شنبه، دی ۱۷، ۱۳۹۰

پاشنه آشیل خامنه ای را رها نکنیم...!/ اجازه ندهیم رسانه های ایرانی در تبعید نیز به تیغ سانسور خامنه ای دچار شوند.

اطلاع رسانی و آگاهی بخشی، تیری است که بر پاشنه آشیل رژیم اصابت می کند، از این رو است که رژیم ایران، حاضر می شود خود را همرده کره شمالی کند و حرف از ایجاد اینترنت ملی بزند.

هر قدمی در راه اطلاع رسانی ، یک تیر به چشمان خامنه ای است، باعث می شود که مردم عادی جامعه نیز همراه با جنبش آزادی خواهی ایران شوند.

تحمل تیغ سانسور رژیم در داخل ایران بس نبوده که رژیم آخوندی، تیغ سانسور را به خارج از مرزهایش نیز گسترش داده است، در خبرها آمده است که اداره اطلاعات کشور مالزی، مجری شبکه رسا را احظار کرده است و به صورت مشخص، دولت مالزی قصد دارند فعالین سیاسی ایرانی را بیشتر تحت فشار قرار دهد.

ایرانیان آزادی خواه فراموش، خیانت چند کشور را هیچگاه فراموش نخواهند کرد، اول دولت های چین و روسیه که اینچنین از رژیم ایران حمایت کرده اند و دوما کشورهای امارات عربی و مالزی، چرا که دو کشور کوچک یادشده، محل اقامت تعداد زیادی از ایرانیان است و این دو کشور اجازه فعالیت سیاسی به آزادی خواهان ایرانی را نداده اند و آنها را به شیوه رژیم جمهوری اسلامی سرکوب کرده اند.

شخصا انتقاد بسیاری به شبکه رسا (و اصولا به کل اصلاح طلبان) دارم، اما دفاع از آزادی بیان، حد و مرز نمی شناسد، خصوصا وقتی که شبکه رسا به مانند من و شما به انتقاد از رژیم می پردازد.

شاید ساده ترین راه مبارزه با این اقدام دولت مالزی، ارسال ایمیل اعتراض به سفارت خانه های آن کشور در سرتاسر دنیا  باشد، دولت مالزی باید بداند که در فردای آزاد ایران، ما چنین کار زشتی را فراموش نخواهیم کرد.

لطفا به سفارت مالزی در کشور محل سکونت خود ایمیل  بزنید و به این اقدام دولت مالزی اعتراض بفرمایید. با ارسال ایمیل به سفارت خانه های مالزی در سرتاسر دنیا، براحتی می توانید جلوی اعمال رژیم آخوندی را بگیریم، ارسال ایمیل که دیگر کاری ندارد.

نوشته های پیشین: /------------/هموطن مسلمانم، این چه دینی است؟ آیا از انسانیت بدور نیست که یک جوان باید به جرم تایپ چند کلمه کشته شود اما قاتل ندا آزاد باشد؟

/------------/هموطن مسلمانم، این چه دینی است؟ آیا از انسانیت بدور نیست که یک جوان باید به جرم تایپ چند کلمه کشته شود اما قاتل ندا آزاد باشد؟پی نوشت: 
عکس غیر مرتبط با این نوشته، تصویری از عرزشی ها هنگام حمله به سفارت انگلیس در تهران:


گوساله عرزشی عزیزم، واقعا، واقعا، واقعا آن نوک تیز میله را حس نکردی؟! بگو چرا اینقدر این بسیجی ها علاقه دارند از در و دیوار های نرده دار، بالابروند (لینک)

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.