شنبه، فروردین ۰۳، ۱۳۹۲

سال نو مبارک/اگر مدیریت ژاپنی ها بر کشور حکم فرما بود،هموطنان ما در زلزله کشته نمی شدند،و اکنون در بدترین شرایط نمی بودند!

هموطنان زلزله زده را فراموش نکنیم، به یاد داشته باشیم که سران رژیم مسول تلفات این زلزله ها هستند!

سال نو شما فرخنده باد؛ اما مگر می شود آدمی چشم فروبندند و فراموش کند که در سال گذشته، دیوار خانه بر سر چند هزار نفر از هموطنان آوار شد و هنوز آنها در بدترین شرایط به سر می برند...؟! 

شاید چندان درست نباشد، اما در اولین نوشته سال نو، مایلم باز به زلزله آذربایجان بپردازم:

به یاد دارم، اول که خبر زلزله آذربایجان را دیدم، از نحوه خبررسانی سایت های دولتی، این برداشت را کردم که احتملا این زلزله تلفات جانی نداشته است، اما هر چند دقیقه تلفات زیاد تر می شود و از آن بدتر، اخباری است که خیانت رژیم در حق آسیب زدگان منتشر می شود!

ااول اینکه بنا به خبرگزاری فارس، همه منتظر دستور ویژه رییس جمهور برای کمک به آسیب زدگان هستند!
دوما یکی دیگر از وبلاگ نویسان نوشته که به جای خبر زلزله، صدا و سیمای بی شرف، مشغول پخش دعای جوشن است!
یادآوری این اتفاق، هنوز دل آدمی را به درد می آورد. 

این یک واقعیت است که ایران کشور زلزله خیزی است و بر کمربند زلزله واقع است، اما نکته اینجاست که صد جای دیگر دنیا هم بر روی همین کمربند واقع هستند، اما چرا به صرف یک زلزله، صدها نفر کشته نمی شوند؟!

دلیل آن بسیار ساده است، دلیل مدیریت درست و شایسته است! مثلا در ژاپن زلزله هایی صدها برابر قوی تر رخ می دهد، اما کسی کشته نمی شود!
ایران کشور ثروتمندی است، این تنها مدیریت سفله و احمقانه مسولان رژیم است که باعث می شود ما شاهد چنین فجایعی باشیم.

وقتی زشتی اعمال رژیم مشخص می شود که می بینیم پول این مردم را برداشته و خرج کثافت کاری تروریستی خود در لبنان و سوریه می کنند تا آبروی مردم ایران را ببرند، اما وقتی نوبت به پیشگیری از آسیب های زلزله می رسد، می روند و با حوزه علمیه قم قرارداد می بندند تا آخوندهای متخصص در احکام تخلی، برای عدم وقوع زلزله، دعا کنند. (تصویر قرارداد فوق در انتهای این نوشت آورده شده است!)

چند روز پیش خبری از معاون وزیر کشور در وبلاگم نقل کرده بودم که او گفته بود:
"رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به ضرورت مقاوم‌سازی بافتهای فرسوده گفت: در حال حاضر حدود 72 هزار هکتار بافت فرسوده شهری و روستایی با جمعیتی بیش از 10 میلیون نفر در سطح استانهای مختلف کشور وجود دارد."
به دیگر عبارت، ده میلیون انسان در ساختمان هایی زندگی می کنند که حتی یک زلزله پنج ریشتری می تواند آن ساختمان ها را فرو بریزد و بکشد! در کشوری که نود و پنج درصد آن زلزله خیز است، این یعنی یک فاجعه تمام معنا! مانند این است که جان ده میلیون انسان، به طنابی سست بند است و هر لحظه امکان پاره شدن آن است!

آدم کش جنایتکاری مانند احمدی نژاد و خامنه ای که پول این مردم را می دزدند و صرف کثافت کاری تروریستی خود می کنند، قاتل هموطنان آسیب دیده ما در آذربایجان هستند.


 -----------------------------نوشته های اخیر من:

۹ نظر:

 1. جناب گمنامیان میخواستم نظرتون رو در مورد همکاری امیر عباس فخرآور با شورای ملی ایران جویا بشم ، تشکر.

  پاسخحذف
 2. سلام،
  با نوشته تون کاملا موافقم که زلزله زده ها و دیگران را نباید در این ایام عیدی فراموش کنیم ولی تیتر مقاله یک کم چه عرض کنم کلی میلنگه.
  اگر ما مدیریت ژاپنی در مملکتمون میداشتیم به این معنی میبود که ژاپنیها هم در کنار چینی ها و روسها و زمانی آمریکائیها و فرانسویها و آلمانیها و و و و در حال چاپیدن ما بودند.
  بجای مدیریت ما خصوصیات ژاپنی و غیره احتیاج داریم که متاسفانه از اونها خیلی دوریم.
  تو نوشته ها گاه و بیگاه به این خصوصیات بارزمون مستقیم و غیرمستقیم اشاره میکنم و میدونم که خیلیا هم خوششون نمیاد ولی باید گفته بشه.

  پاسخحذف
 3. جناب گمنامیان طفل شیرخوارت رو گاییدم حرومزاده ولدوزنا

  پاسخحذف
 4. ویدیوی غیر رسمی پریود

  https://www.youtube.com/watch?v=1O_V6IMwPQY

  پاسخحذف
 5. جناب گمنامیان طفل شیرخواره حسین و فاطمه زهرا رو گاییدی که حرومزاده بود شاشیدم تو قران و روح محمد ص

  پاسخحذف
 6. ۱- فیلم واقعی گائیده شدن امام زمان مهدی (عج) در عصر غیبت صغری و کبری توسط آیت الله العظمی مکارم شیرازی و اثبات کونی بودن آن حضرت.

  http://rezaazad4u.blogspot.ca/2011/07/blog-post_2228.html

  ۲- فیلم واقعی گائیده شدن نرجس مادر امام زمان مهدی (عج) توسط آیت الله العظمی نوری همدانی.

  http://rezaazad4u.blogspot.ca/2012/05/18_30.html

  پاسخحذف
 7. کیر عفیر و غائط شمقدر تو سال نو
  جمع کنید مادرجنده ها کاسه پوزتون رو
  هر شبی که زنتان با کیف پر پول برگشت خونه فرداش براتون عید محسوب خواهد شد.
  این هلوها را حرومشان نکنید اینها رو به دبی و بقیه شیخ نشینان بفرستید تا برایتان پول خوبی درآورند.
  علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به همسر جناب گمنامیان (پیمپ الممالک) مراجعه کنند

  پاسخحذف
 8. http://www.radiofarda.com/content/f10-heaven-is-real/24743750.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

  اینم تجربه نزدیک به مرگ
  به صورت کاملا منطقی وقتی که حتی قسمت هوشیاری مغز از کار افتاده است
  یعنی گمنام بدجور میزایی اون دنیا

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.