دوشنبه، اسفند ۰۹، ۱۳۸۹

رهبر عزیزم، دقت کن(!)؛ دستگیری موسوی و کروبی ، نشانه قدرت تو نیست، نشانه ضعف فراوان تو است./ آنچنان در موضع ضعف است که خودش نیز حرمت خودش را نگه نمی دارد.

گفته می شود موسوی و کروبی دستگیر شده اند، البته که دستگیری آن دو هم نقض حقوق بشر است و هم چون طرفداران بپر شماری در ایران دارند، بی حرمتی به طرفداران و نقض حقوق آنها نیز هست.
اما نکته مهم این است که دستگیری این دو ، نه نشانه قدرت خامنه ای ؛ بلکه نشانه ضعف اوست. نشانه اینکه آنچنان آچمز شده که رییس مجلس چند دوره نظام و نخست وزیر چند ساله کشور را دستگیر می کند.
اگر خامنه ای قدرت داشت، به  این دو نفر حرمت می گذاشت، چه آنکه خود خامنه ای ، زمانی به این دو حرمت بسیار می گذاشت و دستگیر کردن آنها، نشان می دهد که آنچنان در موضع ضعف است که حتی خودش نیز حرمت خودش را نیز نگه نمی دارد.
به امید آزادی موسوی و کروبی.

چرا نوشته ام رهبر عزیزم:
یادم است زمانی در برنامه نود، عادل فردوسی پور پرسید که اگر داوری اشتباه کند، تماشاچی ها چه کار می کنند؟! مهمان برنامه گفت: می گویند داورعزیزم، دقت کن !!
البته همه می دانیم که شعار تماشاچی ها در این مواقع این است: توپ تانگ فشفشه، داور ما .... !! یا شیر سماور ، اگزوز خاور و.... داور !!

لینک این مطلب در ریشه ها --- لینک این مطلب در فرندفید----لینک این مطلب در آزادگی---لینک این مطلب در بالاترین 


۶ نظر:

 1. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 2. ناچارا یک کامنت که به یک سایت مشکوک آدرس می داد را حذف کردم، چرا که احساس کردم سایت بد افزار است

  پاسخحذف
 3. شیر سماور، اگزوز خاور، تو کون رهبر...

  پاسخحذف
 4. EY baba, shoma fekr mikoni shi samavar va egzooz khavar onja kefayat mikoneh be barkate doaahe mardom alan onja az ghare alisadr ham goshadtar shodeh

  پاسخحذف
 5. نوروز این زیبا ترین جشن دنیا یادگار نیاکان ماست و مردم این روز را بمناسبت بر تخت نشستن جمشید شاه پس از آبادانی ایران ورفاه ایرانیان جشن میگرفته اند.
  فردوسی بزرگ: جمشید شاه......
  به فر کیانی یکی تخت ساخت
  چه مایه بدو گوهر اندر نشاخت
  که چون خواستی دیو برداشتی
  ز هامون به گردون برافراشتی
  چو خورشید تابان میان هوا
  نشسته برو شاه فرمانروا
  جهان انجمن شد بر آن تخت او
  شگفتی فرومانده از بخت او
  به جمشید بر گوهر افشاندند
  مران روز را روز نو خواندند
  سر سال نو هرمز فرودین
  برآسوده از رنج روی زمین
  بزرگان به شادی بیاراستند
  می و جام و رامشگران خواستند
  چنین جشن فرخ ازان روزگار
  به ما ماند ازان خسروان یادگار

  ما به کسی اجازه نمی دهیم که ازاعتقادات و رسوم ایرانیان اصیل سوء استفاده نماید و باید برای همیشه این خطوط و مرز ها مشخص باشد.
  اگر کسی مسلمان یا کمونیست است و اعتقادی به ایران و ایرانی ندارد٬ حق ندارد نوروز و چهارشنبه سوری و سیزده بدر را جشن بگیرد
  اگر خامنه ای و احمدی نژاد بخواهند ریاکارانه بمناسبت نوروز پیام بدهند مثل این است که یک کمونیست روز عید قربان را جشن بگیرد٬ یا یک مسلمان روز تولد مارکس را جشن بگیرد.
  گذشت زمان وقرنهاهیچ دلیلی بر فراموش کردن اصل فلسفه نوروز نمیشود. کما اینکه از اسلام ۱۴۰۰ سال و از کمونیسم حدود صد سال گذشته است.
  واگر خامنه ای یا احمدی نژاد و یا کمونیستها بخواهند ریاکارانه پیام نوروزی بدهند باید بدانند و در لحظه تحویل سال بیا د آورند که در همان لحظه دارند به رو وروح پیامبر و امامان خود و مارکس و لنین و می رینند.
  نوشته های مرتضی مطهری در مخالفت با نوروزو چهارشنبه سوری و سیزده بدر و فردوسی کواه این مدعاست.
  ویکی‌پدیا- مرتضی مطهری معتقد بود که بزرگداشت آیین چهارشنبه سوری از آن «احمق‌ها» و آیین نوروز «ضد اسلام» است و در مطبوعات و سخنرانی‌ها به این مطلب اشاره کرده‌است.[۷]
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%B6%DB%8C_%D9%85%D8%B7%D9%87%D8%B1%DB%8C#.D8.B1.D8.B3.D9.88.D9.85_.D9.85.D9.84.DB.8C_.D8.A7.DB.8C.D8.B1.D8.A7.D9.86.DB.8C

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.