شنبه، خرداد ۰۴، ۱۳۹۲

لطمه احمدی نژاد، بیش از آنکه به مردم ایران باشد، متوجه رژیم بوده است! جلیلی نیز راه او را ادامه داده و گور خامنه ای را عمیق تر خواهد کرد.


نیازی نیست که پیشگو باشی، با اندکی آشنایی به شرایط سیاسی و رفتار سران رژیم اسلامی، می شود با تقریب خوبی حدس زد که جلیلی به سمت ریاست جمهوری خواهد رسید.

هشت سال پیش، زمانی که احمدی نژاد به ریاست جمهوری رسید، جایی نوشته بودم که: «روی کار آمدن احمدی نژاد، یک پیروزی برای مردم ایران است، چرا که احمدی نژاد، کار این نظام را تمام می کند، و آخرین میخ ها را بر تابوت این نظام خواهد کوبید.»

این پیش بینی درست بود، و دیدیم که احمدی نژآد با این نظام چه کرد!

درست است که در دوران احمدی نژاد، اقتصاد کشور نابود شد و مشکلات فراوانی برای کشور پدید آمده است، اما سودی که احمدی نژاد در دراز مدت برای کشور داشته، خیلی بیشتر از ضرر او است! او باعث شده که پایه های این رژیم سست شود!

به یاد بیاوریم که در شانزده سال پیش، زمانی که خاتمی کاندید ریاست جمهوری شد: اگر در آن دوران، جای خاتمی، ناطق نوری به قدرت رسیده بود، خیلی زودتر از این حرفها، کار این رژیم تمام شده بود.

اصلاح طلبانی چون خاتمی و یا رفسنجانی، تنها به دنبال این هستند که چهره این نظام را آرایش کنند و از این عجوزه، یک عروس زیبا بسازند، و بقای این رژیم را تضمین کنند.

بر سر کار آمدن هاشمی رفسنجانی، این شانس را به رژیم می داد که نفسی تازه کند، از زیر بار تحریم ها خارج شود و  توان دوباره بگیرد.

اما روی کار آمدن جلیلی، دیگر چنین اتفاقی نمی افتد، تنها خامنه ای گور خود را عمیق تر خواهد کند..! 


نوشته  های روز گذشته این وبلاگ: 


۳ نظر:

 1. حرومزاده ها آرزوی سقوط رو به گور میبرین همانطور که گنده هاتون به گور بردن.
  این حکومت بر شما و بر فرزندان و نوادگان شما و چندین نسل پس از شما حکومت خواهد کرد.
  هیچ غلطی هم نمیتونید بکنید پس بهتره خودتون رو کنترل کنید و گوه اضافه هم نخورید.

  پاسخحذف
 2. دیر نیست روزی که حکومت اسلامی سهله تمام قرانها را در توالت میریزیم و روش میشاشیم و اسلام اهریمنی تا ابد از این کشور محو خواهد شد فرزندان و نوادگان چیزی به نام اسلام و قران نمیشناسه ایرانی اصل خود را میجوید و توی عوشی تا حال نفهمیدی که حکومت خمینی بهترین خدمت رو به ایرانی کرد که همان زدودن دین بود .یه مثال از خودم بزنم قدیما از قسم امام زمان هم میترسیدم ولی امروز تو تک تک ایه های قران شاشیدم و تو روح محمد وال محمد ریدم

  پاسخحذف
 3. خیلی زور نزن به گفته قرایتی کس کش 95 درصد نه روزه میگیرن نه نماز میخونن پس تو حکومت اسلامی این دستاورد کمی نیست اگه استخونهای امام حسین ملعون و هم اتیش بزنن ایرانی تو فکر نون و روغنشه همون طور که تا حال چند بار با فیلم و کاریکاتور تو روح محمد ریدن هیکی خیالش هم نیست پس برو جلو بوق بزن .فقط بگو از کجا داری میچری تا بگم کی هستی تو از اونایی هستی که اگه خامنه ای بگه خواهرتو بیار بیت مامانت هم اضافی میبری درست بچه شیعه بی بته ؟

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.