جمعه، شهریور ۲۵، ۱۳۹۰

آقای خامنه ای، تک تک اسکناس های این سه هزاز میلیارد تومان، به خون ندا و سهراب دیگر جوانان وطن آغشته است


سارق مسلح در مقابل خامنه ای فرشته است.

یک سارق مسلح، برای سرقت پول با اسلحه حمله می کند و در اثنای دزدی، ممکن است که کسی را نیز بکشد، اما تا کنون ندیده ایم که یک دزد مسلح، به قربانیان تجاوز کند و یا بی دلیل آنها را بکشد.

در اخبار می خواینم که یکی از مجیزگویان رژیم، سه هزار میلیارد تومان از بانک سرقت کرده است. این عدد بزرگ، اینچنین نوشته می شود: 30,000,000,0000,000

حال به یاد بیاوریم که خامنه ای برای اینکه بر مسند قدرت باقی بماند و بتواند چنین دزدهایی بکند، بی هیچ شرمی، ندا و سهراب و دیگر جوانان وطن را به خاک و خون می کشد.

معادله بسیار ساده است، یک طرف خامنه ای دزدی های سیزده رقمی می کند، آن طرف مزدورانش ندا و سهراب را می کشند. 

تک تک این اسکناس ها، به خون ندا و سهراب و دیگر جوانان وطن آغشته است، ننگ باد در جنایتکارانی که برای پول، حاضر به هر شرارتی هستند. 

نوشته های دیگر امروز من: 
لینک این مطلب در بالاترین (ارسال نشده)-------آزادگی

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.