پنجشنبه، اردیبهشت ۲۳، ۱۳۹۵

گیرم ندا آقا سلطان را کشتید، با دلاوری آتنا فرقدانی چه می کنید؟!

آتنا فرقدانی، یک تنه، تمامی سران و طرفداران جمهوری اسلامی را تحقیر کرد...! 

گیرم ندا آقا سلطان را کشتید، با دلاوری آتنا فرقدانی چه می کنید؟!

آتنا فرقدانی، یک تنه کل این رژیم اسلامی را تحقیر کرد، او نشان داد که شکنجه و آزار و تحقیر و آزمایش بکارت و هیچ عمل تحقیر آمیز دیگری دیگری، نمی تواند آزادگی این دختر را به چالش بکشد...

روزی که آتنا آزاد شد، برخی از دوستان نوشتند ممکن است او با حکومت ساخته باشد، و توبه کرده که آزادش کرده اند...،

من به عملکرد افراد نگاه می کنم و معمولا به تئوری توطئه (!) پایبند نیستم..، تنها چیزی که من می توانم بگویم این است که آتنا فرقدانی، یک تنه کل این رژیم را تحقیر کرده است..!

رژیمی که یک دختر جوان را اینچنین آزار می دهد، زندانیش می کند، از او تست بکارت می گیرد، و در مقابل، آن دختر جوان  اندکی پس از آزادی، اینچنین شجاعانه تصویر بی حجاب خود را، به همراه همان نقاشی معروفش منتشر می کند، به بدترین شکل ممکن تحقیر شده است.

از نظر من این تصویر بی حجاب، پاسخی به آن تست بکارت است، و این تصویر، از نظر من سند شرافت آتنا است...

گیرم ندا آقا سلطان را کشتید، با دلاور آتنا فرقدانی چه می کنید؟!هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.