یکشنبه، مهر ۱۴، ۱۳۹۲

حیله گری و بازی کثیف خامنه ای: انتقاد از روحانی و سفر به نیویورک!


خامنه ای گفته است :«برخی از آنچه در سفر نیویورک پیش آمد به نظر ما بجا نبود.»

توجه به نکات ذیل ضرروی است:

یک- اصولا یکی از ویژگی هایی که بین تمامی دیکتاتورها مشترک است، این است که علاقه دارند در تمامی مسائل مهم و نیمه مهم (!)، دخالت کنند. دخالت در امور اجرایی در تمامی ابعادش، از ویژگی های دیکتاتورها است.

دو- یادم است که نام یک خودرو را در ایران، پرشیا گذاشته بودند، خامنه ای شخصا دخالت کرده بود و گفته بود نام این باید عوض شود!

سه- تمامی اقدامات مهم وزارت امورخارجه، باید قبلا به تایید خامنه ای برسد!

چهار- تماس تلفنی بین رییس جمهور ایران و آمریکا، مهمترین اتفاق سال است، چه کسی باور می کند که چنین اتفاق مهمی، بدون هماهنگی با خامنه ای باشد؟!

پنج- خامنه ای بیش از همه می داند که چقدر بین مردم منفور است. او شاهد تظاهرات میلیونی مردم در خرداد ماه چهار سال پیش بوده است.

جمع بندی:

خامنه ای قصد دارد با  انتقاد های اینچینینی به رییس جمهور (بخوانش آفتابه دار رهبری)، او را نزد جماعتی که مخالف رهبر هستند، عزیز کند.

در حقیقت، خامنه ای حیله گری و بازی کثیفی را در اینباره پیشه کرده است، او قصد دارد یک جبهه دروغین ایجاد کند، یک طرف را روحانی و طرف دیگر را خودش قرار دهد، و بعد از مخالفین رژیم بخواهد که پشت سر روحانی قرار گیرند.

در حقیقت، روحانی بیش از همه و به خوبی می داند که مشکلات اقتصادی که اکنون گریبانگیر کشور است، تازه شروع شده است.

بر اساس گزارش ها، فروش نفت ایران به کمتر از نیم میلیون بشکه در روز رسیده  و از پول همین مقدار کم نیز نمی توانند استفاده کنند و در چند ماه آینده، وضع اقتصادی کشور، به مانند زیمباوه خواهد شد. خامنه ای خوب میداند که باید روحانی را تبدیل به یک قهرمان کند، تا به موقع او را وارد میدان کند و از او به عنوان مهره ای برای بازی با افکار عمومی  استفاده کند. 

فراموشمان نشود که این رژیم خونخوار، به مدت هشت سال به سو استفاده از نام اصلاحات، به غارت این کشور پرداخته است...! 


و چند نوشته اخیر این وبلاگ:
۲ نظر:

  1. و همچنین جلب رضایت طرفداران افراطی و سپاهیان!!!!!!!!

    پاسخحذف
  2. این جاکش در بازدید از سایپا اسم مینیاتور رو خوشش نیومد و دستور فرمود اسمش عوض بشه

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.