چهارشنبه، خرداد ۰۴، ۱۳۹۰

سوختن شهروندان آبادانی در پالایشگاه آبادان به دلیل حضور احمدی نژاد ؛ یادآور سوزانده شدن چندصد نفر در سینما رکس توسط آخوندها است.


جزغاله شدن شهروندان آبادانی به دلیل حضور احمدی نژاد یادآور سوزانده شدن چندصد نفر از مردم آبادان در سینما رکس توسط آخوندها است.

گویا هدیه سران رژیم برای مردم آبادان، فقط سوزاندن شهروندان آبادان در آتش است! قبل از انتقلاب در سینما رکس مردم را جزغاله کردند و اکنون در پالایشگاه آبادان

آبادان به دلیل صنعت نفت خود و هم موقعیت جغرافیایش ، همیشه در معرف رفت و آمد افراد از فرهنگ های مختلف بوده است و لذا همیشه فرهنگی غنی داشته است.

قبل از انقلاب ، مردم آبادان به تلاش های آخوندها بی توجه بودند و آخوند ها ، برای تکان دادن مردم آبادان، به آتش زدن سینما رکس آبادان و سوزاند چندصد شهروند آبادانی اقدام کردند.

در این لینک می توانید داستان مفصلی از آتش زده شدن سینما رکس را بخوانید:


حال به دلیل افتتاح زودهنگام پروژه جدیدی در پالایشگاه آبادان بدست احمدی نژآد ، حدود سی نفر از هموطنان ما سوخته اند و کشته شده اند.

احمدی نژاد و اعمال آن ، سمبل  خوبی از جنایات آخوندها در این سی ساله است.


لینک این مطلب در بالاترین-------آزادگی


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.