سه‌شنبه، خرداد ۳۱، ۱۳۹۰

ویدیوی از خروج شعیب بن صالح / ظهور امام زمان بسیار نزدیک است، شعیب بن صالح خروج کرده است.

همانطوری که می دانید در آستانه ظهور امام زمان (ع.ج.) ، یک قیام تحت فرماندهی شعیب بن صالح صورت می گیرد که هدفش مقابله با دشمنان امام زمان است.
 امام زين العابدين (ع) گفته است :
             «بعد از خروج عوف سلمي در تکريت عراق، خروج شعيب بن صالح است از سمرقند»
           (طوسي،  ص444؛ مجلسي، صدوق: ج52، ص213).

همچنين از حضرت رسول صلي الله عليه و آله فرمود:

سپس شعيب بن صالح رو مي‌آورد. خداوند، بلاد شعيب را به رحمت خود سيراب گرداند! با بيرق‌هاي سياه مي‌آيد، تا اين‌که با مهدي بيعت مي‌کند و سپس علمدار او مي‌شود (كوراني، همان: ج1، ص401).

قيام شعيب بن صالح، همانند قيام خراساني با هدف مقابله با جريان ستمگر سفياني انجام مي‌گيرد. اين قيام، اندکي قبل از ظهور به وقوع مي‌پيوندد و بهظهور امام مهدي عليه السلام مي‌انجامد. با ظهور حضرت مهدي عليه السلام شعيب بن صالح با نيروهاي تحت امرش به حمايت از حضرت مي‌پردازند و با اماممهدي عليه السلام بيعت مي‌کنند.

در این ویدیو ، تصاویر استثنایی از  قیام شعیب بن صالح را ملاحظه می فرمایید. باشد که شما نیز سربازان معقولی برای امام زمان باشید.
لینک این مطلب در بالاترین ---------آزادگی
۱ نظر:

  1. بر پدر و مادرت که آشغالی مثل تو تربیت کردن

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.