شنبه، آذر ۰۶، ۱۳۸۹

هیچگاه در طول تاریخ اینقدر ذلیل نبوده ایم، علت ذلت ما جنایات خامنه ای و تاراج کشور بدست اوست !/ شانزده آذر نزدیک است، به فکر قد علم کردن باشیم.

چرا از خامنه ای متنفرم؟

هیچگاه در طول تاریخ معاصر، اینقدر توان و پتانسیل قدرتمند بودن را نداشته ایم، هیچگاه نیز اینقدر ذلیل نبوده ایم !

ایران امروز به یمن جنایات خامنه ای، به یمن وطن فروشی و خیانت خامنه ای به مردم ایران، به یکی از ذلیل ترین کشورهای دنیا تبدیل شده است، در حد سودان و زیمباوه وقرار گرفته ایم!
رشد اقتصادی کشور مثبت که هیچ، منفی شده است. تمام منافع و منابع کشور به تاراج شرکا خارجی خامنه ای رفته است، تا اندکی از او حمایت کنند و او لختی بیشتر بر سر کار بماند.
زندگی مردم، از شکل زندگی به زنده ماندن تنها تقلیل یافته و مردم کشور در بدترین شرایط قرار دارند، نخبه های کشور یا کشته شده اند، یا در زندان هستند و یا به خارج از کشور فرار کرده اند.
جمعی سفله و دزد ، مناصب دولتی را به اختیار گرفته اند و به تاراج مشغولند، اگر کسی هم اعتراضی کند، به بدترین وضعی شکنجه شده و سرکوب می شود.

شانزده آذر نزدیک است، به فکر قد علم کردن باشیم.

۶ نظر:

 1. بسوی ظهور هفته بسیج بر جهانیان مبارک بادشنبه, آذر ۰۶, ۱۳۸۹ ۱۰:۰۲:۰۰ قبل‌ازظهر

  ستاد کل نیروهای مسلح:
  بسیج عامل اصلی ناکامی دشمنان انقلاب در روند فتنه سال 88 بود


  بیانیه سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت هفته بسیج؛
  بسیج عظیم ترین پشتوانه نظام جمهوری اسلامی ایران است
  گمنام باباجان دیدی گفتم منطق نداری باباجان، بجای پاسخ به پرسشم، بی ادب و تربیت بودنت رو باباجان به من نشون دادی آره باباجان، چه من بسیجی باشم یا نباشم،تو میبایستی چی باباجان جوابی منطقی به من میدادی نه اینکه لافبزنی بی ادب! آره باباجان ولی چه کنیم که ... و... . هستی، آره باباجان.
  اینم از فرهنگ منحط کافری و غربی عکست رو میگم
  حالا باز بپیچون و لافبزن و بگو که من انحراف جنسی دارمو و ...
  (... اصولا تجلی فانتزی ها و تخیلات سکسی ابلهانه و منحرف خود را در غرب می بینند... . )
  تو غرب هم از این خبر ها نیست ارتش سایبری هم این چند هزار تارنمای مستهجن و آلوده رو هم بدون توجه فیلتر کرده، آره باباجان؟
  و تلنگر گفته بود:(برای من عکس االعمل عصبی و غیر منطقی و بی ربط برادران بسیجی بسیار جالب بود. به وضوح نشان دهنده ناتوانی آنهاست. ناگهان از قاچاق زنان در اسراییل و کلمات رکیکی که دقیقا ادبیات افراد منحرف جنسی است. من فکر می کنم همین ادبیات آنها بهترین گواه هست برای نمایش فرهنگ قرآنی.
  فرهنگی که همسر را فاحشه ای بیش نمی داند.
  چرا که رابطه زناشویی نه بر اساس رابطه منحصر به فرد که لازمه رابطه عاشقانه است بلکه بر اساس پرداخت پول از طرف مرد تعریف شده. )
  باباجان بس کن این دموکراسی غربی رو که همچین خوب نیست، آره باباجان
  حالا باز بی منطقی کنین لاف بزنین، آره باباجان
  مدام بگین دموکراسی، دموکراسی، باباجان شما ایرانی بودن را کنار
  گذاشتین غربی شدین!!!؟؟؟ بی منطق و بی ادب هم هستین دیگه باباجان
  چرا خودتون رو باور نمیکنین؟ باباجان
  من شناختم شما رو باباجان،پیشتر هم بهتون گفتم، آره باباجان!


