر سه دیوث فاطمی
   خمینی خامنه‌ای خاتمی

   حذف
 6. من در حماقت آخوند جماعت هیچ تردیدی ندارم، اینها مرارو به چشه اطرفیان کودن خودشون می‌بینند و اصلا به فکرشون نمیرسد که یک روزی کسی‌ به سادگی‌ در مورده سابقیه ایشان تحقیق کند، در حماقت این جماعت همین بس که در طول ۸ سال ۷۰۰ میلیارد دلار درآمد داشتند اما نتوانستند حتا وضع کشور رو ثابت نگاه دارند چه برسه به اینکه باعث پیشرفت هم شوند ، توجه کنید ۷۰۰ میلیارد دلار درآمد مفت بدون دردسر به دست هرکسی می‌دادی می‌تونست بهتر از این بین مردم تقسیم کنه.

  پاسخحذف
 7. حسن رفته گلاسکو
  سدعلی رفته مسکو

  رهبر زده دنده عقب
  مهدی نیا بنداز عقب

  پاسخحذف
 8. ﺟﻨﺎﺏ ﺷﺎﻫﯿﻦ zedd ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﻡ
  ﺍﮐﺎﻧﺘﻢ ﺭﻭ ﺣﺮﻭﻡ ﺟﺎﮐﺶ ﭘﻔﯿﻮﺯﯼ
  ﻣﺜﻞ ﺗﻮ ﺑﮑﻨﻢ ﭘﺲ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺑﻬﺖ ﻣﯿﮕﻢ
  ﺧﯿﻠﯽ ﺧﺎﺭﮐﺴﻪ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﻗﺤﺒﻪ ﺍﯼ
  ﺣﺮﻭﻣﺰﺍﺩﻩ ﻧﻮﻥ ﺑﻪ ﻧﺮﺥ ﺭﻭﺯ ﺧﻮﺭ

  پاسخحذف
 9. از بچه های بالاترین بپرس شاهین ضد کیه تا به عمق حرومزادگیه این جاکش پی ببری

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.