یکشنبه، تیر ۲۹، ۱۳۹۳

مصیبت بار تر از بمب و موشک اسراییلی ها، بلایی به نام حماس است که بر سر مردم غزه نازل شده است!

مثال:
در نه روز اول شروع درگیری ها، بیش از یکصد راکتی که حماس شلیک کرده، به دلیل تکنولوژی پایین، در خود غزه فرود آمده است(!!). حال این نکته زمانی ابعاد فاجعه آمیز به خود می گیرد که به یاد بیاوریم: حماس از مردم غزه به عنوان سپر انسانی استفاده می کند، و مراکز پرتاب راکت را در بیمارستان ها و مدارس و...، بر پا کرده است!!

یعنی از یک منطقه پر جمعیت راکت پرتاب می کنند، و این راکت ها، ممکن است در همان منطقه پر جمعیت فرود آید...!!

مردم بیچاره غزه، نه تنها سپر انسانی حماس در برابر نیروهای نظامی اسراییل شده اند، بلکه باید موشک های خود حماس نیز بر سر شان فرود آید...!!

سال 2014 است و انسان ها، اینگونه بلای جان یکدیگر شده اند...!!----نوشته دیگر این چند روزه:
هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.