شنبه، تیر ۰۱، ۱۳۹۲

این که بغل دست روحانی نشسته، فلاحیان نیست؛ انشاالله یک گربه ملوس است...!

به گزارش منابع خبری، در آيين تقدير از دست اندرکاران ستاد انتخاباتي روحاني، فلاحیان نیز حضور یافته و کنار دست رییس جمهور منتخب (!) نشسته است.

البته که حضور فلاحیان، باعث شده که در رسانه ها جنجال به پا شود، تا اینکه امروز نوشته یکی از دوستان را دیدم و از ساده انگاری برخی، افسوس خوردم. برخی از دوستان، معتقدند که فلاحیان، بدون دعوت در مراسم شرکت کرده بوده و تنها به منظور بد نام کردم روحانی به آنجا آمده است...!!

یادآوری چند نکته، خالی از لطف نیست:

یک- از سال 68 تا 84، آقای روحانی دبیر شورای امنیت ملی بوده است. علی فلاحیان نیز از سال 68 تا 76، وزیر اطلاعات رفسنجانی بوده است. هر آدم عاقلی می داند که سیاست های اطلاعاتی رژیم، و همینطور دستورات ترور و آدم کشی، در شورای عالی امنیت ملی، تصویب می شده است. یعنی در هشت سالی که فلاحیان جنایت می کرده و صدها نفر از روشنفکران و آزادی خواهان ایران را کشته است، همین آقای روحانی که به او فخر می فروشید و او را می پرستید، بالاترین مقام سیاستگدار امنیتی در ایران بوده است!!

دو- یک مثال از مشارکت مستقیم روحانی در کثافت کاری های فلاحیان: وقتی فرج سرکوهی را می دزدند و می گویند به آلمان رفته است و آن افتضاح بین المللی پیش آمد، حتما دبیر شورای امنیت ملی دخالت مستقیم کرده است. چطور باور می کنید که آقای روحانی، از کارهای فلاحیان بی خبر بوده؟! 

سه-عصر جمعه، در پر بیننده ترین ساعت روز، برنامه ای از تلوزیون پخش می شد که در آن روشنفکران ایرانی را ترور شخصیت می کردند، و تهیه کننده اش سعید امامی بود. چطور آقای روحانی به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی از این عمل وزارت اطلاعات بی خبر بوده است؟! آیا در خانه اش تلوزیون نداشته است؟!

چهار-با نگاهی دقیق به وظایف شورای امنیت ملی، می توان با قاطعیت گفت که شورای امنیت ملی، وظیفه مدیریت ترورها و آدم کشی های خارج از کشور را به عهده دارد. وقتی کسی دبیر آن شورای کذایی است، مشخص است که از این کارها، با خبر بوده و در آن نقش داشته!! 
بماند که خود این روحانی، در قضیه کوی دانشگاه، دانشجویان را به تکه تکه کردن، تهدید کرد، اینها را که کنار هم می چینیم، می بینیم روحانی را می توان یک آدم کش و تروریست لقب داد..!

پنج- اینکه برخی تصور می کنند روحانی ادم خوبی است، اما فلاحیان آدم کش است، از ساده انگاری آنها است...! هر دوی آنها آدم کش و قاتل هستند.

شش- با دیدن این تصویر، یاد محمد خاتمی افتادم، کسی که رای مردم را پشت سرش داشت و برای مرگ جنایتکاری به نام  خلخالی، یا از آن بدتر، لاجوردی (شکنجه گر اوین) پیام تسلیت فرستاد....!! این ها، از جنس همان هموطنانی هستند که می گفتند خامنه ای، خاتمی را مجبور به این کار کرده است...!! 


پی نوشت:
 حکایت وقتی است که دزدی به منزل کسی رفت، خانم خانه شوهر را بیدار کرد و گفت پاشو که دزد آمده، اما آن مرد ساده انگار، گفت: ان شا الله که گربه است...!! حال حکایت هموطنان ساده دلی است که حضور فلاحیان در کنار روحانی را بدون رضایت روحانی می دانند! خوب اگر روحانی، از فلاحیان بدش می آمد، همان زمانی که دبیر شورای عالی امنیت  بود، یک اقدامی می کرد یا حرفی می زد...! فکر کنم به زودی، عکس روحانی را در ماه ببینند...! 

این هم حدیث نقوی روز:

ابولاشی به سمت وزارت بیت المال امام نقی منصوب شده بود، و به نزد امام نقی آمد و گفت: «شترم بر موتورت! رییس جمهور ایران عوض شده، من نگرانم که شرایط ایران عوض شود و مقدار خمس و زکات دریافتی ما کم شود، لطفا بفرمایید چگونه باید سیاستگذاری کنیم؟!»

امام نقی فرمودند: «غم به دلت راه مده ای ابالاش، برو فایل زمان ریاست جمهوری رفسنجانی را بیاور، دقیقا مثل آن زمان برنامه ریزی کن!»

