سه‌شنبه، دی ۱۳، ۱۳۹۰

ای کاش نظام پلید اسلامی، یک هزارم مقداری که نگران اقلیت بومیان کانادا در آن سوی دنیا است، نگران اکثریت ایرانیان در داخل کشور می بود.

آقای نظام مقدس اسلامی، ای کاش برای اکثریت مردم ایران هم به اندازه اقلیت بومیان کانادا، حرمت قایل می شدید...!
بی بی سی خبر داده که وزارت خانه رژیم اسلامی با احضار سفیر کانادا، به نقض حقوق بشر در آن کشور اعتراض کرده است:

"ایران روز دوشنبه ۱۲ دی ماه با احضار کاردار کانادا به وزارت امورخارجه این کشور، به "وخامت فزاینده وضعیت بومیان" این کشور اعتراض کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، معاون اداره حقوق بشر وزارت امورخارجه ایران با اشاره به نامه ۲۱ دسامبر جیمز آنایا گزارشگر ویژه سازمان ملل به دولت کانادا درباره وضعیت بومیان این کشور، گفته: "وضعیت نامناسب بومیان کانادا موجب تاسف و نگرانی جامعه بین المللی است و جمهوری اسلامی ایران نسبت به نقض فاحش حقوق این افراد توسط دولت کانادا بشدت معترض است."

تنها نکته ای که به ذهن من رسید این است:

ای کاش نظام پلید اسلامی، یک هزارم مقداری که نگران اقلیت بومیان کانادا در آن سوی دنیا است، نگران اکثریت ایرانیان در داخل کشور می بود.

در زندان های رژیم رسما به زندانیان تجاوز می شود، شکنجه می شوند، دادگاه منصفانه در ایران وجود ندارد، زنان ایرانی حقوقی برایر با یک برده دارند، کودکان از هیچ حمایت قانونی برخوردار نیستند، در کشور دیکتاتوری رسمی برقرار است، انتخابات واقعی نداریم، جواب آزادی بیان و اندیشه، چوبه دار است؛ اما آخوندها با پر رویی تمام حرف از نقض حقوق بشر در کانادا می زنند.

گوبلز و سعید الصحاف و دیگر دروغ گویان عالم در مقابل خامنه ای و دیگر آخوندها، فرشته های راستگو به نظر می ایند...!!

نوشته های پیشین: 


۱ نظر:

  1. بومیان کانادا از همه وضعشون بهتره و مالیات که نمیدن هیچ که بهترین امکانات هم در اختیارشون هست!

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.