پنجشنبه، شهریور ۰۵، ۱۳۹۴

آقای علی مطهری، سوراخ دعا گم کرده ای!مشکل انتخابات ایران تنها دخالت سپاه نیست، بلکه وجود شورای نگهبان و فیلتر نامزدها است..


رادیو فردا گزارش داده است که یکی از نمایندگان مجلس فرمایشی رژیم، علی مطهری نسبت به دخالت سپاه در انتخابات اعتراض کرده است.

رادیو فردا گزارش داده است که: « علی مطهری، نماینده تهران در مجلس، گفته‌های فرمانده سپاه پاسداران در اعتراض به سخنان حسن روحانی را قرار دادن شورای نگهبان «در مقابل مردم» دانست و تأکید کرد که ورود این نهاد نظامی به عرصه سیاست و انتخابات «به صلاح کشور نیست.»

باید به آقای علی مطهری یادآوری کرد که او خود در طی یک انتخابات فرمایشی و دروغین رای آورده و به نمایندگی برگزیده شده است، چه آنکه نمایندگان واقعی مردم توسط شورای نگهبان فیلتر شده بودند، لذا صحنه برای کوتوله سیاسی چون علی مطهری خالی شده بود و او در این انتخابات تقلبی و دروغین، به نمایندگی مجلس رژیم برگزیده شده است.

او باید بداند که مشکل انتخابات در ایران، تنها دخالت سپاه نیست. تنها در طی یک انتخابت آزاد است که نماینده واقعی مردم انتخاب می شود، زمانی که آزادی بیان، آزادی رسانه و امنیت باشد و هیچ نامزدی نیز حذف نشود.


آقای مطهری خود یک کلاش دروغ گو است که با کلاه برداری بر صندلی نمایندگی مجلس تکیه زده است، او نماینده مردم ایران نیست، بلکه بخشی از دار و دسته دزدان است...! 

صفحه فیسبوکی جدید مرا در اینجا لایک کنید: 


آقای علی مطهری، سوراخ دعا گم کرده ای!مشکل انتخابات ایران تنها دخالت سپاه نیست، بلکه وجود شورای نگهبان و فیلتر نامزدها اس...
Posted by Yashar Parsa on Thursday, 27 August 2015
آقای علی مطهری، سوراخ دعا گم کرده ای!مشکل انتخابات ایران تنها دخالت سپاه نیست، بلکه وجود شورای نگهبان و فیلتر نامزدها اس...
Posted by Yashar Parsa on Thursday, 27 August 2015

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.