سه‌شنبه، تیر ۱۶، ۱۳۹۴

یعنی اعتماد به نفسی که سران رژیم دارند را اگر لاکپشت داشت، در مسابقات دو صد متر المپیک شرکت می کرد!

آقای خامنه ای، آقای روحانی، آقا جان، داعش انگشت کوچیکه شما هم نیست...! 
------------
رژیمی که در پرونده اش کشتار زندانیان در دهه شصت، ترور در داخل و خارج، رد شدن با ماشین از روی مردم، کشتار کردها، بمب گذاری در آمیا، و هزار جنایت دیگر را دارد، نرگس محمدی را به همکاری با داعش متهم می کند...!! 
----------
بعضی وقتها فکر می کنم که تعداد معدودی از  سران رژیم، واقعا افراد خوشفکری هستند، و به صورت برنامه ریزی شده، و کاملا هوشمندانه مشغول مبارزه با رژیم هستند (آنهم در حالی که مقام های مهم امنیتی را دارند). 

نمونه اش محکوم کردن نرگس محمدی به همکاری با داعش است. خوب، اگر هزار نفر از فعالان سیاسی خارج نشین با هم متحد می شدند، و یک سال تلاش می کردند، نمی توانستند چنین رژیم را مضحکه خاص و عام کنند! 

یعنی آن کسی که این اتهام را برای نرگس محمدی ساخته، دانسته یا نداسته، کل رژیم را به خنده آور ترین وجهی، به زیر سوال برده، و نشان داده کل اتهمات امنیتی که رژیم وارد می کند، تا چه حد ابلهانه، مضحک و بی پایه و اساس است. 


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.