جمعه، دی ۱۵، ۱۳۹۱

آقای ملی-مذهبی، با وجود نظام مذهبی، امکان ایجاد دمکراسی نیست، هیچ انتخاباتی نیز به این نظام مشروعیت نمی دهد..!

خامنه ای صد تا انتخابات هم برگزار کند، مشروع نمی شود...! 

نامه ملی-مذهبی ها به خامنه ای، خنده آور و تاسف برانگیز است. آنها نوشته اند:

"این شش نفر که طبق گزارش‌ها همه در ایران سکونت دارند، پیشنهاد داده‌اند که برای گذر از این وضعیت و رسیدن به موقعیت بهتر برای ایران، تا انتخابات ریاست جمهوری آینده با آمریکا مذاکره نکند و پس از برگزاری «یک انتخابات آزاد و بدون نظارت استصوابی و انتخاب رئیس جمهوری که واقعاً نماینده مردم باشد» مذاکره را آغاز کند."

یعنی آنها معقدند خامنه ای اول انتخابات برگزار کند، بعد «خودش» با آمریکا مذاکره کند! چند نکته ساده مطرح می شود:

-          ولایت فقیه، با حقوق مردم در تناقض است. ساده ترین و اساسی ترین حق ایرانیان، حق حاکمیت آنها با کشور خودشان است، در صورتی که ولایت فقیه، یعنی حاکمیت خدا و نماینده اش (ولی فقیه) بر کشور! (آنهم طبق قانون اساس!) لذا، تا زمان وجود ولایت فقیه و خامنه ای، اصولا تصور برگزاری انتخابات آزاد، چیز خنده داری است!
-          انتخابات آزاد و ولایت فقیه، یک تناقض خنده آور است!! مگر می شود در نظام ولایت فقیه، انتخابات داشت؟!
-          این تناقض یاد شده، انسان را به یاد این گروه می اندازد که به آنها می گویند ملی-مذهبی! چرا که ملی بودن و دوست داشتن ایران، با مذهبی بودن در تنافض است! از این اشخاص، سوال ساده ای می توان پرسید تا تناقض آنها مشخص گردد: آیا با حمله اعراب به ایران در 1400 سال پیش، کار درستی بوده یا نه؟! اگر بگویند کار درستی نبوده، مذهبی بودن خود را زیر سوال برده اند، اگر بگویند کار درستی بوده است، این سوال مطرح می شود که چگونه ممکن است یک فرد ملی گرا، حمله گروهی وحشی به کشور خود را که به قیمت نابودی آن برای هزار و چند سال تمام شده، تایید کند؟!
اصولا خامنه ای چه با برگزاری انتخابات و چه بدون برگزاری انتخابات، مشروعیت ندارد، این رژیم نیز به هکذا! یعنی هر گونه انتخاباتی در آن برگزار شود، باز این رژیم فاقد مشروعیت است، چرا که وجود اصلی به نام ولایت فقیه درقانون اساسی، این رژیم را تبدیل به نظامی دیکتاتوری کرده است.

تا زمانی که پسوند اسلامی از این نظام برداشته نشود، این نظام، هیچگاه پشتوانه مردمی نداشته و نخواهد داشت! 

نوشته دیگر امروز من: 


۴ نظر:

 1. نمیدونم اگر بگم این هم خیمه شب بازی جدید خود حکومته ، درسته یا نه؟
  در هر حال اینکه شش نفر کله پوک چی بگویند مهم نیست ، مهم اینه که خود مردم ایران باید یه کاری بکنند ، که هنوز هم آمادگی هیچ کاری رو ندارند
  به قول خمینی ، مردم ایران هیچ غلطی نمیتوانند بکنند
  با پوزش از ملت توسری خور ایران

  پاسخحذف
 2. گمنامیان بعد از مدت ها که با شما قهر بودم بلاخره تصمیم گرفتم به وبلاگ شما برگردم تو این مدت حتی یک بارهم به وبلاگ شما سر نزدم و نمیخوندمش به نوعی تحریمت کرده بودم

  پاسخحذف
 3. آقای گمنامیان

  بازگشت شما به صحنه وب ، بعد از تعطیلات کریسمس و سال نو را تبریک میگوییم

  همانگونه که مومنین به آخوندها معتاد هستند ما هم به شما معتاد شدیم

  جمعی از هیئت محبان گمنامیان (سلام الله علیه )

  پاسخحذف
 4. درود.برگمنامیان.و.این.اقای.ناشناس...اقای.ناشناس.نوشته.اند.همانگونه.که.مومنین.به.اخوندا.معتاد.هستند..انهاییکه.به.اخوند.معتاد.هستند.مومن.نیستند.چون.کلمه.مومن.یعنی.باایمان.به.هرکسی.نمیتوان.گفت.بخصوص.کسیکه.معتاد.به.انانکه.عمری.مفت.خورده.اند.و.بیسوادند.ونشان.دادند.بی.عاطفه.و.نمک.نشناسند.و.نشان.دادند.غارتگرند.و.دروغگویند.و.خدایشان.چوبه.داراست..حالا.ملاخظه.بفرمایید.کسانیکه.به...به.چنین.موجودی.معتاد.هستند.ازچه.قماشی.میباشند.؟؟؟.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.