دوشنبه، خرداد ۱۰، ۱۳۹۵

آیا دقت کرده اید، هر بار قیمت نفت زیاد شده، فساد سران رژیم افزایش یافته و مردم هم به فلاکت بیشتری افتاده اند!


آیا دقت کرده اید، هر بار قیمت نفت زیاد شده، فساد سران رژیم افزایش یافته و مردم هم به فلاکت بیشتری افتاده اند!
در سی  و چند سالی که از عمر نگین این حکومت گذشته، هر بار قیمت نفت کمی افزایش یافته، شرایط زندگی مردم ایران بدتر شده است! به عنوان نمونه، زمان خاتمی را با زمان احمدی نژاد مقایسه کنید! هر بار قیمت نفت بالا رفته است، هم فساد سران رژیم بیشتر شده، و هم مردم هم با فشار اقتصادی بیشتری روبرو شده اند!
برای درک مقوله فساد در ایران، می بایست به نگرش کلی سران رژیم توجه کرد. این نگرش کلی، که در ذات این رژیم است، باعث این فساد است. سران این حکومت بهتر از همه می دانند که عمر این رژیم کوتاه است، و با خود می گویند این کشتی که در حال غرق شدن است، و ما دیگر شانس «دزدی» نخواهیم داشت، لذا باید از همین موقعیت نهایت استفاده را بکنیم...!
اصولا به علت وجود پول نفت، سران رژیم بی نیاز از مالیات مردم هستند، و می توانند با بخشی از پول نفت، نیازهای اولیه و «بخور و نمیر» مردم را تامین کنند، و بقیه را نیز صرف دزدی خود و همقطاران خود کنند..!
اینچنین است که هرگاه اندکی پول نفت افزایش می یابد، ما شاهد دزدی های بیشتر سران رژیم، و سرکوب بیشتر مردم هستیم....!
بین جناح های مختلف این رژیم، هیچ فرقی نیست، و همه آنها تنها یک هدف را دنبال می کنند..، و آن هم غارت ایران است...

... وبلاگ گمنامیان, حسن روحانی, دزدی, شاه کلید, مبارزه با فساد احمدی نژاد, فساد مالی سران رژیم,

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.