جمعه، تیر ۲۸، ۱۳۹۲

حضور امام نقی در بخش تفتیش بدنی فرودگاه...!

به امام نقی خبر دادند که فرودگاه بغداد، دوربین و تلوزیونی نصب شده که به منظور تفتیش بدنی مسافران، آنها را به صورت لخت نشان می دهد. روایت است که امام نقی، فورا از شغل امامت استعفا داد، و در فرودگاه بغداد، به عنوان کارمند تفتیش مسافران خانم، مشغول به کار شد، و در آخرین نامه خود به مالک اشتر گفت: «به جدم قسم که اینجا خود بهشت است!»

اما خلیفه ملعون عباسی که دشمنی دیرینه ای با امام نقی داشت، دستور داد او را از بخش تفتیش بدنی خانم ها، به بخش تفتیش بدنی آقایان منتقل کنند...! 

ابالاش روایت امام نقی بعد از دو هفته کار در آن بخش، دچار افسردگی شدید شد، در بخش روانی بیمارستان بستری شد و تا مدتها صدای پنگوئن می داد...!  


۱ نظر:

  1. لعنت خداوندبرتو بی شرف زنا زاده بی آبرو اگر کمی فرهنگ داشتی می دانستی که توهین به مقدسات دیگران به دور از انسانیت است اما الاغی پون تو از اخلاق انسانی په می فهمد

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.