بعد در حالی که کنیز شش ساله جدیدی که خریده بود، به زیر بغل می زد تا به حرمسرا برود، گفت:

«ملتی که تاریخ معاصر خودش را نشناسد، و از اتفاقات پانزده سال پیش جامعه بی خبر باشد، محکوم به تکرار آن است....!!!»
نوشته دیگر امروز این وبلاگ: 

 نوشته های روزهای گذشته این وبلاگ:
۱۴ نظر:

 1. هوس یار و دیار کرده دلمشنبه, تیر ۰۱, ۱۳۹۲ ۲:۰۸:۰۰ بعدازظهر

  فلاحیان:"میخوام برم فریدون‌کنار، فریدون‌کنار هنوز قشنگه"

  پاسخحذف
 2. گمنام جان یه خواهشی داشتم. اگه لطف کنی لینک بدی مثلا به این بیانیه مهم! روحانی. تو سایتش هم پیدا نکردم. این گوکل صاب مرده هم که شده مثل بازار سداسمال. دنبال هر چی بگردی یا میاد کیر خر نیوز یا باشگاه کیر خرسواران جوان. دستت درد نکنه

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گرامی،
   اصلا نمی دانم سایت این روحانی کدام است...!

   حذف
 3. خامنه‌ای: من دولت تعیین می‌کنم. من تو دهن این دولت می‌رینم.

  پاسخحذف
 4. آقا توی سایت بالاترین هم لینک شده:
  http://www.balatarin.com/permlink/2013/6/22/3342792

  پاسخحذف
 5. ﺟﻨﺎﺏ ﺷﺎﻫﯿﻦ zedd ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﻡ ﺍﮐﺎﻧﺘﻢ ﺭﻭ ﺣﺮﻭﻡ ﺟﺎﮐﺶ ﭘﻔﯿﻮﺯﯼ ﻣﺜﻞ ﺗﻮ ﺑﮑﻨﻢ ﭘﺲ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺑﻬﺖ ﻣﯿﮕﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﺎﺭﮐﺴﻪ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﻗﺤﺒﻪ ﺍﯼ ﺣﺮﻭﻣﺰﺍﺩﻩ ﻧﻮﻥ ﺑﻪ ﻧﺮﺥ ﺭﻭﺯ ﺧﻮﺭ

  پاسخحذف
 6. تازه فهمیدی این ضّد مادر قحبه هست ؟! این حروم زده چند تا حساب کاربری پارک شده داره و هر وقت لازم باشه میکشه بیرون و با خودش چت می‌کنه و واسه خودش نوشابه باز می‌کنه هر چی‌ باشه مرید و سر سپرده فرخ نگهدار هست و ملی‌ منقلی ولی‌ نمیدونم روش نمیشه یا خجالت میکش بگه عقیدش چی‌ !

  یا مثلا ترانه۱ که یک تودهای عشق استالین هست که سال۸۸ مأمور به فحش کشیدن موسوی و جنبش سبز بود و حالا مأمور پشتیبانی‌ از موسوی و روحانی‌ و جنبش سبز و بنفش !

  یا آلفرد که این یکی‌ برنامش روزانه عوض می‌شه یه روز رضا شاه یه روز مصدق یه روز تحریمی یه روز بنفش یه روز سیاه یه روز سفید خلاصه از این نوع موجودات در جنبش بنفش زیاد پیدا می‌شه خلاصه شهر شهر فرنگه از همه رنگ !ضمنا جالبیه قضیه اینه که همیشه هم طرفدار حقوق مردمند پس این کار اینها رو یا باید به حساب این بذاریم که مردم نمیفهمند و نمیدونن چی‌ میخوان و هر روز عقیدشون عوض می‌شه یا این که نه برعکس مردم میدونن چی‌ میخوان اینها هستند که میخوان مردم و رنگ کنن و فکر می‌کنن بقیه جیگرن !

  پاسخحذف
 7. شماره پنج پر از منطق و اندیشه بود، واقعا چطور جمله ای انقدر موجز به ذهنت رسید، افلاطون تو قبرش لرزید

  پاسخحذف
 8. این اولین پیام دوحانی به مردمه اکه فهم و شعور داشته باشند!دومین پیام اونم کشتن مرحوم اصانلو تو زندانه، تازه بازی شروع شده، کشتن مخالفین با خنده و اصلاح طلبی ...!!!

