پنجشنبه، خرداد ۳۰، ۱۳۹۲

مدیریت پت و مت بر کشور!/نفت نصفه قیمت بدهیم، هواپیمای قارقارک و اسلحه روسی بگیریم،تا کمک کنیم به یک آدم کش به نام بشار اسد!

اظهار نظر این بسیجی را در زیر ملاحظه بفرمایید:

بدبختی این رژیم این است که طرفدارانش، راست راست می آیند و از کثافت کاری های رژیم، صحبت می کنند و به آن افتخار می کنند!

اینکه با کشتن امثال ندا، قدرت را به دست بگیرند و دیکتاتوری به راه بیاندازند، بعد نفت مملکت را به نصف قیمت بفروشند، هواپیمای غیر استانداراد و قارقارک روسی را صد برابر قیمت بخرند، و بعد اسلحه هایی که صد برابر قیمت خریده اند را با همان قارقارک ها به دست یک آشغال دیگری به نام اسد رسانند که به کمک آن، آدم بکشد، هنر است؟!

آخر کار هم همه دنیا به ما فحش می دهد که کشور شما، باعث این همه خون ریزی در سوریه است؟!

کجای این کارها افتخار دارد؟! کشور را دست پت و مت می دادیم، نتیجه بهتری عایدمان می شد!۲ نظر:

  1. کیر عفیر تو کس زن و بچه بشاراسد دیوث سوری،معلوم نیست کی از دست این خامنه ای جاکش و دزدای قاتل خلاص بشیم

    پاسخحذف
  2. سلام گمنام عزیز میخواستم بدونم چه جوری باید تو وبلاگ ترانه ازادی کامنت بذارم!!؟

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.