پنجشنبه، اسفند ۰۸، ۱۳۹۲

پیام دختر اکراینی، با زیر نویس فارسی / روزی یک دختر ایرانی پیام مشابه ای را به دنیا خواهد داد!


بر روی ویدیو پیام این خانم جوان، این زیرنویس کوتاه را گذارده ام، پیام ساده، ولی تکان دهنده ای است. می شود روزی در ایران نیز یک دختر ایرانی، چنین پیامی بدهد؟
۳ نظر:

 1. مرگ بر الله
  مرگ بر محمد
  مرگ بر اسلام
  مرگ بر آخوندها (بلند)

  «یک مسلمان سابق»

  پاسخحذف
 2. به زودی تکلیف دنیا مشخص خواهد شد ، و به احتمال زیاد جنگ جهانی که به نابودی رژیم فاشیستی روسیه و اقمار آن‌ مثل رژیم بلاروس، جمهوری اسهالی ایران، رژیم خونریز سوریه و چند رژیم فلک زده دیگر خواهد شد. دنیا به سمت دهکده شدن به پیش می‌رود و این دهکده به یک رهبر احتیاج دارد، مردم این دهکده که همگی با اینترنت و تلفن‌های همراه به یکدیگر در ارتباط‌‌ند. در صورت وقوع این جنگ ما مردم ایران فقط یک دشمن داریم،آخوند و بسیجی‌.فقط باید آن‌‌ها را شکار و قلع و قمع کنیم و از نیروهای بین المللی هم کمک بخواهیم. آخر عمر ملایان و اربابانشان نزدیک است،خیلی‌ نزدیک

  پاسخحذف
 3. آزادی به معنایه خروج از زیره سلطه یه جنایتکاری و به زیره سلطه یه جنایتکاره دیگر رفتن نیست؛ آزادی؛ یعنی آزاد از هر گونه سلطه ای؛ کسانیکه در ( تقریبن دو-سه هزار نفر) بوسیله یه جنایتکارانه اروپا و آمریکا و کانادا و استرالیا و اسرائیل مسلح گشته و یک جنایتکاره وابسته یه روسی را که با وجوده این در انتخاباتی آزاد و دموکراتیک به قدرت رسیده بود؛ برکنار کرده و حکومتی مزدوره جنایتکارانه اروپا و آمریکا و کانادا و استرالیا و اسرائیل و بدونه هیچگونه انتخاباتی به راه انداخته اند و در مجلسه هردم بیلیه بدونه انتخاباتشان به این جنایتکاران میگویند: ( به ما 27 میلیارد دلار قرض بدهید و ما حاضریم هر کاری که شما از ما میخواهید برایه شما انجام دهیم (( یعنی اینان حاضرند حتا زن و بچه هایشان را هم برایه پول و قدرت در اختیاره این جنایتکاران بگذارند))؛ اینرا هر کس که نامش را آزادی بگذارد؛ هم خود را فریب میدهد و هم دیگران را و بنده و برده و مزدوره همین جنایتکارانه جنایتکارانه اروپا و آمریکا و کانادا و استرالیا و اسرائیل میباشد.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.