شنبه، خرداد ۱۱، ۱۳۹۲

ایراد رفسنجانی (که قبله برخی شده!) به وجود فیلتر و نظارت استصوابی نیست، بلکه اعتراضش به این است که چرا جنتی او را رد صلاحیت کرده است!

در چند روز منتهی به اعلام اسامی کاندیدها، دیدیم که برخی از فعالان سیاسی، از نامزدی هاشمی حمایت کرده و معتقد بودند که مردم باید در انتخابات شرکت کنند و به او رای بدهند.

اخیرا رفسنجانی به روند رد صلاحیت خودش اعتراض کرده و گفتهکه جنتی بدون رای گیری از دیگر اعضای شورای نگهبان، او را رد صلاحیت کرده است! ( به نقل از سهام نیوز)

از ابتدای شکل گیری این رژیم خونخوار، هاشمی رفسنجانی بالاترین سمت ها را داشته است و هیچگاه به عملکرد شورای نگهبان اعتراضی نکرده است و حتی به دلیل وجود چنین سیستم فاسدی، خود او موفق شده بود که دو بار به سمت ریاست جمهوری برسد.

باید از هاشمی رفسنجانی پرسید، اگر شورای نگهبانی نبود که دیگر نامزدهای ریاست جمهوری را قلع و قمع کند، ایا او می توانست دو دوره، رییس جمهور ایران شود!؟ آیا مردم ایران با وجود نامزدهای دیگر، به فرد فاسدی چون او رای می دادند!؟ صد البته که خیر!

شورای نگهبان، ارگان مضحکی است که حق رای میلیونها ایران را از آنها می گیرد. یعنی اجازه نمی دهد ایرانیان شایسته و آزادی خواه، که واقعا نماینده مردم محسوب می شوند، نامزد هیچ سمتی شوند و آنها را فیلتر می کند.
حال اعتراض هاشمی رفسنجانی به این نیست که چرا سی و سه سال است شورای نگهبان، حق حاکمیت مردم ایران را دزیده است، بلکه اعتراض او این است که چرا اینبار، او رد صلاحیت شده است.

دعوای هاشمی و اصلاح طلبان با خامنه ای، بر سر حق مردم و دمکراسی نیست! بلکه تنها خواسته این جماعت دروغگو و دغل باز، این است که خامنه ای اجازه دهد آنها نیز در غارت ایران، مشارکت داشته باشند...!!

_______________پی نوشت ها:

یک- نقش محسن رضایی در انتخابات ، نقش توپ جمع کن است در بازی فوتبال! هیچ نقشی در نتیجه انتخابات ندارد، اما بدون او، کار لنگ است...!

دو- فکر کنم اگر اینبار هم محسن رضایی رای نیاورد، دفعه دیگه بتواند با «تک_ماده» بتواند رییس جمهور شود...!!

حدیث نقوی روز:

کافری برای مناظره به امام نقی وارد شد، ولی آن امام همام که به دلیل خارش، بسیار درد می کشیدند (و هنگام درد نیز ایمان ایشان کاهش می یافت)، به ابولاشی فرمان دادند که به جای ایشان در مناظره شرکت کند. در هنگام مناظره با آن کافر، بحث به حقانیت دین اسلام رسید و ابولاشی گفت: «دین اسلام، بر حق است، چون هزار و چهار صد سال است که دوام آورده!»

به ناگاه، امام نقی که طاقتش از خارش، طاق شده بود و ایمانش نیز کاهش یافته بود، و هیچ دعایی نیز بر آن اثر نکرده بود، با عصبانیت یک انگل را از ماتحت مبارکشان خارج کردند و گفتن: «خوب الاغ این هم شد دلیل، این انگل هم از زمان دایناسورها، باقی مانده است، پس حالا این بر حق است و باید در ماتحت من، ییلاق-قشلاق کند؟!» 
سیره النقی / نوشته ابن قنبل / بخش: تنها باری که نقی فهمید/ فصل: خصوصیت انگلی دین

------------

امام نقی (ع): 
«بهشت بر روی گسل زلزله بنا شده است، هر مومن نیز هفتاد عمه دارد، مومنین در طبقه هفتاد و یکم برج زندگی می کنند...! در هر طبقه یکی از عمه های فرد مومن زندگی می کند، و زلزله نیز، حداقل هفتاد روز طول خواهد کشید...!!»


سیره النقی / نوشته ابن قنبل / بخش: تبلیغات اسلامی / فصل: اهمیت عمه در اسلام!!

صرفا جهت ایجاد رعب و وحشت
نوشته های دیگر دیروز و امروز نگارنده: 


۴ نظر:

 1. مصدق خارکسه خاینی بیش نبود

  پاسخحذف
 2. رضا پالانی هم حرامزاده ای بود بیسواد سگ رید تو قبرش.

  پاسخحذف
 3. دو کامنت بالا رو یک نفر از برادران سایبری فرستاده
  به ساعت ارسال توجه کنید!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. چرا ده دقیقه صبر کرده؟ تفکر می‌کرده لابد در اسرار خلقت.

   حذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.