چهارشنبه، دی ۲۰، ۱۳۹۶

نکته اول) شاهرودی رییس پیشین قوه قضاییه، مسوول اعدام حداقل چند هزار شهروند ایرانی است. بدون تایید رییس قوه قضاییه، هیچ حکم اعدامی به اجرا در نمی آید.
نکته دوم) شاهرودی به آلمان می رود، و ایرانیان ساکن آلمان شروع به اعتراض می کنند. دادستانی آلمان اعلام می کند که شکایت علیه او به ثبت رسیده است.
نکته سوم) روز بعد، رییس قوه قضاییه دستور می دهد تا اعدام متهمین به قاچاق مواد مخدر، به حالت تعلیق درآمده و پرونده همگان از دوباره بررسی شود!

_________جمع بندی:
مقامات حکومت زمانی که می دانند در آینده ممکن است در مقابل عملکرد خود پاسخگو باشند، مثل سگ(!) می ترسند. اقدام کنونی رییس قوه قضاییه و عقب نشینی او نیز از این دست است...

بنی صدر در مصاحبه اخیرش، به درستی گفته که این رژیم، انسجامش را از دست داده است..

تا چندی پیش، شهروندان ایران از جنایتکاری و وحشی گری مقامات حکومت، در هراس بودند...، اما این ترس ریخته است...!
آن اشخاصی که وحشت زده اند، مقامات حکومت هستند.


۱ نظر:

  1. سلام بر اقای پارسای عزیز.کمرنگ شده ای بزرگوار؟اگه براتون میسره به امدنیوز بیاید.مخاطبانش میلیونی است.مردم به روشنگری شما نیاز دارند.لطفا دریغ نکنید. با تشکر

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.