  پاسخحذف
 9. هموطنان عزیزی که اینجا امثال من که رای دادیم رو مسخره میکنین بدونین که ما به امید بهتر شدن اوضاع از راه مسالمت آمیز رای دادیم تحریم شما اگر هم به فرض محال ما رااز شر خامنه ای خلاص میکرد ولی گرفتار بیگانگان میکرد مثل عراق و افغانستان و لیبی و .... شما مزدوران آمریکا هستید وحاضرید به هر قیمتی هموطنان خود را مسخره کنید و ناامید کنید. اگر راه حلی بجز ویرانی ایران دارید خواهشا ارائه کنید و ملت را از شر آخوندها نحات دهید اگر ندارید لطفا خفه شوید وما را مسخره نکنید.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. نه گرامی،

   مسخره کردن کار درستی نیست، غلط است

   اگر نظر مرا بخواهی، می بینی که دیروز نوشته بودم:
   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2013/06/blog-post_20.html
   خامنه ای
   بداند! خون ندا پیوند ما است، بین آن ایرانی که رای داده،ومن که تحریم کرده ام، هیچ فرقی نیست؛هر دو از رژیمش متنفریم!

   این بهترین مثال از پیوند ایرانیان است: امروز، سالگرد کشته شدن ندا آقا سلطان است، قهرمانی که رای نداد، اما وقتی دید رژیم به رای هموطنان او اینچنین بی احترامی می کند، برای طلب دمکراسی و آزادی، به خیابان آمد، بدون شک تا زمانی که خون ندا می جوشد، ایرانیان، برای رسیدن به دمکراسی در ایران تلاش خواهند کرد و متحد خواهند بود.

   بدون شک، خون نداها و دیگر جوانان آزادی خواهی که برای رسیدن به دمکراسی، جان خود را به خطر انداختند، پیوند دهنده همه مبارزان سیاسی خارج و داخل کشور است.

   ین یک واقعیت غیر قابل انکار است، بین من که انتخابات را تحریم کرده ام، با آن هموطنی که به روحانی رای داده است، هیچ اختلاف ساختاری و بنیادینی نیست. به یاد داشته باشید که:

   هر دوی ما، می دانیم که لیاقت ایرانیان، بیشتر از این رژیم آخوندی است.
   هر دوی ما، رژیم را مسئول کشتن خواهران و برادران، و آوارگی میلیونها هموطن خود می دانیم،
   هر دوی ما، این انتخابات را غیر قانونی و غیر مشروع می دانیم،
   هر دوی ما، می فهمیم که نامزدهای واقعی مردم، توسط شورای نگهبان، فیلتر و حذف شده اند.
   هر دوی ما،خواستار دمکراسی برای ایران هستیم،
   و شاید مهمترین اشتراک ما، تنفر هر دوی ما، از خامنه ای و رژیم خشن و بی رحم او باشد...!
   --------------------

   بماند که آلترناتیو دیگر ما، متحد شد اپوزسیون و یک پارچه شدن آنها، برای سرنگون کردن رژیم است..:
   اینجا را ببینید:
   https://www.facebook.com/ShorayeMeliIran?fref=ts

   حذف
 10. با نظر کورش موافقم از درد ناعلاجی به گربه میگیم خانم باجی .راه دیگری نداشتیم . آیا قادر به ایجاد تشکیلات سیاسی بودیم . آیا امکان جنگ مسلحانه بود و اگر انجام میشد به چه نتیجه ای میرسید ؟ جز اینکه دیکتاتورهای ناشناس مانده وابسته جدیدی را حاکم میکرد . برخی خارج نشینان فقط یک راه حل بلدند .و آن منفعل نشستن و نفی هر نوع مبارزه مسالمت آمیز است که ملت با ابتکار خود به کار میبرند .البته رویشان نمی شود علنا بگویند که آرزوی آنها اینست آمریکا به ایران حمله نظامی کند کشور را ویران کند و یکی از آنها را بر ملت حاکم کند تا با تفاخر برگردند و طبقه غارتگر جدیدی بشوند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ملا پرست از این که رفتی به فاسد ترین، خونخوار ترین و منزوی ترین رژیم دنیا رای دادی نه تنها به آزادی ملایی نمرسی بلکه شریک جرم یک مشت جانی که منطقه و ملت را به خاک و خون کشیده اند هم شده ای
   حالا دیگه مردم منطقه نه تنها بدنبال مجازات اون ارباب آدمکشت با مزدورانش هستند بلکه بدنبآل مجازات همه مردم ایران هستند
   پس تو بگور پدرت خندیدی رای دادی، وظیفه ما هست که با تمام وجود، با تو با اون رژیم ضد بشرت مبارزه کنیم که که بدانند ما از شما نیستیم

   حذف
  2. گمانم مادر این آقای ناشناس که قصد دارد با تمام وجود با امثال ما ملاپرست ها در آینده مبارزه کند با شعبان بی مخ همسایه بوده . یا این آقا( یا خانم) مواد زده در هپروت خودش سیر میکند . آخه آدم نا حسابی تو اگر اهل مبارزه بودی که مثل هزاران زندانی سیاسی در ایران مشخص بودی . مبارزه تو در همین حد است که در اتاق دربسته به همه فحش بدهی مغزت بیشتر از این نمی کشد

   حذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.