یکشنبه، خرداد ۰۱، ۱۳۹۰

قبلا مخالفین سیاسی در زندان خودکشی می کردند (بخوانید می شدند) ، اما اکنون پیش نماز مسجد ریاست جمهوری ، وه که چه پیشرفت بزرگی ... !


و اکنون می توان دید که رژیم چگونه به کشتن طرفداران درجه یک خود روی آورده است ... !

خبر خودکشی امام جماعت مسجد نهاد ریاست جمهوری مرا سخت به فکر فرو برد. اگر اندکی با ساختار قدرت در رژیم سفله پرور جمهوری اسلامی آشنا باشیم، درک می کنیم که پیش نماز مسجد ریاست جمهوری چه جایگاه بالایی در ساختار قدرت رژیم دارد، چرا که رییس جمهور پشت سر او نماز می خواند و او دسترسی مستقیم به خود رییس جمهور دارد.

همین چند سال پیش بود که بلاگر جوان ایرانی ، امید میرصیافی به نحو مشکوکی در زندان کشته شد  (بخوانید کشتنش)، یا اینکه سعیدی سیرجانی را به همین نحو کشتند.

اما اکنون روند کشتن افراد در زندان عجیب گسترش یافته است، تا قبل از این مخالفین سیاسی را در زندان می کشتند و می گفتند خودکشی کرده است، حال پیش نماز مسجد ریاست جمهوری در زندان خودکشی می کند (یا خودکشی می شود!)

لینک این مطلب در بالاترین --------آزادگی------فرندفیدنوشته پیشین:
۱ نظر:

  1. گفته میشود که ایشون رو گذاشته بودن توی بشکه به سبک حوزهٔ علمیه و ایشان دیگر درد رو نمیتونستن تحمل کنند.

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.