شنبه، اسفند ۰۸، ۱۳۹۴

آنان که رای دادند، انگشت خود را به خون کودکان سوری آغشته کردند، نه به جوهر پای صندوق رای...!

آنان که رای دادند، انگشت خود را به خون کودکان سوری آغشته کردند، نه به جوهر پای صندوق رای...! ____________ شرم باد بر تمامی کسانی که پای صندوق رای خامنه ای حاضر شدند، آنها دانسته یا ندانسته، در بخشی از جنایات خامنه ای شریک هستند...! _________ صدام حسین هم انتخابات فرمایشی برگزار می کرد، و اگر کسی به او رای نمی داد، همان شب توسط ایادی صدام، کشته می شد..!! در انتخاباتی که سال 2002 در عراق برگزار کرد، صد در صد مردم، به صدام رای دادند...!! (حتی 99درصد هم نه! صد در صد!). ________ در انتخاباتی که صدام برگزار می کرد، همه موظف بودند شرکت کنند. اگر کسی شرکت نمی کرد، جانش در خطر می بود و در نتیجه، به کسانکی که در انتخابات صدام حسین شرکت کرده اند، هیچ حرجی نیست. -------------- دو تفاوت عمده بین انتخابات ایران و عراق (در زمان صدام) وجود دارد: الف) انتخابات در ایران کمی متفاوت است. کسی را علت عدم شرکت در انتخابات ترور نمی کنند، ممکن است کسی که شرکت نکرده، بعدا کمی دچار مشکل شود، ولی خطر مرگ ندارد. ب) صدام نیازی به حضور مردم در پای صندوق رای نداشت، ولی این حکومت جمهوری اسلامی، نیاز به حضور مردم دارد. __________ می دانم که بخشی از مردم در این رای گیری شرکت کرده اند، آنها دانسته یا نداسته، در بخشی از جنایات خامنه ای شرکت شده اند....به یاد آنها می آورم که دویست هزار انسانی که در سوریه کشته شده اند، حاصل جنایات خامنه ای هستند و این افرادی که رای داده اند، به این رژیم کمک کرده اند تا به جهانیان بگوید که ما دیکتاتور نیستیم، و مشروعیت داریم، نگاه کنید که مردم چگونه پای صندوق رای شرکت می کنند؟! ------------ پرسشی ساده مطرم می کنم، و گفته خود را اثبات می نمایم: پرسش: تصور کنید که اکثریت مردم ایران در انتخابات شرکت نمی کردند، آنگاه: الف) غیر از این بود که پایه های رژیم خامنه ای به لرزه می افتاد؟ ب) آیا در مقابل جامعه بین المللی می توانست ادعا کند که او مشروعیت دارد؟ ج) آیا وحشت، وجود خامنه ای را فرا نمی گرفت؟ و مردم ایران را صف کشیده، در مقابل خودش احساس نمی کرد؟ آیا فکر نمی کنید که با توجه به نکات فوق، خامنه ای از شدت جنایات خود می کاست؟ من ادعا نمی کنم که فورا خامنه ای اعمال خود را متوقت می کرد، ولی قطع یقین، از شدت جنایات خود می کاست. -------------- بگذارید رک و پوست کنده بنویسم، اینکه تعداد قابل توجهی از مردم، کار اشتباهی را انجام دهند، چیزی از قباحت و زشتی آن عمل نمی کاهد... شرکت کنندگان در انتخابات، باید از کار خود شرمسار باشند...

۱۰ نظر:

 1. خون کودکان سوری در مقابل شکم گرسنه کودک ایرانی هیچ ارزشی ندارد .درود بر آزادی مرگ بر جاهلیت مردمی که هموطن خود را به مردم سوریه میفروشند!

  پاسخحذف
 2. آقای سابقا گمنام امروز شهره آفاق!

  این ادبیات تمامیت خواهانه و انقلابی رو بگذار کنار که دیگر خریدار ندارد!

