جمعه، مرداد ۲۵، ۱۳۹۲

هموطن عزیزی که به روحانی رای دادی، پورمحمدی به اعتبار رای تو پست وزارت را گرفته است، آیا مسئولیت بخشی از جنایات او را می پذیری؟!

هیچ روش ملایم و مودبانه ای برای گفتن این واقعیت وجود ندارد، هم وطنی که به دکتر(!) حسن روحانی رای دادی، آیا می دانی که به استناد رای تو، روحانی خود را رییس جمهور دانست و بعد به استناد رای تو، مصطفی پورمحمدی را به سمت وزارت منصوب کرده است؟! 

آیا می دانی که مصطفی پور محمدی، جزو هییت سه نفر قتل عام سال 67 بوده، قتل عامی که در آن بیش از پنج هزار انسان بی دفاع و زندانی، در حالی که دوره محکومیت خود را پشت سر گذاشته بودند، به شیوه هیتلر، قتل عام شدند؟! 

آیا می دانی پور محمدی، همان کسی بوده که از زندانیان می پرسیده آیا نماز می خوانید یا نه ؟ پاسخ نه به کشته شدن زندانی می انجامیده؟ آیا می دانی پورمحمدی همان کسی بوده که در قتل های زنجیره ای و کشتن روشنفکران و آزادی خواهان ایرانی نقش بازی کرده است؟! آیا می دانی پورمحمدی به جنایت علیه بشریت متهم است؟! حال لختی اندیشه کن، و به من پاسخ بده، رای تو در پشت سر او چه می کند؟! 

چگونه شب را به صبح می رسانی، در حالی که رای تو به این رژیم جنایتکار مشروعیت داده، و فردی چون پورمحمدی از رای تو اعتبار می گیرد؟! 

اگر هر کدام دیگر از این نامزدهای جنایکتار رییس جمهور شده بودند، حداقل رای تو در پشت سر آنها نبود، حداقل مشروعیت رژیم از مشارکت تو در انتخابات فرامایشی آن بدست نمی آمد. 

اینگونه نیست که تنها یک برگ رای به داخل صندوق بیاندازید و بگویید مسئول نیستم! خیر به این راحتی نیست، وقتی رای می دهید، در حقیقت، به یک نفر یک وکالت می دهید و تا حدی مسئول اعمال او هستید...! 

هموطنی که فردای انتخاب روحانی، در خیابان ها به رقص و شادی می پرداختی، بر سر گور چه کسی می رقصیدی؟! برسر گور هم میهنان کشته شده ات در چهار سال پیش؟! بر سر گور سهراب و ندا؟! بر سر گور قربانیان قتل های زنجیره ای؟! یا بر سر گور پنج هزار زندانی بی دفاعی که در سال 67 توسط همین پور محمدی کشته شدند؟! 

هیچ قطره ی آبی، به این فکر نمی کند که او نیز مسئول رخ دادن سیل است...!!

/--------/چوبه دار، ننگ هر جامعه متمدنی است! / شهروندانی که اعتراض نمی کنند نیز در مسئولیت این فاجعه شریک هستند...!

/---------/عباس یزدان پناه یزدی، «جعبه سیاه» جنایات و دزدی های رژیم!/ جنایات امثال عباس یزدان پناه اگر بیشتر از طائب نباشد، کمتر نیست! 

/----------/شادی ما سرنگونی قوم مغول است! تغییر احمدی نژاد و روحانی، مانند جانشینی اوگتای خان به جای چنگیز است!

/--------/آقای دکتر(!) روحانی، طرح های غیر انسانی چون نابودی اسراییل،تنها یادآور اعمال هیتلر، نسل کشی وجنایات علیه بشریت است!


۵ نظر:

 1. هم وطنی که به حسن جاکش ( حسن کلید ساز ) رای دادی ! خاک بر سر بی غیرتت

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. میگن توی جهنم یه مارهایی هست که آدم از دستشون به اژدها پناه میبره

   حذف
 2. البته در بحث مسئولیت به نظرم مسئولیت احزاب و گروه هایی که از روحانی حمایت کردند و او را آزادیخواه جلوه دادند بیشتر است، از جمله ملی‌ مذهبی‌‌ها و توده ای‌‌‌ها و اتحاد جمهوری خواهان ایران (بیچاره اسم جمهوری که بازیچه یک سری قاتل خط امامی شده). کسانی‌ که رای دادند کمتر از یک‌سال از خود ما تندتر خواهند شد بر علیه فریبکاران مثل زمان خاتمی. نکته مهمتر این است که دست کسانی‌ که برای حفظ انقلاب شکوهمند! حاضر به همکاری با هر جنایت کاری هستند و رفسنجانی را قهرمان ملی‌ نامیدند و تمام اعتبار مصدق را خرج ۴ تا خط امامی کردند برای جوانتر‌ها رو میشود. اگر جوانتر‌ها باورشان شده بود که اینها واقعا فکر میکردند خمینی آزادیخواه است و برای همین دنبالش راه افتند، این بار دیگر حرفشان را باور نخواهند کرد، چرا که در دنیای اطلاعات کسی‌ که از سابقه امثال روحانی و پور محمّدی اظهار بی‌خبری و رفع مسئولیت کند مورد تمسخر مردم قرار خواهد گرفت. بماند که همان خمینی هم به خاطر مخالفت با رای دادن زنان وارد دنیای سیاست شد و این که این‌ها فکر میکردند آزادیخواه هست دروغی بیش نیست.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. الحمداله اینجا همه ناشناس هستن و احتمالن فقط هم دوبانده کار میکنن ولی درمجموع بهتره نویسنده این مطلب بدونه برای من که تا قبل از این انتخاب افتخارم این بود که شناسنامه ام مهر نخورده شرکت نکردن در انتخابات قبلی بار گناه بیشتری به همراه داره تا شرکت کردن در این انتخابات. البته اگه طبق میل شما رفتار میکردیم الان ژان ژاک روسو یا پوپر وزیر کشور بودند ... باغیرتهای گل به سر :)

   حذف
 3. https://www.balatarin.com/permlink/2013/8/20/3381607

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.