سه‌شنبه، مهر ۲۵، ۱۳۹۶

همین سپاه و اعمال تروریستش، اسم ایران را به تروریسم گره زده، آنوقت شما نگران اسم خلیج فارس هستید؟

ترامپ به صورت مشخص در مورد خلیج فارس اشتباه کرده است، چون در استیتمنت رسمی کاخ سفید، نوشته شد خلیج فارس.
اما این رخداد، و واکنش عجیب و غریب امت همیشه در صحنه (!) مرا عمیق به فکر فرو برده است. از این اشخاص باید پرسید، کدام یک از شما، تا کنون از روی پرچم آمریکا که روی زمین نقاشی شده، عبور کرده اید؟ کدام یک از شما،در مدرسه و یا پادگان، یا به اجبار و یا به اختیار، شعار مرگ بر آمریکا داده اید؟!
___________
براستی، این ملت را چه شده، عامل بدبختی خود را که همانا سپاه پاسداران است را فراموش کرده اند و به این نکته توجه نمی کنند که برای اولین بار، دارد اقدامی جدی علیه این سرطان بدخیم، صورت می گیرد؟
____________
آیا ملت ایران، دشمن واقعی خود را نمی شناسند؟ و یا اینکه آنچنان با این دشمن خو گرفته اند که خود مدافع این دشمن شده اند...
________
گویا یادتان رفته، بگذار یادتان بیاورم که همین سپاه پاسداران چه بلایی را سر مردم در جنبش سبز آورد. یادتان رفته از دل همین سرطان سپاه، احمدی نژآد بیرون آمد که رفت زیر نوشته و لوگو خلیج ع.ر.ب.ی نشست؟!
باز یادتان رفته که بعد از تقلب، همین احمدی نژاد باز رییس جمهور شد و شما را خس و خاشاک خواند، همین سپاه پاسداران، ندا و سهراب و امثالهم را به خاک و خون کشانید؟
________________
به خاطر فساد سپاه، چند صد هزار زن ایرانی مجبور به تن فروش شده اند...، میراث تاریخی کشور را همین سپاه به غارت برده و در خارج می فروشد، محیط زیست کشورمان را به نابودی کشانده، اسم ایران را با تروریسم گره زده، حال شما به ترامپ گیر داده اید که چرا اسم خلیچ فارس را درست به کار نبرده است...،
این درد را به که بگویم؟
کجای دلم بگذارم.....

۲ نظر:

 1. درود
  گمنامیان گرامی چرا یکی از پستهای سال ۲۰۰۸ را حذف کردی؟
  اطلاعات مفیدی درباره نقش پلیس ایران و نقش قوه قضائیه در اشائه و فروش مواد مخدر و انواع فساد در پلیس در آنجا نوشته بودیم.

  پاسخحذف
 2. گروهی که بر ضد فعالیتهای غیر قانونی نهادهای انتظامی و امنیتی در بلوار فردوس فعالیت می گند. برای مبارزه از طنز نیز استفاده می کند. برداشت نشود که اگر ربوت های ارسال ایمیل و کامنت درباره نوکران آنها مطالب طنز پخش می کند یک شوخی محلی است یا تصور نشود مسخره بازی است.مثل فعالیتهای طنز گل آقا و هادی خرسندی و ابراهیم نبوی منتها در محدوده پاکسازی بخشی از غرب نهران است.
  باندهای قاچاق در بلوار فردوس گتو تشکیل داده اند و کارکنان رده بالای آن در بلوار فردوس و خیابان ابراهیمی ساکن هستند.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.