  به نظر من هم ،شمایی که رای نداده ایی از سیاست های اسرائیل حمایت کرده ایی و در نتیجه
  در ریخته شدن خون هزاران هزار کودک فلسطینی دخیل هستی؟ می بینی؟ استدلالت به همین اندازه
  تخمی و بی سروته است و به قول مولوی" از قیاسش خنده آمد خلق را"!

  شما اپوزیسیون خارچ نشین ، جز اینکه عین سگ و گربه پاچه های یکدیگر و گاها ملت را بگیرید،
  هیچ کار دیگری در این 37 سال نکرده اید....هـــــــیــــچ کاری.کسی که هنوز نمی تواند با
  همفکر مخالف خود ،بر سر یک برنامه جامع برای سرنگونی نظام ،بعد از بیش از 30سال به نتیجه
  برسد ،بهتر است زبانش را لای کونش غلاف کند و برای مردم ایران نسخه نپیچد.آری جانم...آری.

  رای دادن ، کم هزینه ترین راه برای ایجاد بزرگترین تعییرات است. هر وقت شما آلترناتیو موثرتری داشتید که جایگزین این شود ،بگو که سراپا گوش خواهیم بود. اما اگر خزعبلات و لاطائلات قبل را می خواهی تفت بدهی ، وقتمان عزیزتر و ارزشمندتر از این است که تکرار مکررات ملال آورتان را بشنویم.

  این را سعی کن خوب بفهمی: خرد جمعی همیشه ،کمترین خطا را در وادی عمل داشته.اینکه می گویی مردم اشتباه کرده اند ، روی دیگر حرف تمساح یزدی را داری تکرار می کنی. میزان قرابت فکری تو و استاد تمساح یزدی ، همیشه برایم شگفت آور بوده...

  پاسخحذف
 3. باز سخن از نقد اصلاحطلبی شد ویه عده بوزینهی خاتمی چی شروع به دندون قروچه کردن!

  پاسخحذف
 4. با این مطلب مخالفم!
  پاشنه چه ربطی داره به شقیقه؟
  مردم رای دادن برای تغییر تدریجی و بهتر شدن اوضاع، نه برای چیز دیگری.
  با رای ندادن هیچ چیز تغییر نمی کنه و عوض نمیشه.

  پاسخحذف
 5. چرت و چرت گویی هم حدی داره از مرز های کسشر گفتن گذشتی آخه چه ربطی داره

  پاسخحذف
 6. کیرم دهن خامنه ایی و گه به قبر خمینی ولی گمنامیان تو نمیخواد دلت برای کودکان بیگناه سوری بسوزه چون تو یه مادر جنده حرومزاده مزدور و طرفدار رژیم کودک اسرائیل هستی.

  پاسخحذف
 7. اینها یک مشت نون به نرخ روز خور هستند چیزی که در این انتخابات آخوندی دیده شد حضور هیلا صدیقی و بقیه جنده‌های جمهوری اسهالی بود ای کاش هیلا صدیقی کمی به فکر خون ندا و زندانی‌های اوین و کودکان کار و این همه جوان بیکار و ... متاسفم برای این خانم بظاهر روشعنفکر امثال هیلا صدیقی، تتلو و مهناز افشار و الهام چرخنده اینها همه خودفروشان جمهوری فاشیستی اسهالی ایران هستند.

  پاسخحذف
 8. شما رو به عنوان چوپون گله هم انتخاب نمی کنم با این نبوغ بالای سیاسیتان. بسیجی های کسخل سایبری سایت شما رو باید از فیلتر در بیارن . تا مردم سطح فکر مخالفانشرو بفهمن

  پاسخحذف
 9. "غیر از این بود که پایه های رژیم خامنه ای به لرزه می افتاد؟"
  بله، غیر از این بود

  "آیا در مقابل جامعه بین المللی می توانست ادعا کند که او مشروعیت دارد؟ "
  بله در هر شرایطی ادعا میکنه

  "آیا وحشت، وجود خامنه ای را فرا نمی گرفت؟ و مردم ایران را صف کشیده، در مقابل خودش احساس نمی کرد؟ "
  وحشت وجودش را میگرفت. ولی تاثیری در سرنوشت مردم ایران و سوریه نداره

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.