شنبه، شهریور ۳۰، ۱۳۹۲

چقدر فعالیت در فضای مجازی اهمیت دارد؟!/وقتی شخص خامنه ای درگیر مساله فیلتر کردن یک سایت می شود!

این اظهار نظر را ببینید:تا جایی که به یاد دارم، این آقای نجمی، جزو ارتش سایبری رژیم بوده است، و به هر روی، از طرفداران این رژیم خونخوار است.  

اگر به رانکینگ آلکسا رجوع کنیم، می بینیم که اصولا این سایت تریبون، اصولا بازدید کننده ای کمتر از یک وبلاگ  دارد، حال سوال اینجاست، چرا خامنه ای باید درباره یک سایت و فیلتر کردن آن، وارد صحبت شود!؟

در اینجا می توان به وضوح، اثر فعالیت در فضای مجازی را دید.


آگاهی رسانی درباره نقض حقوق بشر، فساد حاکم بر رژیم، و نشر مفاهیمی چون دمکراسی و حقوق بشر، پاشنه آشیل رژیم ایران است. 
۲ نظر:

  1. کیر خر تو کون مرضیه اکبرآبادی

    پاسخحذف
  2. گمنام جان شاید بد نباشد یک مطلبی راجع به تلاش اصلاح طلب‌ها برای قهرمان معرفی‌ کردن خامنه ای‌‌ بنویسید. این دو مطلب زیر را بخوانید و لذت ببرید:

    http://www.roozonline.com/persian/opinion/opinion-article/archive/2013/september/25/article/-d647fded3b.html

    http://www.roozonline.com/persian/opinion/opinion-article/archive/2013/september/26/article/-a508fa229b.html

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.