  "بسیج لشگر مخلص خداست"
  امام خمینی(ره)

  و همچنین سپاه پاستاران که در همه جا و همه چیز پیشرو است،آره باباجان.

  پاسخحذف
 2. "شانزده آذر نزدیک است، به فکر قد علم کردن باشیم."

  دانشجویان و مردم بیان بیرون
  که بسیج و سپاه با کلاکت و مشت و لگد و تفنگ اونها را بزنند؟
  شما پاسخ پدر مادرشو میدی؟
  بکشنش شما پاسخ مادر و پدرشو میدی؟
  تو اونجا نشستی مردم بیان تو خیابون که بزنندشون؟
  گمنام گمنامیان، خوبه بزنند تو سر بچه های شورشی که خونریزی بکنند و همان روز بمیرند؟
  خودت را بزار جای آنها، من که این کار را نمیکردم.
  مردم بدون تفنگ در برابر گلوله!
  جور درمیاد؟

  ستاد کل نیروهای مسلح:
  بسیج عامل اصلی ناکامی دشمنان انقلاب در روند فتنه سال 88 بود


  بیانیه سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت هفته بسیج؛
  بسیج عظیم ترین پشتوانه نظام جمهوری اسلامی ایران است

  "بسیج لشگر مخلص خداست"
  امام خمینی(ره)

  و همچنین سپاه پاستاران که در همه جا و همه چیز پیشرو است.

  پاسخحذف
 3. تو مثل اینکه کونت مثل دست چلاق آقا خیلی سوخته که سوزنت روی "باباجان" گیر کرده!!!!!

  پاسخحذف
 4. گمنام عزیز تو هم داری زیادی دمکراسی تشعشع میکنی و در واقع حق کامنت گزارانت را ضایع میکنی!!چون بخاطر نخواندن مزخرفات این پست مزخرف مجبوریم صفحه را بالا پائین کنیم.این وبلاگت جزئی از سخیف ترینها میباشد!!!و هدفت شلوغ بازی میباشد و80%پستهایی که میگذاری حال آدم را خراب میکند!!پس لطف کن و چرندیاتت را درج نکن که آتشت به ماچوله خودت و همه فک و فامیلت بیافتد فقط در خوابت بخودت یک حواله شیرین بفرست.با درود

  پاسخحذف
 5. گمنام عزیز ببین دوباره این کونیهای ارتش سایبری کامنتی از مرا که جواب دوستانه ای نیز بهم داده بودی را دستکاری کرده اند وبر ضد تو ارسال کرده اند.همانطور که همه میدانیم این حرامزاده ها کارشان همین شلوغبازی در سایتهای مخالفست.مجددا اعلام میکنم که با اسم ضد دین کامنت میدهم و با تمام افکار و پستهایت موافق بوده و دستت را بخاطر این زحمات و شجاعت و مبارزه بر علیه جهل وجنایت آخوندی میبوسم.با درود و آرزوی سرنگونی حکومت فاسق دینبازان.

  پاسخحذف
 6. انقلاب!!!
  انقلاب كرديم تا شاه و شاهزاده نداشته باشيم......................منافق داريم!  انقلاب كرديم تا سياستمان الگو شود................................عراق به ما حمله ور شد!  انقلاب كريدم تا اقتصادمان جهانی شود...............................سرو کله غرب با تحریم پیدا شد!  انقلاب كرديم تا خيابان هايمان شريف شود........................... خيابانمان جای بیشرفان شد!  انقلاب كرديم تا اسلام امام زمانی را ببينيم......................................فتنه سبز رنگ ديديم!  انقلاب كريدم تا به ابتذال جهان رسیدگی شود................................ ابتذال و غربزدگی از جنگ نرم گرفتيم!

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.