شنبه، اردیبهشت ۳۱، ۱۳۹۰

وزارت اطلاعات!ما نمی ترسیم،همانقدری که اتهام جاسوسی علیه ناصر زرافشان اعتبار داشت، خبر دستگیری جاسوس توسط شما ارزش دارد!

یادم نمی رود روزی که در اخبار شنیدم که دادگاه فرمایشی جمهوری اسلامی ایران ، دکتر ناصر زراقشان ، دبیر پر افتخار کانون نویسندگان ایران را متهم به نگه داری اسلحه و مشروب الکلی کرده بود!

دکتر ناصر زرافشان ، وکیل برجسته و مترجم توانا، وکیل قربانیان قتل های زنجیره ای بود و زمانی که در پی افشا حقیقت برآمد ، به جرم افشای اسرار دولتی به زندان محکوم شد و سپاس متهم به نگه داری اسلحه و مشروب الکی شد !
به همین سادگی ، دکتر ناصر زرافشان را که دبیر پر افتخار ترین بنیاد روشنفکری خاورمیانه است، به نگه داری اسلحه متهم کردند.

امروز با دیدن اعلامیه وزارت اطلاعلات مبنی بر دستگیری سی جاسوس آمریکا، بی اختیار یاد آن اتهام مسخره افتادم. اتهام افراد یاد شده ، جمع آوری اطلاعات در باره شبکه های برق و گاز و امنیت شبکه های بانکی و ... عنوان شده است.

سازمان جاسوسی آمریکا ، سیا بودجه ای قریب به پنجاه میلیارد دلار در سال دارد و به دلیل برتری تکنولوژیک آمریکا ، اصولا نیازی ندارد که به افراد محلی برای جمع آوری اطلاعات اینچنینی متوسل شود.

هدف وزارت اطلاعات  از انتشار این اخبار، صرفا این است که فعالین سیاسی را (خصوصا در عرصه جامعه مجازی ) بترساند و بگوید که ما حتی سیستم جاسوسی آمریکا را نیز شکست می دهیم و جاسوسان آنها را دستگیر می کنیم.

لینک این مطلب در بالاترین------آزادگی ----ریشه ها-----فرندفید


۲ نظر:

  1. https://www.youtube.com/watch?v=Sr5lY0TcdAw&feature=related

    https://www.youtube.com/watch?v=o2RD4vTuPN0&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=6-fba4OD208

    http://www.youtube.com/watch?v=OrcWntw9juM

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.