یکشنبه، مهر ۲۳، ۱۳۹۱

دلار چهار هزار تومانی، حاصل هنرنمایی سال اول ریاست جمهوری احمدی نژاد است، صبر کنید تا حاصل زحماتش در دور دوم را ببینید...!

احمدی نژاد بلایی بر سر اقتصاد ایران آورده، که حتی در صورت توافق با غرب بر سر برنامه اتمی، باز نیز  به دلیل مشکلات وحشتناک اقتصادی، این رژیم خود به خود سرنگون خواهد شد...!

اقتصاد ایران، در آستانه نابودی کامل است، حتی اگر رژیم بتواند با غرب توافق کند (که بسیار بعید است)، امکان بازسازی این اقتصاد در این رژیم وجود ندارد! تنها روش نجات این کشور، سرنگونی رژیم و ایجاد نظام اقتصادی جدید از نقطه صفر است!

به نکات ذیل توجه بفرمایید:

-          قبل از حمله عراق به کویت و تحریم های بین المللی، هر دینار عراقی، معادل سه دلار آمریکا بود. اما بعد از تحریم های بین المللی، و در کمتر از پنج سال، به ازا هر سه هزار دینار عراقی، یک دلار دریافت می شد...! یعنی ارزش هر دینار عراقی، به یک ده هزارم (!) قبل از تحریم ها رسیده بود.
لطفا توجه داشته باشید که در آن هنگام، هنوز عراق به اشغال آمریکا در نیامده بود و صرفا یک کشور تحت تحریم های بین المللی شدید بود. 
-          دزدی مشغول بریدن قفل خانه ای بود تا وارد منزل شود، شخصی بر او گذر کرد و پرسید که چه می کنی؟ دزد پاسخ داد که ویولن می زنم! رهگذر پرسید، پس چرا صدا ندارد؟ و دزد پاسخ داد: حتما فردا صدایش در خواهد آمد...!
-          بدون هیچ تعارفی، صندوق ذخیره ارزی ایران خالی است، یعنی صفر است! بیش از هفتصد میلیارد دلار نفت در دولت احمدی نژاد فروخته شده است، و همه این پول یا به جیب جنایتکاران رژیم رفته و یا خرج واردات کالاهای لوکس شده است!
-          علی رغم هشدار اقتصاد دانان که فروش نفت و وارد کردن کالاهای تجملی، احمقانه ترین کار موجود است و اقتصاد ایران را نابود می کند، احمدی نژاد تاکید داشت که «مهندس است» و چنان بلایی بر سر اقتصاد ایران آورد که نتیجه اش را می بینیم!
-          فروش نفت بشدت رو به کاهش است و اگر همین روند ادامه یابد، در چند ماه آینده به صفر می رسد!
-          یادمان نرفته است که احمدی نژآد، سازمان برنامه ریزی و مدیریت را تعطیل کرد، تا اصولا پایه و اساس نظم را در ایران، از بین ببرد...! 
-          در زمان روی کار آمدن احمدی نژاد، حجم نقدینگی در کل کشور، شصت و پنج هزار میلیارد تومان بود، اما بنا به آمار منتشر شده، این رقم اکنون به چهاصد هزار میلیارد تومان رسیده است...! (منبع) واقعیت این است که تولید صنعتی کشور ایران، نسبت به زمانی که احمدی نژاد بر سر کار آمده است، بشدت کاهش یافته است! حال اگر کسی اندکی از اقتصاد سر رشته داشته باشد، وقتی ببیند که تولید اینقدر کاهش یافته، اما پول موجود در کشور هفت برابر شده است، نفت هم دیگر فروش نمی رود، تحریم های بین المللی نیز وجود دارد، تازه وخامت ماجرا را در می یابد...! 
-          اصولا احمدی نژاد و مجتبی خامنه ای (که کشور را در اختیار دارند)، خودشان به  ادامه عمر رژیم اطمینان ندارند! لذا تمام تلاش آنها، غارت هر چه بیشتر است!
در یک کلام، دلار چهار هزار تومانی، اول کار است و نتیجه هنرنمایی احمدی نژآد در سال اول ریاست جمهوری اوست، اجازه بدهید نتیجه کارهای او را در چند وقت آینده خواهیم دید.

از نظر من، اگر این رژیم تا چند ماه آینده دوام بیاورد، دیدن دلار پنجاه هزار تومانی، چیز اصلا عجیبی نیست!

در این ویدیو، احمدی نژاد اشاره می کند که کشورهای خارجی بلد نیستند طهارت بگیرند و او دستور داده پول صندوق ذخیره ارزی، به داخل کشور منتقل شود...! همان کار احمقانه ای که اقتصاد ایران را نابود کرد! ۴ نظر:

 1. حرف حسابي جواب نداره
  قابل تحمل بود اما به نظرم سر نخ همه مشكلات و بد بختيها ختم ميشه به بيت بت بزرگ در واقع احمدي نژادها الت دستي بيش نيستند
  با درود

  پاسخحذف
 2. آلت بیتش هم خوابیده و دیگر سزبلند نخواهد شد.

  پاسخحذف
 3. مطلب خیلی ترسناکی بود (در ضمن 3000 درست است یا 30000؟)

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. درود،
   متاسفانه واقعیت است!!

   اگر کاهش ارزش منظور شما است،
   همان یک ده هزارم فکر می کنم درست باشد.

   حذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.