یکشنبه، شهریور ۰۸، ۱۳۹۴

ویدیو / نزدیک ترین انسان به من، فضانوردانی بودند که ایستگاه فضایی حضور داشتند!

نزدیک ترین انسان به من، فضانوردانی بودند که ایستگاه فضایی حضور داشتند!
_______________
دور شدن از همه چیز و همه کس، احساس اینکه خودت تنها کسی هستی که وجود دارد، سکوت کامل، ترس، هیجان و...، برای رسیدن به این احساس های عجیب، آن هم به صورت تواما، می بایست آدمی ریسک کند، و مثلا برای فتح یک قله برود.
---------
ترن هوایی نمونه خوبی است، آدمی را پای مرگ می برد. همه از خود می پرسند چرا باید چنین چیزی را سوار شوم؟! جواب ساده است، وقتی پایت را بر روی زمین می گذاری و در هوا معلق نیستی، احساس خیلی خوبی داری!
---------
این بانوی زیباروی، دور دنیا را قایقی فسقلی، به تنهایی چرخیده است...اما آن احساس خوب بعد از چالش، تنها دستاورد او بوده است؟ خیر!
این سفر باعث شده نگاه او به دنیا عوض شود، و به شکل عمیقی به اقتصاد نگاه کند. این ویدیو را ببینید و لذت ببرید


نزدیک ترین انسان به من، فضانوردانی بودند که ایستگاه فضایی حضور داشتند! _______________ دور شدن از همه چیز و همه کس، احسا...

Posted by Yashar Parsa on Sunday, 30 August 2015

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.