چهارشنبه، دی ۲۰، ۱۳۹۶

نکته اول) شاهرودی رییس پیشین قوه قضاییه، مسوول اعدام حداقل چند هزار شهروند ایرانی است. بدون تایید رییس قوه قضاییه، هیچ حکم اعدامی به اجرا در نمی آید.
نکته دوم) شاهرودی به آلمان می رود، و ایرانیان ساکن آلمان شروع به اعتراض می کنند. دادستانی آلمان اعلام می کند که شکایت علیه او به ثبت رسیده است.
نکته سوم) روز بعد، رییس قوه قضاییه دستور می دهد تا اعدام متهمین به قاچاق مواد مخدر، به حالت تعلیق درآمده و پرونده همگان از دوباره بررسی شود!

_________جمع بندی:
مقامات حکومت زمانی که می دانند در آینده ممکن است در مقابل عملکرد خود پاسخگو باشند، مثل سگ(!) می ترسند. اقدام کنونی رییس قوه قضاییه و عقب نشینی او نیز از این دست است...

بنی صدر در مصاحبه اخیرش، به درستی گفته که این رژیم، انسجامش را از دست داده است..

تا چندی پیش، شهروندان ایران از جنایتکاری و وحشی گری مقامات حکومت، در هراس بودند...، اما این ترس ریخته است...!
آن اشخاصی که وحشت زده اند، مقامات حکومت هستند.


۹ نظر:

 1. سلام بر اقای پارسای عزیز.کمرنگ شده ای بزرگوار؟اگه براتون میسره به امدنیوز بیاید.مخاطبانش میلیونی است.مردم به روشنگری شما نیاز دارند.لطفا دریغ نکنید. با تشکر

  پاسخحذف
 2. سلام. آشنای من کارمند مغازه قفل و کلید در حسن آباد است. می گوید:
  از زمان وقایع ۸۸ که همان ایام استخدام قفل فروشی شده پلیس و سپاه لباس شخصی و لباس فرم به مغازه ها میآیند و هربار عکس چند جوان شاید دانشجو یا فرد تحصیلکرده و گاه تیپهای دیگر را میدهند و کلیدهایی میدهند تا وقتی برای خرید آمد به او بفروشیم می گویند اگر کلید خارجی خواست کد کلید را یادداشت کنیم و چند کلید خارجی هم میدهند میگویند اینها را بفروش به آنها و اگر چیز دیگریذخریدند کد سریال کلید را به مامور بدیم.. گاه بعد از رفتن مامور دو ساعت بعد دانشجو یا فرد مد نظر میاد و قفل میخرد گویا پلیس یا سپاه از قبل میداند چه قفلهایی میخرد! می گوید به این روش هر سال به دهها نفر قفل و کلید فروخته اند.
  این فرد آشنا نمیداند من آنچه تعریف کرده در اینترنت منتشر کرده ام.

  پاسخحذف
 3. در رابطه با اطلاعات درباره باند قاچاق که در اینجا و سایتهای دیگر کامنت مینویسیم که به اطلاع شما و دیگران برسد، پلیس به محمد ابوالقاسمی کنی و امیر الله قلی و طوفان م و سایر افراد مرتبط سفارش کرده هر خبرنگار یا شخص یا پلیسی درباره وصل وسایل استراق سمع و جاسازی هروئین سوالی کرد به همه بگویند دائیش گفته! و این مشخص نیست نام رمز است یا حربه.

  پاسخحذف
 4. به گزارش برخی اهالی محله واقع در تهران بلوار فردوس خیابان ابراهیمی جنوبی کوچه ۱۹ پلیس لباس شخصی برای حمایت از قاچاقچیان در پلاک ۲۳ و ۱۹ مستقر شده اند و محمد ابوالقاسمی کنی و امیر الله قلی به چند مجتمع با حمایت پلیس رفته و عربده کشی کرده اند.

  پاسخحذف
 5. علت اینکه بخشی از بلوار فردوس گتو و پایگاه و محل زندگی قاچاقچیان شده این موارد است:
  ۱- پول زیادی به جیب عده کمی از اعضای بلند پایه تا دون پایه پلیس و نهادهای مسلح و قوه قضائیه واریز میشود.
  ۲- قاچاقچیان زندگی و فعالیت امن خواهند داشت.
  ۳- اگر چیزی لو برود یا بازرسی صورت گیرد همیشه در نهادهای انتظامی و امنیتی و قضایی افراد معدود بخصوصی که عضو باند قاچاق هستند مسئولیت جاسوسی و عملیات را دارند که امنیت قاچاقچیان تامین میشود در حالیکه اگر قاچاقچی ها در تهران پخش باشند بالاخره امکان لو رفتن قاچاقچیان و لو رفتن پلیس و نوکران امنیتی بیشتر میشود.
  فرضا اگر قرار بر شنود باشد افرادی از پلیس شنود خواهند کرد که عضو باند هروئین هستند اما اگر قاچاقچیان پخش باشند سخت استدکه همه آنها توسط پلیس عضو باند قاچاق شنود شوند و با گیر افتادن یک قاچاقچی بقیه هم گیر می افتند.

  پاسخحذف
 6. در منطقه بلوار فردوس از کارمندان پایانه ها و خطوط دریایی و هوایی و راه آهن نیز در انتقال مواد و پول همکار باند قاچاق هستند. بیشتر از ارز استفاده کرده اند. واسطه ابوالقاسمی ها پلیس راهنمایی و رانندگی نیز هست.

  پاسخحذف
 7. در بلوار فردوس خیابان ابراهیمی جنوبی کوچه 19 پلاکهای 15و 17 و 19 و 23 خانه امن ایجاد کرده اند و در بعضی از واحدها زنان و مردانی را شکنجه میدهند ولی جالب این است که همه ساکنان محتمع های مذکور دستنشانده امنیتی و پلیس و قاچاقچی نیستند و همسایه ای شک کرده بود به او نام یکی از اشخاص آپارتمان مجتمع دیگر را داده اند گفته اند به دستور او آدم آوردیم شکنجه میدیم. ولی لازم است بدانید عده ای به نام اشخاص دیگر مشغول شرارت هستند.

  پاسخحذف
 8. مدتی است ابوالقاسمی کنی به تعدادی وانتی که خرت و پرت میخرند پول داده که در بلوار فردوس کلماتی خاص در بلندگو دربین تبلیغات همیشگی برزبان آورد.

  پاسخحذف
 9. چندی است لباس شخصی هایی از ساکنین پلاک ۲۳ کوچه ۱۹ ابراهیمی جنوبی سوالاتی می کنند که مرتبا شنیده میشه عده ای بچه و بزرگ میگن به امام حسین و امام خمینی و ... فحش داده است.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.