شنبه، خرداد ۰۱، ۱۳۸۹

آقای احمدی نژاد، قاتل مروه که عکس در جیب شماست، ظرف سه ماه مجازات شد، بعد از 330 روز، ما فقط خواستار معرفی قاتل هستیم.

هر بار که از رسانه های غربی از احمدی نژاد درباره ندا و مظلومیت آن دختر سوال می کنند، فورا عکس مروه الشربینی را از جیبش بیرون می آورد (اینجا) و با مظلوم خواندن مروه سعی می کند که ذهن مخاطبین را منحرف کند.

قتل مروه در ماه آگوست سال 2009 رخ داد (اینجا)و فقط سه ماه بعد در ماه دسامبر نیز دادگاه قاتل برگزار شد و الکساندر وینیسی قاتل به حبس ابد(سخت ترین مجازات در آلمان) محکوم شد(اینجا).

آقای احمدی نژاد، از قتل ندا بیش از 330 روز می گذرد، اگر خبری از این جنایات نداری، این هم فیلم کشته شدن ندا برای اطلاع تو. قاتلش نیز فردی است به نام عباس کارگر جاوید، اگر در اینباره هم چیزی نمی دانی، این هم فیلم از قاتل که در محل قتل از او گرفته شده است.

ممکن است بفرمایید در اینباره تو و آن خامنه ای آدم کش، چه غلطی کرده اید؟ ممکن است بگویی آیا تا کنون از عباس کارگر جاوید سوالی پرسیده شده یا نه ؟

آقای احمدی نژآد ، ما حتی مجازات قاتل را هم نمی خواهیم، لطفا فقط قاتل را به جامعه معرفی کنید. آیا این خواسته زیادی اسـت؟

آیا قاتل تحت فرمان نظام به این قتل دست زده است؟

اگر اینگونه نیست، چرا تا کنون حتی یک بازجویی ساده از این قاتل نشده است؟

احمدی نژاد ، مردم ایران تو و خامنه ای را به عنوان آمر در این قتل ها می دانند، عکس مروه نیز هیچ کمکی به تو نمی کند ، فقط یک جرم به میلیونها جرم تو اضافه می کند، و آن جرم سو استفاده تو از یک زن بیگناه دیگر به نام مروه الشربینی است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.