شنبه، تیر ۱۵، ۱۳۹۲

ویدیوی با حضور اشخاص معروف دنیا، بهترین هدیه عروسی ممکن!

ساقدوش، که برادر داماد هم بوده است، به مدت شش ماه بر روی توییتر تلاش می کند تا بالاخره جمع زیادی از اشخاص مشهور، از بازیگران فیلم ها گرفته  تا بازیگر منچستر یونایتد، تا مجری های تلوزیونی یا کمدین ها، هر کدام یک پیام تبریک برای عروس و داماد ضبط می کنند...!


در مراسم عروسی، هنگام سخنرانی ساقدوش، او همه را با نشان دادن این ویدیو، غافلگیر می کند: 


دو  نوشته دیگر امروز من: 


۳ نظر:

 1. بهترین و جالبترین عروسی، مراسم ازدواج سید مجتبی خامنه‌ای و زهرا حداد عادل بود.
  این قدر این مراسم ساده زیستانه برگزار شد که شاید باورش برای شما عزیزان سخت باشه.

  آقا تو بیت منتظر عروس و داماد بود. آقا وقتی دیده بودند کاروان عروسی نیامده، آنچه را که در خانه داشتند خورده بودند. ماکارونی نپخته را خشک خشک جویده بودند و یه مثقال نخود نپخته را با آب مثل قرص خورده بودند.
  شما ببینید کسی رهبر مملکت باشد، عروسی پسرش هم باشد، در خانه هم شام نپخته باشند و ایشان آن شب حاضری خورده باشند. برای ایشان اصلاً این چیزها اهمیتی ندارد.

  ولی به آقا مجتبی شام نرسید، کمی ایشان ناراحتی کردند. اصرار کردم بریم سفارش بدیم ولی ایشان نپذیرفتند و گفتند نه با ساده زیستی سازگار نیست که بیشتر سفارش بدهیم.
  نمیدونم کی دو پرس خورده بود ولی به هر حال آقا مجتبی مختصری اوقات تلخی کردند و گفتند. هرکی پلوش رو خورده بره کسش رو هم بکنه! که آقای طائب روی آقا مجتبی رو زمین نگذاشتند و از خجالت زهرا خانم در آمدند.
  من بعد از آنکه با آقازاده‌های مقام معظم رهبری و مخصوصاً با آقا مجتبی از نزدیک آشنا شدم، به حکم «تعرف الاشجار باثمارها» ارادتم به آیت‌الله خامنه‌ای بیشتر شد

  پاسخحذف
 2. یه جا عروسی میکنن یه جا انقلاب ایدئولوژیک. لعنت بهت مسعود رجوی

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.