دوشنبه، دی ۰۷، ۱۳۸۸

پیشنهادی برای استفاده از تظاهرات رژیم برای راهپیمایی،مانند ترافیک سبز، اما کارآتر

طرح ترافیک سبز را اولین بار من داده بودم که یکی از دوستان با کم لطفی آنرا سعی کرد به اسم خودش تمام کند و آخر هم با تکروی طرح به گند کشیده شد، لذا، جان مادرتان این یکی را به گند نکشید! این طرح مانند سرنگونی دیکتاتور رومانی است:

آخ جون! رژیم روز چهارشنبه می خواهند تجمع برای محکومیت جنبش سبز برگزار کنند. مرسی از ایجاد امکانات ، ما می توانیم در تجمع به صورت میلیونی شرکت کنیم ، رژیم نیز نمی تواند جلوی ما را بگیرد، چرا که خود رژیم بانی این تجمع خواهد بود.

به گزارش تابناک:( شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام کرد تجمع بزرگ عاشوراییان در محکومیت حرمت شکنی فته گران روز چهارشنبه ساعت 15 درتهران برگزار می شود)

سناریو پیشنهادی من به این شکل است:

1-تمام تلاشمان را برای اطلاع رسانی در این چهل و نه ساعت باقی مانده خواهیم کرد که همه در این تجمع شرکت کنند.

2- سر ساعت پانزده و پنج دقیقه همه ما اول سکوت می کینم. این سکوت باعث می شود که برتری خودمان از لحاظ تعداد به بسیجی ها ببینیم.

3-سر ساعت پانزده و ده دقیقه ما شروع به شعار دادن می کنیم و بهترین گزینه برای شعار نیز الله اکبر خواهد بود. آنها نمی توانند با ما به خاطر شعار الله اکبر برخورد کنند!

4- بعد می تواند شعار های ما تبدیل به شعارهای تندتری شود، مانند مرگ بر خامنه ای

چرا این طرح کارا است؟

طرحی شبیه به همین طرح و به همین سادگی باعث براندازی حکومت دیکتاتوری شایسکو در رومانی شد، او برای سخنرانی و تظاهرات به ساختمان مرکزی حزب کمونیست آمده بود و اصلا توقع نداشت که از میان جمعیت کسی جرات شعار دادن علیه او را بکند، چرا که طبق معمول همیشه اکثریت جمعیت را طرفداران او تشکیل می دادند، ولی روز سرنگونی شایسکو ، غیر از جمعیت همیشگی مردم آزادی خواه نیز آمده بودند.

من امتیاز لازم برای ایجاد موضوع داغ ندارم، اگر یکی از دوستان موضوع داغ درست کند تا راجع به این طرح صحبت شود ، ممنون می شوم.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.