شنبه، تیر ۲۰، ۱۳۹۴

آقای ظریف، تو ایرانی نیستی که بگویی ایرانی را تهدید نکن! کدام ایرانی به ایران چنین خیانت هایی کرده است؟

آقای ظریف، شما دغدغه ایران را نداری، اعمال تو و دیگر سران رژیم باعث نابودی منافع ملی ایران شده است، حال چگونه به خودت اجازه می دهی که بگویی ایرانی را تهدید نکن! مگر تو ایرانی هستی؟

کدام ایرانی را دیده ای که اینچنین به کشورش خیانت کند؟!

تو هیچ دلبستگی به ایران نداری، تلاشت برای استفاده از حس وطندوستی ایرانیان بیهوده و احمقانه است. تو و امثال تو این کشور را به یغما برده اید، آنرا تاراج کرده اید، مردم را یا آواره و یا در حبس کرده اید، شما را چه به وطن دوستی؟!

آقای ظریف، تو را حتی یک سوریه ای یا یک لبنانی نیز نمی دانم، چون حتی اگر دغدغه سوریه و لبنان هم داشتی، در جهت منافع مردم مستاصل آن کشور عمل می کردی، نه آنکه اعمالت باعث بیچارگی و فلاکت مردم سوریه شود.

صد البته که از جیب مردم ایران تهدید کردن کار راحتی است، هزینه رجز خواندن های تو و دیگر جنایتکاران رژیم را مردم ایران داده و می دهند، زمانی که پاسپورت ایرانی بی ارزش شده و مردم ایران در سرتا سر دنیا تحقیر می شوند، وقتی که به چشم تروریست به ما نگریسته می شود، وقتی که به دلیل تحریم ها و روابط خارجی، فقر کشور را فرا می گیرد، و چه بسیار زنانی که به تن فروشی و کودکان به کار اجباری مجبور می شوند، زمانی که دارو در کشور نیست، زمانی که میلیونها کودک ایرانی از سو تغذیه رنج می برند، ما هزینه رجز خوانی های احمقانه تو و  احمدی نژاد و خامنه ای را پرداخت می کنیم.


آقای ظریف، اسمی از ایران نیاور، برای رسیدن به بمب اتم و صدور انقلابتان، این کشور را به خرابه تبدیل کرده اید، تو را چه به استفاده از کلمه ایرانی؟! 


۳ نظر:

  1. درود بر نابغه‌ی دیپلماسی : دکتر ظریف.

    پاسخحذف
  2. در تمام این متن برای اتهام حتی یک دلیل و یا شبه دلیل هم نیاورده اید. بهتر بود آن را در دفتر خاطراتت و برای خودت حفظ میکردی تا به وقت دیگران آسیب نزده باشی. سروش

    پاسخحذف
  3. متاسفانه پول نفت این مملکت داره به حراج گذاشته میشه و یمن و سوریه و لبنان و فلسطین و بحرین و هر گداگشنه ای که فکرش رو بکنید داره از سرمایه ملی این کشور می خوره اما یه عده سیب زمینی بازم شعار میدن مرگ بر اسماعیل و مرگ بر اسرائیل

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.