شنبه، اردیبهشت ۲۶، ۱۳۹۴

قتل عام شهروندان تهرانی: آلودگی تهران در همه ابعادش: آب، هوا، امواج، زباله های بیمارستانی و صنعتی!


جان میلیونها شهروند تهرانی، بازیچه بی لیاقتی و فساد سران رژیم جمهوری اسلامی:

آلودگی شدید هوا: بر اساس گزارش نشریه هافینگتون پست، آلودگی هوای تهران، باعث مرگ هزاران شهروند تهرانی است.

آلودگی آب: آب تهران به شدت به نیترات آلوده شده است، و این باعث ایجاد گسترش سرطان شده است.
آلودگی امواج: برای ایجاد پارازیت، سپاه و دیگر ارگان های امنیتی، با ارسال امواج پارازیت، جان شهروندان را در معرض خطر جدی قرار داده اند، این پارازیت ها، باعث سرطان، سقط جنین، عقیم شدن و هزاران بیماری دیگر می شود.

وفور مواد مخدر: شنیده ها حکایت از دست داشتن سپاه در قاچاق مواد مخدر دارد، و دسترسی آسان به مواد مخدر، نبود برنامه مشخص برای مبارزه با این بلا، و دلایل دیگر باعث شده که نرخ اعتیاد، به شکل وحشتاکی افزایش یابد. قبلا فرمانده نیروی انتظامی گفته بود دسترسی به مواد مخدر (زمان لازم برای یافتن فروشند) کمتر از ده دقیقه است!

بیماری های روانی: جمع این آلودگی ها، پایین بودن استاندارد زندگی، فشار های اقتصادی و سرکوب رژیم، باعث شده که شهروندان ایرانی در معرض بیماری های متعدد روانی قرار گیرند، و متاسفانه هیچ سامانه ای برای رسیدگی و حمایت از شهروندان نیز وجود ندارد...!

فساد و بی لیاقتی سران رژیم، باعث شده که جان میلیونها شهروند تهرانی بازیچه حماقت ها و نادانی این افراد سفله شود. 


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.